dr n. med. Adam Gołąb

Urolog więcej

Szczecin 3 adresy

Nr PWZ: 2561670

17 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (3)

Spondylus
Al. Jana Pawła II 39, Szczecin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 835..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

NIP

8851409880

Adres firmy

Dunikowskiego 27/2, Szczecin

SPSK-2 Klinika Urologii - praca
Al. Powstańców Wielkopolskich 72, Szczecin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

NIP

8851409880

Adres firmy

Dunikowskiego 27/2, Szczecin

Dom Lekarski Centrum Medyczne
Aleja Piastów 30, Szczecin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem urologiem z wieloletnim stażem zawodowym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń układu moczowego u obojga płci oraz ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Zakres porad

  • Urologia

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne Inny

Bezspornie najlepszy specjalista w Szczecinie! Uratował mojej mamie życie, po tym jak jej stan (złośliwy nowotwór pęcherza moczowego) został zlekceważony przez innych lekarzy. Szybko wdrożył diagnostykę i leczenie, sam operował. Mama jest już blisko 2 lata po operacji, ciągle pod czujnym i troskliwym okiem doktora.
Doktor Gołąb to lekarz z powołania, pełen empatii i serdeczności, potrafi rozniecić światełko nadziei nawet w bardzo trudnych przypadkach, wzbudzić entuzjazm u pacjenta i wiarę w to że wyzdrowieje! Jestem doktorowi za to niewymownie wdzięczna! Polecam serdecznie!!!

W
Profil zweryfikowany

Lekarz od beznadziejnych przypadków, prawdziwy doktor Haus, daje nadzieję, a przede wszystkim znajduje przyczynę choroby, jest dociekliwy, nigdy się nie poddaje, walczy o pacjenta, nie idzie na łatwiznę, Wizyta u doktora to nowa, lepsza jakość życia.Wspaniały lekarz o gołębim sercu, wyjątkowy, niezwykły człowiek i świetny lekarz, najlepszy w swojej dziedzinie.Najlepszy urolog w Polsce.

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Spondylus zwężenie szyi pęcherza

Najlepszy specjalista w Szczecinie, byłem u kilku urologów i tylko Pan doktor potrafił prawidłowo mnie zdiagnozować i pomóc.
Serdecznie go polecam.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: SPSK-2 Klinika Urologii - praca

Przed wizytą u Pana Adama byłem u 3 'najlepszych' urologów. Każdy zbywał mnie z antybiotykami po krótkim badaniu.
Dopiero Pan Adam poprawnie rozpoznał przyczynę dolegliwości [zwężenie anatomiczne] i rozpoczął odpowiednią procedurę. W dodatku miły, cierpliwy i serdeczny [mimo że moja wizyta była już pod koniec zabiegowego dnia]. Polecam!


P
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, wie jak pomóc pacjentowi, a zabiegi wykonuje bezboleśnie :)


A
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry urolog (miałem ich paru ponieważ, mam jedno jądro, które straciłem w dzieciństwie), miałem bardzo mało plemników i żona nie mogła zajść w ciążę, okazało się z moimi problemem są żylaki powrózka. Dzisiaj cieszę się że żona jest w 8 miesiącu ciąży. Konkretny fachowiec, mówi czego należy się spodziewać po zabiegu i „nie owija w bawełnę”. Dziękuję Panie Doktorze.
Adam S.


D
Profil zweryfikowany

Kompetentny, przyjazny, o dużej empatii, miłej aparycji (chociaż to w zasadzie znaczenia mieć nie powinno). Trafił z lekami, dzięki którym szybko stanęłam na nogi. Badania, które zlecił, również przyczyniły się do szybszego powrotu do zdrowia. Godny polecenia człowiek. Przede wszystkim Człowiek, w drugiej kolejności lekarz.


P
Profil zweryfikowany

Byłam w tym roku u Pana Doktora A.Gołąb jest bardzo sympatyczny dużo można dowiedzieć się o swojej chorobie tłumaczy co i jak można zrobić aby tak nie cierpieć,co ważne bywałam już u wielu urologów prywatnie i na fundusz,ale bez porównania jakie ma podejście własnie pan dr.Gołąb.Napiszę ze serce ma prawdziwego lekarza jest rozmowny i umie pomóc w cierpieniu choremu,polecam pana doktora Adama Gołąb,ludziom których dotknęła choroba urologiczna.Panie Doktorze dziękuję bardzo


Profil zweryfikowany

Pomógł mi z nawracalnymi zapaleniami prostaty. Pokusił się o szczegółową diagnostykę w moim uciążliwym przypadku. Człowiek o dużej wiedzy. Potrafi przystępnie wytłumaczyć pacjentowi cel badania i strategię leczenia. Mogę wyrażać się o Nim wyłącznie w samych superlatywach.


M
Profil zweryfikowany

Dr Gołąb to bardzo kulturalny, kompetentny i delikatny dla pacjenta lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad, cierpliwie tłumaczy problem, informuje rzetelnie o dostępnych metodach leczenia. Poświęca pacjentowi sporo czasu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

jestem po usunieciu prostaty w 2015 z powodu raka. po pół roku nastąpiła wznowa w loży 8mm.teraz jestem po radioterapi którą zakończyłem 26.09.2016.mam wielki apetyt na sex. po wszystkim tzn suchym orgaźmie odczuwam silny bó lz lewej strony brzucha i z dnia na dzien jest coraz gorzej.Co mam robić?

Temat złożony. Zapraszam na konsultację z całą dokumentacją.

dr n. med. Adam Gołąb

Witam, chciałem zrobić badanie nerki w kierunku obecności guza (ponieważ jest takie podejrzenie). Mam pytanie odnośnie badania czy lepszy jest tomograf czy rezonans.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem Jacek

TK. Pozdrawiam.

dr n. med. Adam Gołąb

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania