Wojciech Parol

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
247 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wojciech Parol jako ortopeda zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie kości (za wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centrum Medyczne SANUSUsługa: ortopeda dziecięcy

    Bardzo miły i konkretny lekarz. Lubi dzieci i jest bardzo cierpliwy, zawsze zadowolony. Odpowiada na zadane mu pytania i daje sporo porad.

  • jest ok nic dodać nic ująć,jest konkretny świetny fachowiec operował mnie trzy lata temu i jest super dał mi drugą młodość to jest najważniejsze a jak się komuś nie podoba że nazywa sprawy po imieniu to jego problem.Jak ktoś chce żeby mu lekarz słodził niech idzie do psychologa.

  • Pan doktor jest super! Nie dość, że super fachowiec to jeszcze super człowiek, przesympatyczny, pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwym lekarzem.

  • U doktora Parola byłam na trzech wizytach kontrolnych z moim dzieckiem, i zapewne na kolejną wizytę również będę chciała się zapisać do Niego. Doktor jest miłym człowiekiem, widać że lubi dzieci. Na każdej wizycie dokładnie badał i przekazał zalecenia. Mimo, że korzystamy z wizyt refundowanych NFZ nie odczułam z Jego strony braku zaangażowania w badania. Zgadzam się z poprzednią opinią, że doktor nie pośpiesza pacjentów, poświęca im czas.

  • I

    Witam.Chciałabym polecić Pana doktora - to profesjonalista,bardzo rzeczowy,uprzejmy.Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze,Pan doktor poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta i chętnie odpowiada na zadane pytania.Zawsze po wizycie do karty zdrowia dziecka dostajemy dokładny opis i badanie usg. Pan doktor przyjmuje w przychodni na ul. Magnoliowej na NFZ.Nigdy nie została zaproponowana nam wizyta prywatna, a wręcz przeciwnie zawsze umawiamy się w tej przychodni na wizytę refundowaną przez NFZ.To lekarz godny polecenia!!!

    Iwona

  • Jestem pacjentką doktora Parola prawie od roku po za tym że jest niemalże nieosiągalny jestem bardzo zadowolona.Zaczęłam od wizyty prywatnej, doktor zaproponował mi zgłoszenie się do przychodni przyszpitalnej gdzie pracuje. Nie płace za wizyty mam potrzebne badania i co najważniejsze postawił mnie na nogi.

  • L

    Podczas niedawnej wizyty pan doktor zrobił bardzo negatywne wrażenie. Prywatne wizyty, sprowadzały się do pytania, czy my widzimy poprawę i stwierdzenia, że może za 3 miesiące zrobimy prześwietlenie, bo obecnie nic pacjentowi nie dolega. Ponadto pan doktor ma wyostrzony żart, co niekoniecznie nam się spodobało. Czujemy się zawiedzeni i podjęliśmy decyzję o zmianie lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Wojciech Parol jako ortopeda zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie kości (za wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz wynikających z tego uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń.

Najbliższe terminy:

kolejne dni