prof. dr hab. n. med.

Adam Antczak

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kolejna wizyta

  Pan Profesor jest wybitnym fachowcem i przemiłym człowiekiem o niespotykanej kulturze osobistej. Przez kilka lat odwiedziłam kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt gabinetów lekarskich ze swoim nieprzemijającym kaszlem bez duszności. A to wina gardła, serca, żołądka, alergia albo infekcja, którą należy zaleczyć kolejnymi antybiotykami. Podczas pierwszej wizyty okazało się, że to zespół Corrao. Dwa wdechy inhalatora zapisanego przez Pana Profesora i człowiek jak nowy. Kolejna wizyta kontrolna dopiero po pięciu latach (!!! - nie było potrzeby, a dotychczasowe leki zahamowały przekształcenie w astmę z dusznościami) zaowocowała zmianą medykamentów, na najnowocześniejsze, które nie będą kolidować z innymi dolegliwościami. I tutaj po raz kolejny poczułam się otoczona naprawdę prawdziwą, solidną opieką z dbałością o każdy szczegół (np. powtórzenie zdjęcia RTG). Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta. Po wysłuchaniu moich dolegliwości i zbadaniu przepisane zostały leki. Pan Profesor dokładnie opisał kiedy i w jaki sposób stosować przepisane preparaty, a przy lekach wziewnych jest to ważne (okazało się, że do tej pory źle je stosowałam). Polecam szczególnie za podejście do pacjenta. Efekty leczenia będzie można ocenić przy kolejnej wizycie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kolejna wizyta

  Polecam Profesora Antczaka.Mile jestem zaskoczony pierwszą wizytą.Miły człowiek,cierpliwie i dokładnie wszystko tłumaczy.Wysłuchał i skierował do szpitala w celu pełnej diagnostyki.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy doktor. Postanowił o przyjęciu do szpitala po pierwszej wizycie dziadka. Zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  fachowiec w swojej dziedzinie zawsze miły i konkretny .polecam każdemu leczę się u pana profesora już od ponad 3 lat i każdą wizytę oceniam na profesjonalną

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wrażenie po pierwszej wizycie bardzo pozytywne. Lekarz z wysoką kulturą osobistą, rzeczowy. Cierpię na napady kaszlu od ponad 3 lat. Do tej pory wszyscy lekarze mnie zbywali. Pan doktor od razu zlecił szerszą diagnostykę w szpitalu. Póki co czuję się dobrze zaopiekowana i czekam na dalszą diagnostykę i ewentualne leczenie. Teresa Dańda

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jakich mało. Dokładnie przeprowadza wywiad, bada, wyjścia, odpowiada na każde pytanie. Dodatkowo dopasowuje bardzo skuteczne i odpowiednie leki. Widać lata doświadczenia w tym zawodzie. Serdecznie polecam dr Antczaka!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Uprzejmość rzeczowa rozmowa i próba oceny mojego samopoczucia poprzez szczegółowy inteligentny wywiad lekarski. ...godne polecenia

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesor super człowiek. Wysłuchał i od razu skierował do szpitala w celu pełnej diagnostyki. Polecam profesora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, zainteresowany pacjentem, po pierwszej wizycie skierował męża do szpitala na dalsze badania. W szpitalu również nie przeszedł obojętnie obok, ale pamiętał pacjenta. Bardzo dziękuję Panu profesorze i polecam Pana innym pacjentom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie, choroby te mają charakter przewlekły i tylko profesjonalna opieka pozwala pacjentom dobrze funkcjonować. Ponadto zajmuję się diagnostyką guzów płuca: dzięki wczesnemu wykryciu nawet z taką chorobą jak rak płuca można sobie poradzić!

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne