Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna pracy

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja internistyczna


Świętochłowice

Przychodnia Lekarska Zgoda

Pozostałe usługi

Badania kierowców


Świętochłowice

Przychodnia Lekarska Zgoda


Badania okresowe


Świętochłowice

Przychodnia Lekarska Zgoda

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

D
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz z powołania. Interesuje się pacjentem, zawsze wysłucha i skutecznie pomoże. Przyjaźnie nastawiony do pacjentów. Godny polecenia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Dr Adam Blaska to rzetelny, uczciwy i bardzo dobry lekarz. Wyróżnia się umiejętnością nawiązania kontaktu z pacjentem, co okazuje się być pomocne w celu osiągnięcia najlepszych efektów leczenia. Wywiad z pacjentem jest dokładny a konieczne badania natychmiast zlecane. Poza tym to WYJĄTKOWY człowiek; miły i gotowy nieść pomoc. Osobiście jestem zadowolona z Jego usług lekarskich jak i moja rodzina. Oby więcej było takich lekarzy, jak Pan Dr Adam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Adam Blaska jest znakomitym lekarzem internista,oraz lekarzem rodzinnym,a także lekarzem medycyny pracy.Zgadzam sie z poprzedniczką,że wykonuje swoje obowiązki jako lekarz sumiennie,potrafi zdiagnozować trafnie stan chorobowy u pacjenta,oraz co jest ważne,ze oprócz wywiadu,rozmowy z pacjentem kieruje dodatkowo na badania,aby dokładniej ustalić przyczynę choroby.


JDr Blaska jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Od lat z jego usług korzysta moja rodzina- wcześniej babcia (juz nie żyje), mama i ja. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, w swoim postępowaniu jest LUDZKI. Kieruje się etyką zawodową, jest uczciwy, skromny, a przy tym dobry fachowiec. Polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna pracy