Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Słowackiego 17, Strzelce Krajeńskie
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Stanisława Dubois 27, Drzetowo-Grabowo, Szczecin
Przychodnia Stoczniowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Gdyby była tu ocena 6 to taką bym właśnie dała! Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Bardzo sympatyczny, uprzejmy a do tego odpowie na każde pytanie i wszystko dokładnie opisuje i wyjaśnia! Najlepszy i uczciwy lekarz polecam z całego serca!


E
Użytkownik zweryfikowany

Pana dr Szcześniaka zdecydowanie odradzam. Trafiłam do niego (do przychodni) w 8 tygodniu ciąży. Kiedy byłam u pań położnych w pokoju obok, dr wszedł z niezadowoloną miną pytając ile jeszcze pacjentek mu zostało, jakby siedział tam za karę. Gdy weszłam do gabinetu przez 5 min milczał wpisując coś do komputera. Nie przeprowadził wywiadu, zbadał mnie jedynie i dał skierowanie na badania. Kiedy wróciłam do niego po 2 tygodniach, stwierdził że to początek 9 tygodnia (mimo, że miałam robione już usg itp i ustalony termin porodu). Był bardzo zobojętniały, nie wyjaśnił mi wyników moich badań, gdy zadawałam mu pytania bagatelizował je, sama także musiałam pytać o kolejne usg i o kolejną wizytę. Cytologia pobrana dwa tygodnie wcześniej jeszcze nie dotarła do lekarza, a sam lekarz zapomniał mi dać skierowania na badanie grupy krwi! Kiedy zapytałam o zwolnienie lekarskie z pracy (pracuje w środkach chemicznych, głownie fizycznie), lekarz zaczął przytaczać mi stare przepisy z kodeksu pracy, zaczął mnie straszyć że zwolnią mnie z pracy i że jeżeli teraz pójdę na zwolnienie to będę musiała wrócić do pracy trzy tygodnie przed porodem! Wyszłam od lekarza wściekła ze łzami w oczach i już do tak niekompetentnego lekarza nie wrócę.


N

Opinia z dnia 19.09.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, empatyczny, bardzo rzetelny ginekolog. Poświęcił mi ogromną uwagę. Mieszkam w Strzelcach i trafiłam do niego tak naprawdę przez przypadek, tylko dlatego, że mój problem nasilił się w czasie, kiedy moja ginekolog był na urlopie za granicą. Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję. Dzięki Pana wnikliwości dzisiaj wracam do życia, jestem po operacji. Byłam pacjentką innego ginekologa, który przez kilka lat niepotrzebnie faszerował mnie lekami, stany zapalne się nasiliły do tego stopnia, że nie potrafiłam już sobie radzić. To Pan odkrył, że mam problem nowotworowy. Słowo "dziękuję" to za mało. Aż chce się żyć dzięki takim wspaniałym ludziom.


I
Użytkownik zweryfikowany

Byłam zachwycona wizytą u doktora. Rzetelny, dokładnie mi wszystko wytłumaczył, zrobił usg, powiedział kiedy mam zrobić następne badania. Potem trafiłam do doktora państwowo w przychodni. Nie byłam zawiedziona, potraktował mnie tak samo jak w gabinecie prywatnym. Zauważyłam tylko różnicę, że w przychodni oprócz pacjentek zarejestrowanych przyjmuje wszystkie pacjentki niezarejestrowane (nikomu nie odmawia) i przez to bardzo się spieszy, natomiast w gabinecie prywatnym się zawsze czeka, ale moja wizyta trwała 40 minut i stąd chyba takie opóźnienia.


N
Użytkownik zweryfikowany

Witam, jestem pacjentką dr Szcześniaka od ok. 5 lat. Korzystałam z usług doktora zarówno prywatnie jak i na NFZ i jestem bardzo zadowolona ( poza tym, że prywatne wizyty rzadko odbywają się punktualnie). Z mojej oceny wynika iż jest to lekarz jak najbardziej z powołania, zawsze miły, udziela konkretnych odpowiedzi na pytania, a nawet służy radą z innych dziedzin medycyny. W tej chwili prowadzi moją pierwszą ciążę i czuję się jak najbardziej bezpiecznie. POLECAM!


W
Użytkownik zweryfikowany

Być może dr Szcześniak jest dobrym specjalistą. Byłam u niego na wizycie, co prawda tylko w przychodni, a nie w gabinecie prywatnym. Nie przeprowadził żadnego wywiadu, tylko pobrał materiał na cytologię, nawet nie zbadał piersi. Kiedy zapytałam o antykoncepcję dla mnie(mam 49 lat) oczywiście wyjaśnił mi co będzie dla mnie odpowiednie. wyszłam od niego trochę zawiedziona.


G

Wspaniały lekarz. Byłam prawie u wszystkch ginekologów w Drezdenku. Nikt nie mógł mi pomóc. Dr Szcześniak poświęcił mi bardzo dużo czasu (nie byłam omówiona na wizytę i spróbowałam się dostać jak były przyjętę wszystkie pacjentki). Potem chodziłam na wizyty w Strzelcach, bo tam przyjmuje w soboty co mi bardzo odpowiadało. Można się umówić na konkretną godzinę i prawie od razu jest się przyjętym. Gdy miałam już wykonane wszystkie badania bardzo dokładnie mi wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak dalej leczyć. Umówił mnie na zabieg w szpitalu w Szczecinie, bo takich w Drezdenku nie wykonują. Mimo, że go nie było przy zabiegu, to wszystko było załatwione i o nic nie musiałam się martwić. Od tego czasu już cała moja rodzina i wiele koleżanek zmieniła ginekologa na dr Szczesniaka. Gorąco polecam. Zdecydowanie ma większe możliwości leczenia niż wszyscy inni w Drezdenku.


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Pan Szcześniak leczy mnie od 3 lat. Za każdym razem jak do niego pójdę jestem traktowana z szacunkiem!!!!Otrzymuję wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania-a zadaję ich mnóstwo:)Niekiedy nawet rozrysowuje mi na kartce różne rzeczy bym mogła lepiej pojąć co takiego dzieje się w moim ciele.Nigdy nie okazał zmęczenia, znużenia, zniechęcenia czy braku zainteresowania moją osobą i sprawą z którą do niego przychodzę!!!!!Kiedy mam jakiś problem, a nie mogę w danym dniu umówić się na wizytę, po prostu dzwonię i dopytuję się, czy to co zauważyłam wymaga wizyty w gabinecie.A pan Szcześniak odpowiada spokojnie, bez nerwów. Super lekarz, polecam gorąco!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie