Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów
Psychoterapia - Wolski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Szersze informacje dostępne na mojej stronie internetowej Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz poradnictwo dla rodz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów

130 zł

Psychoterapia - Wolskiul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów

130 zł

Psychoterapia - Wolskiul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów

130 zł

Psychoterapia - Wolskiul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów

150 zł

Psychoterapia - Wolskiul. Gałczyńskiego 1, Rzeszów

150 zł

Psychoterapia - Wolski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia partnerska

Zdecydowaliśmy się na terapię z powodu problemów w małżeństwie. Po wielu nieudanych próbach poskładania wszystkiego do kupy, podjęliśmy decyzję o psychoterapii. Dopiero w gabinecie u Pana Wojtka tak naprawdę otworzyliśmy się przed sobą i zobaczyliśmy rzeczy, których wcześniej nie potrafiliśmy dostrzec. Dzięki temu poznaliśmy swoje słabe i mocne strony. Potrafimy w zalążku rozwiązać problem. Zaczęlismy się lepiej komunikować i słuchać nawzajem.
Ciągle pracujemy nad sobą i mamy w głowie rady, które wynieśliśmy z terapii. Cieszę się, że trafiliśmy na Pana Wojtka i wielkie dzięki za to :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia depresji

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie!! Uczęszczałem na terapię cyklicznie co tydzień przez półtorej roku więc wiem co mówię. Człowiek bardzo empatyczny, szczery i bardzo życzliwy . Potrafi fachowo dostosować terapię do pacjenta . Polecam gorąco!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia rodzinna

Bardzo polecam Pana Wojciecha, to doskonały terapeuta.
Dzięki niemu inaczej postrzegam relacje między ludźmi i inaczej patrzę na świat. Jest mi łatwiej funkcjonować w życiu codziennym i mam pozytywną energie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia indywidualna

Fantastyczny człowiek. Atmosfera i zaangażowanie Pana Wojtka nie pozostawia nic do życzenia jest rewelacyjne. Tak samo jak skuteczność terapii. Na spotkaniach czułem się jakbym rozmawiał z kumplem a nie osobą dla której jest to tylko następny pacjent do odhaczenia. Poziom empatii i zrozumienia ze strony Pana Wojtka jest nie do opisania. Strasznie się ciesze że trafiłem do Jego gabinetu. Każdemu kto się waha z czystym sumieniem polecam a gwarantuję że się nie zawiedzie i będzie równie zadowolony jak Ja. Pozdrawiam i Dziękuje za pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia indywidualna

Pan Wojtek to bardzo dobry nie tylko specjalista, ale niesamowicie sympatytyczny, empatyczny człowiek. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentem, umiejętnie nakierunkowuje. Kiedy wychodzisz z gabinetu to chcesz jak najszybciej znowu się spotkać. Mnie mega pomógł i z czystym sumieniem polecam Pana Wojtka. Super Gościu


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia partnerska

Bardzo miły i empatyczny. Szybko dostrzegł problem i potrafił w prosty sposób wyjaśnić pewne zależności.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski Inny

Wspaniały terapeuta, jedyny, który - mimo licznych wcześniejszych wizyt u innych psychologów i terapeutów - był w stanie mi pomóc.

Przy moich wielu problemach natury psychicznej jest to bardzo ważne, by wziąć pod uwagę całokształt, przyczyny i skutki, okoliczności które do nich doprowadziły - inni terapeuci podchodzili do tego bardzo szablonowo, bez wrażenia jakiegokolwiek głębszego zrozumienia tematu. Pan Wojciech potrafi ująć problemy w całości, nie rozdrabniając się nad jedną sprawą i zaniedbując inną, lecz widząc całość - bardzo go za to doceniam, gdyż wśród terapeutów jest to z mojego doświadczenia rzadkie.

Jest on osobą profesjonalną i kompetentną, pozostając przy tym pełnym dobrej energii, empatycznym i życzliwym. Ma indywidualne podejście do pacjenta i jest zaangażowany w każdy przypadek. Podczas mojej próby samobójczej dzwonił, by spytać o mój stan. Można na niego liczyć podczas kryzysów, wobec których jest niezwykle tolerancyjny. Jest to osoba, wobec której można być całkowicie szczerym, ponieważ nie osądza mnie on jak rodzina czy znajomi - lecz naprawdę wysłuchuje i stara się pomóc. Czasem również można podczas sesji troszkę pożartować, ma poczucie humoru i nie jest "sztywny" ;) Wiedza + empatia = to właśnie Pan Wojciech!

Najlepszy terapeuta na jakiego mogłam trafić, serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia indywidualna

Świetny Psychoterapeuta, ma bardzo przyjazne podejście do drugiej osoby. Zawsze ma czas, by wesprzeć i doradzić. Do terapii podchodzi z zaangażowaniem. Dba o to, by w gabinecie panowala mila atmosfera. Potrafi latwo wywolac usmiech na mojej twarzy i zawsze wychodze od Niego z lepszym humorem.
Terapeuta idealny.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia partnerska

Bardzo polecam psychoterapię u p. Wolskiego. Jest świetnym specjalistą, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest pełen empatii. Do jego gabinetu przyszłam wraz z mężem w momencie kiedy po 14 latach małżeństwa pojawił się kryzys. Nie mieliśmy już innych pomysłów na porozumienie, poza poradą terapeuty. Mój mąż jest bardzo oporny na jakiekolwiek wizyty u lekarzy, tym bardziej psychologów a jednak u pana Wojciecha nastąpiła ogromna zmiana .Dzięki odpowiednim przebiegom spotkań razem zaangażowaliśmy się w naprawę relacji i bardzo szybko nasze życie wróciło do równowagi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia - Wolski psychoterapia indywidualna

Wybrałam się do Pana Wojciecha Wolskiego z nastoletnia Corka. Pan Wojciech od pierwszych chwil wzbudził moje i Córki  zaufanie. Na wstępie wyjasnil również  jakie metody psychoterapii stosuje,na co zwraca uwagę i jak wygląda relacja psychoterapeuta-pacjent zwracajac szczególną uwagę na zaufanie, które jest podstawa takiej relacji.
Po jednej wizycie mogę stwierdzic ze jest osoba bardzo kompetentna, rzetelna profesjonalna z ogromną empatia, życzliwością, z duża wiedza i doświadczeniem poniewaz bardzo pomogl Corce w Jej problemach a pozytywna zmianę zobaczyłam praktycznie  zaraz po wyjściu z gabinetu.
Ponadto pomógł również mi ponieważ uświadomił pewna rzecz, niezwykle istotna która pomogła inaczej spojrzeć na relacje z Córka i na siebie.
Według opinii Córki pan Wojciech posiada  profesjonalne i indywidualne podejście do niej i pootrafiłl już od pierwszych minut wizyty zbudowac atmosferę szczerości i zaufania i Corka pomimo tego że jest bardzo zamknieta osoba opowiedziała o swoich problemach bez żadnych oporow.
Polecam gorąco i szczerze  Pana Wojciecha ponieważ wierzę że innym osobom pomoże tak jak nam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Choruję na nerwicę lękową, fobię społeczną oraz depresję razem takie 3 w 1. Biorę lek Sertagen 100 mg zaczynałem od dawki 25 mg, później 50 a teraz 100. Szczerze od listopada 2017 leki biorę już do sierpnia 2018 w listopadzie mam wizytę u doktor Wolskiej. Być moze pan zna, być może nie. Jednak interesuje mnie psychoterapia prywatnie oraz poradnictwo co i jak i le wizyt potrzeba by wyleczyć/zaleczyć moje schorzenie. Czy to jest wyleczalne jeżeli nie chociaż można to jakoś zaleczyć do jakiegoś stopnia ? Wiem ze nie mogę się napić alkoholu, po bawić się itp. bo ucisk w głowie, brak równowagi, zawroty głowy, niskie poczucie wartości typu ze niski jestem, chudy itp. to urojone kompleksy których wcześniej nie dostrzegałem, proszę mi powiedzieć ile wizyt bym potrzebował by móc oszacować koszty na całkowitą terapię u Pana ? Bo na NFZ nie wierze w psychologów a kolejki po 3 miesiące+ to za długo, więc ile bym musiał odłożyć na terapię powiedzmy poznawczo-behawioralną na początek ? Mam 27 lat wiem ze najlepsze lata juz zmarnowane ale nie chce do konca zycia zyc ze stracehem przed ludzmi, kobietami.

  Leczenie nerwic jest leczeniem długoterminowym, na pewno kilka miesięcy w spotkaniach 1 raz w tygodniu. Każda osoba przychodząca do gabinetu z pozornie ta samą jednostką chorobową jest odmiennym człowiekiem z swoimi doświadczeniami, przeżyciami, schematami. Określenie czasu terapii jest sprawą bardzo indywidualną, zależną od motywacji, chęci wglądu, możliwości osoby i relacji z terapeutą. Objawy nerwicowe mają tendencje do nawracania jednak skuteczna psychoterapia pozwala obniżyć takie ryzyko. 27 lat to dobry wiek na podjęcie pracy do zmiany, zawsze można przyjść za 10 lat tylko czy warto czekać ?

  mgr Wojciech Wolski

 • Pytanie dotyczące bulimia

  Czy leczenie bulimi musi sie odbywac w osrodkach terapii zaburzen odzywiania czy i ndywidualnie u psychotreapeuty tez mozna?

  Zaburzeniom odżywiania jakim jest bulimia niejednokrotnie towarzyszą inne zaburzenia jak myślenie obsesyjne, lęk, drażliwość, czy chociażby obniżenie nastroju to wszystko wymaga kompleksowej terapii która można otrzymać zarówno w gabinecie jak i ośrodku, istotą jest relacja terapeutyczna czyli spotkanie drugiego człowieka. Pozdrawiam

  mgr Wojciech Wolski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Szersze informacje dostępne na mojej stronie internetowej Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz poradnictwo dla rodz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania