Lek.

Wojciech Partyka verifiedCreated with Sketch.

Radiolog

Adresy i kontakt

 • Centrum Ultrasonografii Doplerowskiej i innych metod Diagnostyki Obrazowej lek..spes. radiodiagnostyki Partyka w.

  Wawrzyńskiej 60, 25-345 Kielce, świętokrzyskie


Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centrum Ultrasonografii Doplerowskiej i innych metod Diagnostyki Obrazowej lek..spes. radiodiagnostyki Partyka w.

  Byłam u pana dr Partyki na USG główki z 3,5 miesięczną córką. Od razu zwróciłam uwagę na rewelacyjne podejście tego lekarza do tak małych pacjentów. Po wykonaniu badania pan doktor wszystko mi obrazowo wytłumaczył. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wizyty, teraz już wiem, dlaczego inny specjalista polecił właśnie dr Partykę. Poza tym cena bardzo przystępna jak na takiego specjalistę. Szczerze polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentem Liceum Zeromskiego w Kielcach. Wydział Lekarski Akademii Medycznej ukończyłem w Warszawie .I stopień specjalizacji zdałem w Krakowie w Colecium Medicum . Specjalizacja II stopnia w dziedzinie radiodiagnostyki zdałem w 1996r.Staże specjalizacyjne w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie , w Instytucie Medycyny Pracy, w Łodzi ,W I Szpitalu Klinicznym AM w Warszawie Szpital Kliniczny w Krakowie.
   Od1986r pracowałem w Wojewódzkim Specjalistycznym ZOZ Matki i Dziecka w Kielcach na ul. Langiewicza i na ul. Prostej . Od 1997r.kierownik Pracowni Radiodiagnostyki w Szpitalu Miejskim w Kielcach .Od 1991 r Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
   Członkostwo w towarzystwiach naukowych w PLTR,PTU.
   Certyfikat PTU i Certyfikat Ultrasonografi Pediatrycznej
   Ukończyłem wiele kursów z radiodiagnostyki ,ultrasonografii,TK,MR

  Specjalizacje

  • Radiologia i diagnostyka obrazowa

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centrum Ultrasonografii Doplerowskiej i innych metod Diagnostyki Obrazowej lek..spes. radiodiagnostyki Partyka w.

   Byłam u pana dr Partyki na USG główki z 3,5 miesięczną córką. Od razu zwróciłam uwagę na rewelacyjne podejście tego lekarza do tak małych pacjentów. Po wykonaniu badania pan doktor wszystko mi obrazowo wytłumaczył. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wizyty, teraz już wiem, dlaczego inny specjalista polecił właśnie dr Partykę. Poza tym cena bardzo przystępna jak na takiego specjalistę. Szczerze polecam.

  • S

   Do dr Partyki trafiłam z polecenia innego lekarza i podzielam jego opinię- bardzo profesjonalny, dokladny, konkretny lekarz.Wraz z małżonką/ pielęgniarką/ tworzą doskonały duet.Kazdy wykonuje to co do niego nalezy. Polecam .

  • K

   Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Mało jest lekarzy z powołania, widać że jest dokładny, sumienny i że ma ogromną wiedzę medyczną.. A żona Pana Doktora wcale nie jest taka zła jaką ją tu niektórzy opisują..Fakt nie owija w bawełnę i nie należy na pewno do flegmatyków. Dużo uwag dostałam w czasie badania ale nie po to bym w jakikolwiek sposób byłam obrażona czy oburzona wręcz odwrotnie dowiedziałam się dużo o schorzeniu mojego synka w jaki sposób mam dalej postępować w jego dysfunkcji. Polecam.

  • L

   Bardzo dobry lekarz, faktycznie bardzo skrupulatny. Niczego zupełnie nie mogę mu zarzucić, podobnie, jak i żonie, oboje bardzo przejęci pacjentami. Ona robi wywiad, on bada. Jeśli komuś to nie odpowiada, to faktycznie niech idzie gdzieś indziej, jest wolność wyboru. Nie zgadzam się z żadną z negatywnych wypowiedzi pod adresem obojga. Polacy tak już mają, że jak tylko mogą coś powiedzieć, to zawsze zrzędzą. W tym przypadku nie potrafią docenić zespołowej pracy.. Polecam gabinet pod każdym względem i jeśli byłaby jeszcze kiedyś potrzeba, to tam z pewnością i zaufaniem wrócę. Pozdrawiam oboje. A ludzi "o słabych nerwach" (jak ja) przestrzegam przed takimi ostrymi i anonimowymi ocenami, po co się zniechęcać i odbierać sobie możliwość odwiedzenia dobrego specjalisty.
   p.s. Czy możliwość wydania tu oceny lekarzowi nie powinna dotyczyć jedynie jego fachu, a nie służyć ludziom do siania plotek??

  • P

   Lekarz bardzo niemiły. Umówiłam się do niego na badanie jamy brzusznej z 1 roczną córeczką na godzinę 15. Wedle zaleceń pana doktora nie podawałam nic do picia i jedzenia od 11. Po długich oczekiwaniach zostałam przyjęta dopiero o 16.30. Lekarz miał wielkie pretensje że dziecko jest niespokojne płacze i się kręci ( CIEKAWE CZY JAK ON BYŁBY ROCZNYM DZIECKIEM I NIE JADŁ OD 6 GODZIN BYŁBY SPOKOJNY) Po czym nastąpiło kilka nieprzyjemnych słów w stosunku do przychodni z której zostałam skierowana, że już nie będą z niej przyjmować bo same nadpobudliwe dzieci im przysyłają.

  • S

   Próbowałam dostać się dzisiaj do tego lekarza. Ponieważ telefon wszędzie podawany - zarówno komórkowy jak i stacjonarny milczy nie ważne ile się na niego dzwoni i w jakich godzinach postanowiłam udać się tam osobiście aby umówić wizytę. Niestety pani rejestratorka po usłyszeniu że nie będę rozmawiała z nią o moich dolegliwościach tylko z lekarzem - niegrzecznie stwierdziła żebym sobie poszukała innej przychodni po czym mnie wyrzuciła. Z takim traktowaniem pacjenta się jeszcze nie spotkałam i nikomu znajomemu nie polecę tego gabinetu po tym jak zostałam tam potraktowana.

  • K

   Specjalista dobry, lecz ma się wrażenie że to nie on jest lekarzem z dyplomem ale jego koszmarna żona-sekretarka. Traktuje pacjentów już od progu jak przysłowiowych głupków,jest arogancka,niegrzeczna, nie da dojść do słowa swemu mężowi-specjaliście, ubiegając każdy jego komentarz.Potwór baba. Doktor Partyka
   zasługuje na medal wytrzymując tego babsztyla. W stosunku do tej kobiety inne słowa nie przychodzą mi do głowy. Natomiast doktor Partyka jest dobry w swoim fachu. Poleciłabym go każdemu z bardzo silnymi nerwami
   i gotowym na upokorzenia.

  • G

   Jeden z najlepszych radiologów w Kielcach, może i tak jest, nie podważam doktora doświadczenia. Bylam z córka na usg kontrolnym bioderek i powiem szczerze, ze juz wiecej tam nie pojde. doktor badajac
   corke nie wykrztusil z siebie ani jednego slowa, za to sekretarka ( jego zona) miala milony rzeczy do powiedzenia, jakby skonczyla medycyne. Bardzo przemondrzala, niemila w stosunku do pacjenta i w ogole jakis koszmar. Negowala nawte leczenie dziecka jakie wprowadzil lekarz ortopeda. Odradzam.

  • E

   Od lat korzystam ja i moja rodzina z usług dr Partyki,jest to wyjątkowy lekarz,nie przeszkadza mi, że jest małomówny,powolny ale bardzo dokładny w tym co robi.Po przedłożeniu opisu USG i RTG profesorowi w Katowicach,ten stwierdził,że zazdrości Kielcą ,że mają takiego radiologa.Nie zgadzam się z ocenami żony -sekretarki doktora,często bywam w tym gabinecie i nigdy nie stwierdziłam,żeby była koszmarna lub niemiła.Nawet moja mama,pani bardzo leciwa i zrzędliwa osoba była bardzo zadowolona z badania i państwa Partyków.Pani żona jest pielęgniarką robiąc wywiad skraca czas badania,doktor może skupić się na badaniu.

  • dziś byłem umówiony z 5 tyg. dzieckiem na badanie o 18. Oczywiście pani sekretarka umowiła na ta godzine kilka innych osób. podziekowałem i wyszedłem. szkoda mojego czasu. niektorzy czekali od 16, a ja z małym dzieckiem nie mogę sobie na to pozwolić