prof. dr hab. n. med.

Adam Antczak

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: Astma

  Pan Prof. jest najlepszym lekarzem i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pomógł mi uporać się z astmą,. Dzięki Panu Doktorowi biegam. Służy zawsze pomocą i radą.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kolejna wizyta

  Życzę każdemu pacjentowi aby mógł spotkać takiego lekarza jakim jest Pan profesor. Takt, subtelność, profesjonalizm. Szkoda mi tylko czasu, który straciłam na poszukiwaniu tak wspaniałego specjalisty. Będąc na wizycie czułam się potrzebna , Po przeprowadzonym badaniu oraz krótkiej rozmowie i wykonaniu spirometrii wszystkie moje dolegliwości zostały zdiagnozowane. Panie Profesorze dziękuję.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kolejna wizyta

  Miły człowiek, cierpliwy.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Dokładnie wysłuchuje pacjenta, odpowiada na pytania. Wysłuchał i skierował do szpitala w celu pełnej diagnostyki. Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kontrola

  To moja kolejna wizyta. Pan doktor jakich mało. Dokładnie przeprowadza wywiad, odpowiada na każde pytanie. Dobrane leki bardzo skuteczne. Gorąco polecam

 • J
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: kolejna wizyta

  Wspaniały specjalista.Bezblednie rozpoznał chorobę i wdrożył skuteczne leczenie.Dzieki dużej wiedzy i praktyce we wczesnym stadium wykryty guz zdiagnozowano bez negatywnych następstw. Uważny, wnikliwy, mający na uwadze dobro pacjenta, skromny.Polecam gorąco.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze SpecjaliściUsługa: choroba oskrzeli

  Bardzo miły, profesjonalny, uważnie słuchający pacjenta lekarz. Po dwóch latach nieskutecznego leczenia w różnych przychodniach dzisiaj trafiłam do pana profesora. Diagnoza zupełnie inna. Przez dwa lata niepotrzebnie byłam leczona różnymi antybiotykami i nie było poprawy mojego zdrowia. Profesor zmienił leki i mam nadzieję, że do następnej wizyty będę czuła się lepiej . Gorąco polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście. Doktor podszedł do mnie całościowo, sugerując dodatkowe badania. Jest to bardzo miły człowiek.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: QualiMed Lekarze Specjaliści

  Specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Dokładny wywiad i badanie, trafna diagnoza i plan leczenia wraz z lekami. Pełen profesjonalizm. Polecam Gorąco

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jest profesjonalistą, na którego wreszcie miałam szczęście trafić. Fakt do prof. Antczaka dotarłam z tzw. polecenia. Z całą pewnością nie żałuję. Zostałam dobrze zdiagnozowana oraz ustawiono mi wreszcie właściwe leki na moją chorobę.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  profesjonalne podejście do pacjenta ,konkretne omówienie przypadku,wskazanie możliwości dalszego leczenia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Choroby układu oddechowego to moja pasja. Uwielbiam pracę z pacjentami. Od wielu lat opiekuję się dużą liczbą osób chorych na astmę i przewlekła obturacyjną chorobę płuc - to duże wyzwanie, choroby te mają charakter przewlekły i tylko profesjonalna opieka pozwala pacjentom dobrze funkcjonować. Ponadto zajmuję się diagnostyką guzów płuca: dzięki wczesnemu wykryciu nawet z taką chorobą jak rak płuca można sobie poradzić!

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne