Zbigniew Wronkowski, onkolog Warszawa

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski

Zapisz

Onkolog więcej

6 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W latach 1959-2005 pracował jako lekarz w Instytucie Onkologii – Centrum im. Marii Skłodowskiej-Curie. W Instytucie uzyskuje specjalizację z onkologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak trzustki
 • Rak jelita grubego
 • Rak szyjki macicy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Onkologia kliniczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Warszawie Powązkowska konsultacje onkologiczne

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Profesora. To bardzo fachowy specjalista, który zajął się przypadkiem mamy profesjonalnie. Interesowały go wszystkie choroby, na wszystkie szukał leku lub ich zmiany na lepsze. Zlecił szereg badań. Podbudował nas na duchu. Jest to bardzo miły i opanowany Człowiek. Poświęcił nam tyle czasu, ile było potrzeba. Nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Spędziliśmy u niego godzinę, mimo że konsultacja miała potrwac 20 min. A co ważne nawet raz nie zetknął na zegarek, za to zajął się studiowaniem przyniesionej dokumentacji medycznej. Dziękujemy Panie Profesorze za wsparcie!!! Oby więcej było takich lekarzy!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 konsultacja nowotwór żołądka

Wszystkim przerażonym diagnozą nowotworową polecam rozmowę z Panem Profesorem. Ciepły. Życzliwy. Pogodny. Empatyczny. Odpowiedział na wszystko pytania. Sam wszystko dokładnie wyjaśnił. Wyszliśmy podbudowani i z nową wiarą w zwycięstwo. Dziękuję bo bardzo było to nam potrzebne.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 profesorskie konsultacje chirurgiczne

Pan profesor jest bardzo ciepłą, pozytywną osobą. Przyciąga pozytywną energią.
Przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem, który ma formę długiego, miłego dialogu. Ponadto badanie jest bardzo dokładne i przeprowadzone w taki sposób, że pacjent nie czuje nie komfortowo.
Wyszłam z gabinetu uśmiechnięta :)
Polecam wszystkim :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 guzek w piersi

Pan profesor Zbigniew Wronkowski to wybitny specjalista z powołaniem. Jego diagnoza i leczenie w znacznym stopniu złagodziły moją dolegliwość. Ponadto Pan profesor jest bardzo ciepłym człowiekiem, który szczerze interesuje się samopoczuciem pacjenta. Zawsze potrafi podtrzymać na duchu. Pacjenci wychodzą z Jego gabinetu uśmiechnięci, co jest niesamowite.


E
Użytkownik zweryfikowany

Dziwi mnie tylko jedna jak dotąd opinia bo Pan Profesor to wspaniały lekarz! Pana Profesora poleciła mi moja zachwycona Nim kuzynka.
Byłam u tego lekarza dwukrotnie.
W czasie wizyty spotkałam się z niespotykaną wręcz delikatnością, taktem, przemiłym człowiekiem i wiellkim szacunkiem w stosunku do kobiety (równiez w sposobie jaki Pan Profesor zwracał się do sekretarki medycznej/pielęgniarki z nim pracującej) - to moja opinia jako KOBIETY.
Prof Wronkowski bardzo wnikliwie przeprowadził wywiad, dokładnie również przeprowadził badanie kliniczne zwracając uwagę na wiele szczegółów, kompleksowo postrzega pacjenta, zlecił badania chcąc poznać przede wszystkim przyczynę powstawania moich zmian (które przez wielu lekarzy są lekceważone: tylko fibroadenoma). Dysponuje również wiellkim doświadczeniem i gruntowną w mojej ocenie wiedzą - to moja opinia jako pacjenta i lekarza weterynarii którym jestem.
Pan Profesor jest dla mnie współczesnym uosobieniem "przedwojennego Profesora z klasą" o jakich słyszę w rodzinnych opowieściach o starej, minionej Warszawie :)
Panie Profesorze - nie wiem czy Pan czyta te opinie, ale jeśli tak to: BARDZO DZIĘKUJE ZA WIZYTY U PANA :)! Ewa G.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jest cudownym, ciepłym człowiekiem. Każdy wychodzi od Niego pełen otuchy. Delikatny, nieprawdopodobnie kulturalny. Jestem Nim zachwycona. Zleca wszystkie konieczne badania, bada bardzo szczegółowo, jeżeli zachodzi taka potrzeba długo rozmawia z pacjentami. Nigdzie się nie spieszy. Leczę się u Pana Profesora już 7 lat. Bardzo gorąco polecam!!!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W latach 1959-2005 pracował jako lekarz w Instytucie Onkologii – Centrum im. Marii Skłodowskiej-Curie. W Instytucie uzyskuje specjalizację z onkologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak trzustki
 • Rak jelita grubego
 • Rak szyjki macicy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Onkologia kliniczna

Publikacje i artykuły