Adres

Józefa Kostrzewskiego 47, Swoszowice , Kraków
Szpital na Klinach (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
12 267.....
12 262.....

Oboźna 4, Krowodrza , Kraków
Indywidualna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Zbigniew swoje pacjentki przyjmuje w prywatnym gabinecie na ulicy Oboźnej 4.Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Józefa Kostrzewskiego 47, Kraków

Brak informacji o cenie

Szpital na Klinach


Oboźna 4, Kraków

Brak informacji o cenie

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kolejna wizyta

150 zł


Oboźna 4, Kraków

150 zł

Indywidualna Praktyka Lekarska


Pierwsza wizyta

250 zł


Oboźna 4, Kraków

250 zł

Indywidualna Praktyka Lekarska


Diagnostyka niepłodności


Oboźna 4, Kraków

Brak informacji o cenie

Indywidualna Praktyka Lekarska


Prowadzenie ciąży


Oboźna 4, Kraków

Brak informacji o cenie

Indywidualna Praktyka Lekarska


Konsultacja seksuologiczna


Oboźna 4, Kraków

Brak informacji o cenie

Indywidualna Praktyka Lekarska

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Nic innego jak najlepszy ginekolog na świecie ! Leczył mnie jak byłam nastolatką i dużo później odebrał mój poród. Jak sam powiedział poród na być przyjemnością a nie katastrofą. Po poradzie lepszej opieki nigdzie bym nie miała. W nocy o północy mogłam się z nim skontaktować jak byłam w ciąży. Jest nie tylko od ciała ale i od duszy ma specyficzne poczucie humoru, które bardzo lubie, jest bez pośredni i konkretny w tym co mówi. Ma moje 100000% zaufanie i dopóki będzie prowadził klinikę Life na pewno będę do niego chodzić.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam tego lekarza! Trafiliśmy do doktora z mężem w początkach działania kliniki i nasze dziecko było jednym z pierwszych, jakie się tam urodziły...Dziś ma 17 lat. Potem przywitaliśmy razem z doktorem i zespołem kliniki jeszcze dwójke naszych cudnych pociech. Jeden z nielicznych lekarzy medycyny konwencjonalnej myślący niekonwencjonalnie, to znaczy holistycznie, krytycznie i kreatywnie. Nie wyobrażam sobie brać serio żartobliwych docinków doktora. Czuje się przecież, że stoi za tym troska i próba rozluźnienia atmosfery. Nigdy nie mogłam mieć zastrzeżeń do jego profesjonalizmu, przeciwnie: pomagał nawet tam, gdzie zawiedli inni specjaliści, np.neurolog i kardiolog. Śmiało powiem, że raz uratował mi życie właśnie dlatego, że był jedynym z kilkunastu lekarzy, który naprawdę przejął się wynikami badań! Ze świecą szukać takich lekarzy.


N
Użytkownik zweryfikowany

Zalety: w miarę szybko dostaniesz u niego hormony,nNie wymaga 2-letniego RLT. Wady: robi nagie fotki pacjentkom na pierwszej wizycie (ciekawe co później z nimi robi - słyszałam, że pokazuje je na jakiejś uczelni). Przepisuje tonę badań i nawet ich nie analizuje. Do pacjentek zwraca się w formie męskiej pomimo kobiecego wyglądu - chamsko odpowiada "transsex nie ma płci", poprawianie go niewiele daje. Ogólnie nie polecam, chyba, że jesteś zdesperowana/y lub zależy Ci na szybkim dostaniu hormonów, aby zahamować rozwój w niepożadanym kierunku. Nie robi badań, które mogłyby wykazać interseksualizm (poza kariotypem). Drogo - pierwsza wizyta nawet 280zł... Nie zamierzam tam nigdy wracać.


N
Użytkownik zweryfikowany

Z punktu widzenia transseksualisty k/m... Odwlekałem wizytę u niego parę lat, szukając innych lekarzy (sławne zdjęcia, obowiązkowe badanie ginekologiczne itd.), ale w końcu do niego trafiłem okrężną drogą. Powiem, że to była jedna z moich większych niespodzianek jeśli chodzi o diagnostów. Wizyta była okej, kupa kasy poszła na badania, ale okazało się, że było warto (wykrył mi inne schorzenie, które normalnie bym przeoczył na lata aż do poważnego stanu). Jedyny ginekolog, jakiego mogę z czystym sumieniem polecić transom - używa cały czas męskiej formy, znieczula itd. O wiele mniej stresu niż na wizytach u dwóch innych ginekologów. Czasem może zbyt bezpośredni. Drogi, ale w miarę elastyczny finansowo (działasz wedle swoich możliwości).


R
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Liber wzbudził moje zaufanie, jest bezpośredni, widać, że ma dużą wiedzę. Czasem trochę niepoważnie traktuje niektóre problemy, ale mnie to nie przeszkadza. Dla mnie jest ok.


D
Użytkownik zweryfikowany

Leczylam sie u dr Libera w Warszawie. Zdecydowanie, dobry lekarz, ginekolog, ktory widzi w kobiecie czlowieka. Kulturalny, konkretny, nie wyobrazam sobie, opisywanych w innych komentarzach, wulgaryzmow czy niegrzecznego zachowania. To pierwszy lekarz ginekolog, ktory pyta nie tylko o sprawy kobiece, on zajmuje sie leczeniem!, nigdy nie zapomni o kontroli np hormonow, zainteresuje sie zwyklym przeziebieniem itd. Polecil mi Doktora moj Lekarz Domowy, to byla dobra decyzja.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam. Koszt wizyty to 120 PLN, do tego na obowiazkowo nalezy zrobic cala serie badan, a doktor nawet nie ma czasu na ich omowienie. Rzuc tekastami typu "cipka", "widze ze lubisz sie bzykac", "to moze jakas skrobanka", nie slucha i nie bierze pod uwage watpliwosci pacjenta. W gabinecie brak jest jakiejkolwiek intymnosci. na wizyty czeka sie po kilka godzin, bo w miedzyczasie do gabinetu wchodza znajomi doktora, ktorzy nie byli umowieni. Odradzam.


P

Dobry w swoim fachu. Nie robi zbędnych problemów. Robi tylko niezbędne badania potrzebne do sądu i postawienia diagnozy. Nie jest aż taki drogi (koszt wizyty), choć niektóre badania są drogie, ale to normalka u nas. Dobry seksuolog dla transek. Czasem potrafi "zabić" poczuciem humoru.


H

Hm??? przeczytałam te opinie ... i cóz . kazdy ma swoje i dobre i złe strony . Ja jestem pacjętka Pana Libera od 10 lat i nie wyobrazam sobie by moim lekarzem był ktos inny , byc może dlatego, że dobrze znam go i wiem czego moge się spodziewać . Polecam Pana doktora jako doskonałego , choć nie taniego specjalistę . Człowieka życiowego. Nie polecam go jako cudotwórcy ... myślę że w tej dziedzinie najlepszy jest Kaszpirowski ;-)


~
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista!!!! Świetna znajomość swojej profesji. Na prawdę polecam wszystkim, którzy chcą profesjonalnej opieki ginekologicznej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Zbigniew swoje pacjentki przyjmuje w prywatnym gabinecie na ulicy Oboźnej 4.Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski