Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jest absolwentką wydzialu lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywala coroczne praktyki w Helios Klinikum w Niemczech, m.in.w Berlinie.Wtedy również związala się z Kliniką Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP w Warszawie, gdzie od 2010 roku specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zajmuje się także medycyną estetyczną.
Ukończyła specjalizację w dziedzinie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia plastyczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

    400 zł

  • Korekcja powiek


  • Liposukcja


  • Medycyna estetyczna


  • Operacja plastyczna brzucha


Adres

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Przelew na konto
  • Karta płatnicza

Telefon

22 273...

50 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • P

    Bardzo pozytywne wrażenia po konsultacji. Pani doktor wykazała się dużym profesjonalizmem, rzeczowo i szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a przy tym była niezwykle uprzejma i sympatyczna. W trakcie wizyty czułem się wysłuchany. Wszystkie informacje zostały przekazane jasno i konkretnie, co pozwoliło mi spokojnie podjąć dalsze decyzje. Zdecydowanie polecam konsultację u tej specjalistki.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • P

    Jestem absolutnie zachwycona moim doświadczeniem z dr Zofią Bochen, zarówno jeśli chodzi o zabieg nosa, jak i Mia Femtech. Już od pierwszej konsultacji czułam się zaopiekowana, wysłuchana i w pełni poinformowana o całym procesie. Dr Bochen wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem, spokojem oraz niezwykłą dbałością o każdy detal.

    Dr Zofia Bochen to nie tylko wyjątkowo utalentowana specjalistka, ale również ciepła, empatyczna osoba, która naprawdę słucha swoich pacjentek i dba o ich komfort na każdym etapie. Czułam pełne wsparcie od początku do końca.

    Z całego serca polecam dr Zofię Bochen każdej kobiecie rozważającej zabiegi estetyczne. To lekarz, któremu można całkowicie zaufać.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 operacja plastyczna nosa  • 

  • D

    Profesjonalne podejście do pacjenta i szczegółowo udzielone informacje.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • A

    Bardzo sympatyczna lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia i omawia. Polecam.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • A

    Chciałabym z całego serca podziękować Pani Doktor, która operowała moje piersi metodą Preserve. Efekt jest naprawdę WOW, mega naturalny – zdecydowanie lepszy, niż się spodziewałam!

    Od samego początku czułam, że jestem w dobrych rękach. Pani Doktor jest bardzo konkretna, spokojnie i dokładnie wszystko wyjaśniła, rozwiała moje wątpliwości i dała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.

    Rekonwalescencja przebiegła zaskakująco lekko- tak jak Dr mówiła , praktycznie od razu byłam „na chodzie”. Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalizm, opiekę i tak piękny efekt końcowy. Dziękuję!

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 operacja plastyczna piersi  • 

  • M

    Bardzo przyjemna pierwsza wizyta. Dużo uwagi i wyjaśnienia od Pani doktor.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • K

    Serdecznie polecam Panią Doktor jako chirurga plastycznego. Jest niezwykle miłą, życzliwą i sympatyczną osobą, a przy tym profesjonalistką w swoim fachu. Od pierwszej konsultacji czułam się zaopiekowana i w pełni wysłuchana. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, rozwiała moje wątpliwości i zaproponowała najlepsze rozwiązanie.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • A

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Dyrektor. Sympatyczna, empatyczna, świetnie rozumie pacjenta. Zaproponowała mi nowoczesne rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się w moje potrzeby. Wizyta w gabinecie była komfortowa, dała mi poczucie, że jestem w najlepszych rękach.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • M

    Profesjonalna, empatyczna i rzeczowa konsultacja !

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

  • M

    Polecam, wszystko tak jak powinno być, konkretnie.

     • Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Królewicza Jakuba 37 Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania