lek.

Zbigniew Pastuszka

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W razie pytań dotyczących wizyty - proszę o maila - zpastuszka@op.pl lub telefon

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 2011 roku specjalista psychiatra. Z psychiatrią…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry - pilnie potrzebuję pomocy, mam 20 lat od 17 roku życia bez przerwy zazywalem sterydy anaboliczno-androgenne (testosteron, Nandrolon-Deca Durabolin, Trenbolon, Anapolon, Winstrol-Stanozol, Metanabol, Masteron, Boldenon ponadto lek na astmę nie mając jej - Clenbuterol, Hormony Tarczy - T3… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam. Najprostsza rada w tym przypadku to udać się do lekarza. Problem jest złożony. Po pierwsze - wspomina Pan o substancjach, których stosowanie może powodować problemy jak pańskie. Nasuwa się pytanie… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W razie pytań dotyczących wizyty - proszę o maila - zpastuszka@op.pl lub telefon

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 2011 roku specjalista psychiatra. Z psychiatrią związany jest od okresu studiów. Doświadczenie zdobywał w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (okres studiów oraz specjalizacji), w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Opieki Neuropsychiatrycznej w Kielcach, a następnie w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy. Dwukrotnie odbywał staże m.in. w oddziałach psychiatrycznych szpitala Gransha Hospital oraz Altnagelvin Area Hospital w Londonderry (Irlandia Północna). Od ok.10 lat trudni się pomocą psychiatryczną w warunkach ambulatoryjnych – w Poradni Zdrowia Psychicznego (Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski) oraz w gabinecie prywatnym. Od 4 lat pracuje również jako biegły sądowy.
  W pracy szpitalnej skupił się głównie wokół somatycznych uwarunkowań zaburzeń psychicznych. W Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii prowadzi pracownię leczenia EW. Interesuje się również zagadnieniami z dzieciny ratownictwa medycznego – utrzymuje kontakt ze Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego. Powołany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego do kontroli zasadności stosowanego tam przymusu bezpośredniego. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.
  W razie pytań dotyczących wizyty proszę o maila - zpastuszka@op.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwsza

  Doktor godny polecenia. Po pierwszej wizycie zauważyłem punktualność, życzliwość i profesjonalne podejście do sprawy. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta kolejna

  Bardzo sympatyczny człowiek. Lekarz, który cierpliwie słucha pacjenta i odpowiada na każde pytanie i tłumaczy każdy problem i wątpliwość. Zdecydowanie godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły człowiek, profesjonalista, empatyczny, cierpliwy, wnikliwy i konkretny. Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz zna się na rzeczy. Jest empatyczny i umie słuchać pacjenta. Zlecił leki ale na ich działanie trzeba troszkę poczekać. Z gabinetu wyszłam zadowolona, dobrze potraktowana.
  Oby więcej takich specjalistów!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to bardzo dobry specjalista bardzo konkretny i miły wysłuchał i wytłumaczył wszystko bez owijania w bawełnę. bardzo mi pomógł

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta, doradzić i pomóc. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie ,poświęca dużo czasu choremu i dodaje optymizmu. polecam i dziękuje.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz miły, cierpliwie wysłucha każdego pacjenta do końca, rzetelny. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Specjalista. Wnikliwy analityczny. Ustala przyczynę, pozwala zrozumieć objawy i proponuje różne drogi leczenia. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Wizyta kolejna

  Z całego serca polecam wszystkim Pana doktora, już po samej rozmowie czułam się o wiele lepiej. Cudowny człowiek na właściwym miejscu, prawdziwy lekarz z powołania. Jestem pewna że przy pomocy Pana Doktora uda mi się wyjść całkowicie z choroby.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo spokojny stateczny człowiek, ma podejście do pacjenta umie słuchać uważnie pacjenta i wszystko koduje, a następnie szuka najlepszego rozwiązania tak by diagnoza była trafna. Rewelacyjny lekarz.