Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy medycyny pracy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

1

Ogólna ocena
3 opinie

Użytkownik zweryfikowany

Lekarz na ostry ból gardła trwający trzeci dzień (przy czym nie miałam innych objawów jak kaszel, katar, bóle i gorączka) przepisał mi... strepsils, ibuprom i spray do nosa dla niemowląt, bo "takie gardło ma prawo boleć". Po powrocie do domu po obejrzeniu gardła stwierdziłam anginę ropną, co potwierdziła pani doktor na pogotowiu. Nie polecam.


L
Użytkownik zweryfikowany

za każdym razem dr Woźniak mówił mi, że wszystkie choroby są przyczyną tego, że za dużo ważę. Potrafił tak umotywować zwykłe jesienne przeziębienie. Dodatkowo stwierdzał, że to na pewno przez to, że obżeram się fastfoodami i słodyczami. Ten lekarz chyba nigdy nie zrozumie, że niektórzy ludzie wyglądają tak od małego.


E
Użytkownik zweryfikowany

W tej przychodni do Dr.Wozniaka za nigdy bym nie poszła,gdyż że robi łaskę że da skierowanie na badania to leczy dorosłych antybiotykiem dla dzieci i pozniej choroba nie przechodzi trwa o wiele dłużej niż powinna.Odradzam tego lekarza wiem bo odczułam to na własnej skurze dopiero jak zmieniłam lekarza to wyzdrowiałam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie