Jesteś tym lekarzem?

123

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - InflanckaUsługa: Inny

  Doktor nie słucha, nie wyrażał nawet chęci spojrzenia na stopę, zrobił to po moich powtarzanych prośbach. Zalecił zabieg, który ze względu na historię problemu nie miał szans powodzenia. Straciłem miesiąc z przewlekłym urazem, nie poruszyłem się do przodu ani o centrymetr. Na prośby o skierowanie na dokładne badanie odpowiadał nieuprzejmie: "Jak się panu nie podoba moja opinia to może sobie pan iść do innego lekarza i poprosić o skierowanie". Oczywiście po czasie okazało sie, że nie miał racji, ale czasu nikt mi nie zwróci. Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medicover - InflanckaUsługa: Inny

  Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Jako jedyny na zdjęciach RTG dostrzegł nieprawidłowości, których inni ortopedzi nie widzieli (a odwiedziłam kilku). Diagnoza Pana doktora została potwierdzona badaniem USG. Równiez i zalecenia dalszego postępowania były rzeczowe, może niezbyt optymistyczne ale realistyczne.

 • Polecam - P. doktor jest rzeczowy, odpowiada wyczerpująco na pytania, nie spieszy się. Stara się znaleźć przyczynę problemu. Po 3 wizytach u innego specjalisty który podczas wizyty 4 razy pytał się "a która to noga" to mila odmiana.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online