dr n. med.

Wojciech Strzyżewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii
i położnictwa. Wieloletni pracownik warszawskich szpitali takich jak: Szpital Śródmiejski, Szpital…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii
  i położnictwa. Wieloletni pracownik warszawskich szpitali takich jak: Szpital Śródmiejski, Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej czy Centrum Zdrowia Dziecka. Przez dziewięć lat obejmował funkcję ordynatora Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Szpitalu na Solcu. Obecnie koordynator Oddziału Położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Uzyskał tytuł dr nauk medycznych po obronie pracy pod tytułem „Zastosowanie endosonografii pochwowej w diagnostyce zmian patologicznych błony śluzowej macicy u kobiet w okresie pomenopauzalnym”. Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych. Autor i współautor 22 prac opublikowanych w naukowej literaturze oraz materiałach zjazdowych w Polsce i zagranicą. Współautor podręcznika pt.„ Leczenie chorób proktologicznych w okresie ciąży i porodu”.

  Odbyte szkolenia m.in.:

  - szkolenie z ultrasonografii, endoskopii ginekologicznej w tym kurs laparoskopii w Instytucie Onkologii w Warszawie oraz kurs doskonalący w zakresie ,,Podstaw diagnostyki ginekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem badań wyskrobin i oceny materiałów pooperacyjnych”.

  - szkolenie Operacyjne w Ginekologii Onkologicznej w Klinice Ginekologii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku .

  - szkolenie w dziedzinie zaawansowanych technik w laparoskopii operacyjnej we Francji.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: GabinetUsługa: problemy ginekologiczne

  Ogromy profesjonalizm i pełne zaangażowaniem - to pierwsze słowa, którymi mogę opisać Pana Doktora Strzyżewskiego. Jestem jego pacjentką od kilku lat, traktuje moje problemy zdrowotne z pełna powaga, proponując najlepsze sposoby leczenia, wyczerpująco tłumaczy, wyjaśnia, odpowiada na pytania. W sytuacjach "awaryjnych" jest dostępny i elastyczny jeśli chodzi o terminy przyjęć, działa natychmiastowo i skutecznie. Wizyty odbywają się w pełni wyposażonym, doskonale rozplanowanym gabinecie z najwyższym poszanowaniem
  intymności (bez ostrego światła, z parawanami, osobnym pomieszczeniami przeznaczonymi do poszczególnych badań - gabinet jest perfekcyjny).
  Nie jest to typ lekarza, z którym można popaplać o niczym; szanuje czas pacjenta i swój (wizyty odbywają sie punktualnie)
  Doktor Strzyżewski to naprawde świetny specjalista.

 • T

  Kuracja zaproponowana przez pana doktora pomogła mi na moją dolegliwość. Jednakże za wizytę 200 zł wziął, a nawet mnie nie zbadał.
  Ogólnie miły, uprzejmy, informuje o tym, co będzie robił.

 • Pełen profesjonalizmu lekarz. Nie mogłam lepiej trafić ! Bardzo sympatyczny i życzliwy człowiek. Czuje ze moja ciąża jest w najlepszych rękach !

 • K

  Polecam pełen profesjonalizm!!! I będę polecać:-)
  Świetny lekarz, a zarazem wspaniały człowiek- uprzejmy, delikatny, wyrozumiały, serdeczny człowiek, który zawsze służy pomocą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie :-) Wielu lekarzy mogłoby się od niego uczyć podejścia do pacjenta.
  Pan doktor prowadził moją ciążę od 8 tyg. To była moja pierwsza ciąża w związku z tym dużo pytań, obaw jak u każdej pierworódki :-)Pan doktor zlecał nam wszystkie niezbędne badania, odpowiadał na każde nurtujące nas pytania. Na badaniach USG szczegółowo opisywał nasze maleństwo:-) odbierał każdy wykonany do dr'a telefon także ten o 3 w nocy, gdy zaczął się poród wówczas, ze stoickim spokojem udzielił niezbędnych informacji. Tuż po przyjściu do pracy przyszedł do nas na salę porodową sprawdzić nasze postępy;-) choć dr nie odbierał naszego porodu, w miarę możliwości zaglądał do nas regularnie i na końcu przyszedł z gratulacjami:-) bardzo miły gest.
  Kolejną ciążę również będziemy prowadzić u doktora:-D
  Serdecznie dziękujemy dr Strzyżewskiemu za fachową opiekę, czas i uwagę jaką nam poświęcił, za wyrozumiałość podczas tych wszystkich pytań i nocnego tel oraz za to, że dziś możemy się cieszyć zdrowym radosnym dzieckiem Kacperkiem (pieszczotliwie zwanego dżulkiem) ur 06.02.2015 g 13:20. Jeszcze raz DZIEKUJEMY Kasia i Arek

 • N

  Witam,
  Jakiś czas temu byłam i dr Strzyżewskiego w placówce Wellmed, prywatnie. Poszłam z ostrym bólem, stanem zapalnym i leczyłam się u P. Wojciecha przez łącznie 4 wizyty po czym stwierdził, że nie wie co mi dolega, że to problem urologiczny... USG robi tylko obrazowo, co jest moim skromnym zdaniem oszustwem. Bo płacę za konkretną usługę (drogo), konkretne badanie a nie otrzymuje go potem do wglądu, brak żadnego dokumentu - trzeba wierzyć na słowo. Ja się mocno zawiodłam. Straciłam kupę kasy bo P. Wojciech oczywiście co wizyta testował na mnie różne leki, w tym bardzo drogie maści, kremy, które nie dawały żadnych efektów. A wystarczyło wykorzystać choćby proste badanie papierkiem lakmusowym. Na początku sprawia wrażenie dobrego fachowca ale po kilku wizytach wyszła jedna smutna prawda: małe zaangażowanie, totalny brak zrozumienia problemu (bo jak piecze to pewnie grzybica), mało fachowe podejście do problemu i pacjenta. Nie skorzystam już więcej z usług tego lekarza i nie polecam, chyba, że wasz problem jest bardzo oczywisty to może wtedy Pan doktor sobie poradzi. I nie usłyszycie na 4 wizycie i ok 3000 zł później, że nie wie co to i nie umie pomóc i to musi być jednak problem innego rodzaju. PS. Oczywiście potem okazało się, że jest to problem TYPOWO ginekologiczny i wystarczyło więcej uwagi i wiedzy, żeby mnie skutecznie wyleczyć. NIE POLECAM

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badania u tego doktora to przyjemność. Spokojny, rzeczowy, profesjonalista. Polecam i myślę, że niedługo wrócę do tego gabinetu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny człowiek, świetny specjalista.Polecam na 101% Do wielu lekarzy chodziłam, ale jak był poważny problem wybraľam właśnie jego.Operował moją mame, moją Ciocie I ja oddałam się w jego ręce.

 • M

  Poród z dr Strzyżewskim to czysta przyjemość :) Profesjonalny, konkretny, opanowany. Wspaniałe podejście do pacjenta!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz miałam okazję poznać dr Strzyżewskiego w szpitalu, kiedy rodziłam synka. Po operacji osobiście razem z ordynatorem przyszedł zapytać jak się czuję, poinformował o wszystkim co dotyczyło mnie oraz o zdrowiu mojego dziecka, czego pani pediatra nie chciała zrobić.. Kiedy znalazłam klinikę, gdzie przyjmuje od razu się zapisałam na wizytę, wspominając go miło ze szpitala. I nic się nie zmieniło. Pan dr był miły, dokładnie przeprowadził wywiad, zapytał nawet o dziecko co było bardzo miłe. Opowiadał o badaniu jakie będzie przeprowadzał, był niezwykle delikatny i dokładny. Wizyta w sumie najtańsza nie była, ale nie żałuję bo jestem pewna, że otrzymałam fachową i rzetelną wiedzę o moim zdrowiu. Polecam dr. W. Strzyżewskiego wszystkim kobietom, które mają nieprzyjemne doświadczenia z lekarzami w tym fachu oraz tym, które chcą być w "dobrych rękach".

 • A

  Wczoraj mialam okazje spotkac sie z panem doktorem po 6 latach. Prowadzil moja ciaze i gdyby nie on nie mialabym dzis super 6 letniego szkraba. Wczoraj udalam sie na wizyte z problemami natury kobiecej, doktor jak zwykle podszedl profesjonalnie, wykonal niezbedne badania i dodal otuchy. Szczegolowo odpowiedzial na moje pytania, wiec jak zwykle sie nie zawiodlam i bardzo polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online