Dr n. med.

Wojciech Paluch verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Lekarz godny polecenia mimo skrępowania zrobił wszystko aby poprawić komfort badania oraz przeprowadził je w miarę możliwości szybko :) Bardzo uprzejmy i najmilszy lekarz u jakiego byłam w życiu :)

 • Szukasz kardiologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Urbanik
  Tomasz Urbanik
  Kardiolog, Internista
  ul. Górczyńska 17, Gorzów Wielkopolski
  Polecam serdecznie bardzo dobry lekarz. Poprzedni lekarze zlekcewarzyli objawy stawiając na typową nerwice okazało… więcej

  Agata Markiewicz
  Agata Markiewicz
  Kardiolog, Internista
  Adama Mickiewicza 16, Pniewy
  Pani doktor ciepła i miła . Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam . Wyjaśniła i wysłuchała . Komplet badań… więcej

  Mateusz Sroczyński
  Mateusz Sroczyński
  Kardiolog
  Zofii Nałkowskiej 4, Szczecin
  Szanowni Państwo. Jestem pacjentem doktora Sroczyńskiego od roku i z całą świadomością twierdzę,że Pan doktor za… więcej

  Agnieszka Flis- Plewik
  Agnieszka Flis- Plewik
  Kardiolog
  Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a, Szczecin
  Dr Agnieszka to bardzo mądra i empatyczna osoba, trafiłam do niej w wyniku ciągłych arytmii i częstoskurczu nadkomorowego… więcej

  Beata Pełka-Lalik
  Beata Pełka-Lalik
  Endokrynolog, Kardiolog, Hipertensjolog
  aleja Powstańców Wielkopolskich 79, Szczecin
  Jestem bardzo zadowolna z pani doktor. Jest miła i konkretna kobieta . Polecam wszystkim w 100 % . Bardzo dziękuję. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Kardiologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Lekarz godny polecenia mimo skrępowania zrobił wszystko aby poprawić komfort badania oraz przeprowadził je w miarę możliwości szybko :) Bardzo uprzejmy i najmilszy lekarz u jakiego byłam w życiu :)

  • A

   dr Paluch to lekarz konkretny,sympatyczny, szanujący czas pacjęta. Poświęca pacjętowi tyle czsu ile potrzeba.Lekarz z powołania,Profesjonalna diagnostyka i zalecenia.Życzę wszystkim,żeby trafiali do takich lekarzy. Szczerze polecam !
   Mirosława K.

  • Lekarz godny polecenia! Kompetentny, odpowiada dokładnie na każde pytanie, stara się wszystko wyjaśnić. Jest profesjonalny, poświęcił mi 55 min , a nie jak inni lekarze po 10 min dziękują. Naprawdę polecam!

  • E

   Mój Dziadek leczył się u Pana Doktora i przekonałam się, że wizyta u lekarza może zdziałać cuda. Dziadek szedł na wizytę załamany, bez nadziei, a wyszedł z pozytywnym nastawieniem do leczenia i przekonany, że wszystko będzie dobrze. Bardzo kompetentny Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Mało w dzisiejszych czasach takich lekarzy. Polecam!

  • R

   Szczegółowy i spokojny wywiad, dokładne badanie , bardzo dobra komunikacja między lekarzem i pacjentem,
   trafione diagnozy,przejrzyste i czytelne ustalenie następnej wizyty.Jesteśmy z mężem pacjentami od kilku lat i mimo, iż pracujemy na różnych krańcach Polski zawsze udaje się nam uzgodnić dogodny termin.

  • J

   Jestem pacjentką dr Palucha od 10 lat. Do Doktora mam pełne zaufanie. Przy każdej wizycie szczegółowo wypytuje o moje samopoczucie. Wszystkie informacje dotyczące choroby dokładnie analizuje, a zalecenia przekazuje w zrozumiały sposób. Na wizytę przeznacza tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Reasumując, jestem bardzo zadowolona, że spotkałam takiego lekarza. Gorąco polecam.

  • A

   Wyśmienity lekarz . Nigdy z takim podejściem się nie spotkałam. Wspaniały człowiek . Przeprowadza wywiad, zadaje mnóstwo pytań , docieka przyczyny choroby. Uśmiechnięty i kulturalny :) Wizyta trwała 40 min . Pan doktor się nie spieszy , odpowiada na pytania . Jak dla mnie najwspanialszy kardiolog na świecie . Dziękuję panie doktorze :)))))))))))))

  • J

   Pan doktor jest lekarzem o wysokich kwalifikacjach, udziela konkretnej i fachowej pomocy, jest lekarzem któremu można całkowicie zaufać, świetny diagnosta precyzyjnie dobiera leki. Bardzo dokłądnie przeprowadza badania okresowe, nie szczędząć czasu dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z opieki doktora, oby jak najdłużej. j.k.c.

  • I

   Jestem pacjentką dr Palucha od 10-lat. Ciesze się, że trafiłam na takiego lekarza:bez pośpiechu wysłucha, wypyta co wydarzyło się od ostatniej wizyty, dokładnie zbada, wytłumaczy a przy tym bardzo miły o dużej kulturze osobistej. Gorąco polecam!
   Irena Z.

  • M

   Dr.Paluch jest swietnym specjalista.Bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo sympatyczny.Zero pospiechu wyslucha,wytlumaczy,uspokoi,dokladnie zbada.Lekarz dla ktorego pacjent jest najwazniejszy Po prostu najlepszy kardiolog.Z calego serca polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG