lek.

Zbigniew Mazan

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Chirurg

94 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
517 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr Zbigniew Mazan jest członkiem polskich i europejskich Stowarzyszeń Lekarskich z zakresu chirurgii plastycznej. Blisko dwadzieścia lat temu założył własną klinikę chirurgii plastycznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dr Mazan to profesjonalista,lekarz z dużym doswiadczeniem i ogromną wiedzą,odpowiadajacy na kazde pytanie rzeczowo i jasno .Polecam z całego serca ! Obsługa począwszy od recepcji kończąc na Paniach pielęgniarkach bardzo pomocna,mila i profesjonalna.Każda wizyta kontrolna w milej atmosferze ,punktualnie.Sam szpital na najwyższym poziomie.

 • U
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii Mazan

  W lutym przeszłam zabieg powiększania piersi u dr Mazana i jestem bardzo zadowolona z efektów. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, cały zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Pielęgniarki w klinice są bardzo miłe i pomocne. Szczerze polecam.

 • J
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: operacja nosa

  Jestem 2 lata po nieudanej operacji nosa u pana Mazana i nikt nie chce teraz podjąć się ponownego zabiegu aby poprawić to co zostało spartolone. Nos był długi ale prosty. Niestety po operacji mam krzywy nos i zbyt krótki ( wygląd przybliżony do świnki). Po konsultacjach i porównaniu zdjęc sprzed i po operacji w innych klinikch lekarze powiedzieli, że nos został za bardzo ścięty i nie powinno się robić z długiego nosa, aż tak krótkiego, a już napewno nie podczas jednej operacji tylko ewentualnie po roku czasu przeprowadzić kolejną. Lepiej wybrać sprawdzoną klinikę i zapłacić więcej niż mieć potem nos z którym już nic nie można zrobić. Nie polecam

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii Mazan

  4 stycznia miałam operację powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana doktora, który dzięki swej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu doradził mi idealny rozmiar piersi a cały zabieg i późniejszy pobyt w klinice potwierdził, ze to był najlepszy wybór.

 • J
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: wizyta

  Wspaniały lekarz! Wyjątkowo rzetelny i profesjonalny. Do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i podejścia Pana Doktora do pacjenta. Usunęłam łącznie 50 pieprzyków, po zagojeniu się efekt jest idealny, ślady po usunięciu pieprzyków są nie do zauważenia. Polecam Pana Doktora pod każdym względem. Klinika na najwyższym poziomie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii Mazan

  Jestem wdzięczna Panu Doktorowi Mazan z Kliniki Chirurgii MAZAN w Katowicach za wyleczenie mnie z ciężkiego zakażenia bakteryjnego. Znajdowałam się w stanie zagrażającym mojemu życiu, a terapia prowadzona uprzednio w innym ośrodku była nieskuteczna.
  Jestem lekarką.
  Polecam Pana Doktora Zbigniewa Mazan jako świetnego specjalistę w dziedzinie chirurgii i medycyny estetycznej.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: powiększanie piersi

  Efekt po operacji powiększenia biustu wykonanej u Pana Doktora- rewelacyjny. Pan Doktor doradza, udziela wyczerpujących informacji. A efekt przeszedł moje oczekiwania. 2 miesiące po zabiegu piersi są piękne i wyglądają bardzo naturalnie ( wkładki anatomiczne). Polecam

 • Lokalizacja: Klinika Chirurgii Mazan

  Dr Mazan jest bardzo profesjonalnym i miłym człowiekiem, odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, w pełni polecam!
  Do tego posiada spore doświadczenie, po wykonanym zabiegu rezultaty przerosły moje oczekiwania.
  (Przeszczep tłuszczu/wypełnienie)
  Na stole operacyjnym kilka razy upewniał się, czy aby przypadkiem nie odczuwam bólu ;-)
  Pozdrawiam,
  GrzegorzZ.

 • A
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: korekcyjna plastyka nosa

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie tłumaczy na czym będzie polegać zabieg oraz o rekonwalescencji po nim. Nos po zabiegu nie jest idealnie prosty, jednakże najważniejszy był dla mnie komfort oddychania, który bardzo się poprawił. Polecam Doktora.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretnie wypowiada sie na dany temat . Poszedłem z wizyta korekcji nosa, lekarz dobrze juz wiedział gdy mnie zobaczył co należy jak poprawić by było dobrze . Zobaczymy na efekt w listopadzie , wtedy mam operacje .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Zbigniew Mazan jest członkiem polskich i europejskich Stowarzyszeń Lekarskich z zakresu chirurgii plastycznej. Blisko dwadzieścia lat temu założył własną klinikę chirurgii plastycznej. Wcześniej pracował na oddziale chirurgii plastycznej szpitala wojewódzkiego w Sosnowcu. Jest znanym i cenionym chirurgiem plastycznym z olbrzymim, wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadza różnorodne operacje z zakresu chirurgii plastycznej oraz bariatrii. Potwierdzeniem zaangażowania oraz pełnego profesjonalizmu jest bardzo duża liczba zadowolonych pacjentów. Dr Mazan od lat uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych, co pozwala na odpowiedzialne wprowadzanie najnowszych odkryć i technik chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia plastyczna