Adres

Piłsudskiego 1 b, Gorzów Wielkopolski
Poradnia Kardiologiczna www.kardiolog-gorzow.pl (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia mimo skrępowania zrobił wszystko aby poprawić komfort badania oraz przeprowadził je w miarę możliwości szybko :) Bardzo uprzejmy i najmilszy lekarz u jakiego byłam w życiu :)


A
Użytkownik zweryfikowany

dr Paluch to lekarz konkretny,sympatyczny, szanujący czas pacjęta. Poświęca pacjętowi tyle czsu ile potrzeba.Lekarz z powołania,Profesjonalna diagnostyka i zalecenia.Życzę wszystkim,żeby trafiali do takich lekarzy. Szczerze polecam !
Mirosława K.


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia! Kompetentny, odpowiada dokładnie na każde pytanie, stara się wszystko wyjaśnić. Jest profesjonalny, poświęcił mi 55 min , a nie jak inni lekarze po 10 min dziękują. Naprawdę polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany

Mój Dziadek leczył się u Pana Doktora i przekonałam się, że wizyta u lekarza może zdziałać cuda. Dziadek szedł na wizytę załamany, bez nadziei, a wyszedł z pozytywnym nastawieniem do leczenia i przekonany, że wszystko będzie dobrze. Bardzo kompetentny Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Mało w dzisiejszych czasach takich lekarzy. Polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany

Szczegółowy i spokojny wywiad, dokładne badanie , bardzo dobra komunikacja między lekarzem i pacjentem,
trafione diagnozy,przejrzyste i czytelne ustalenie następnej wizyty.Jesteśmy z mężem pacjentami od kilku lat i mimo, iż pracujemy na różnych krańcach Polski zawsze udaje się nam uzgodnić dogodny termin.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Palucha od 10 lat. Do Doktora mam pełne zaufanie. Przy każdej wizycie szczegółowo wypytuje o moje samopoczucie. Wszystkie informacje dotyczące choroby dokładnie analizuje, a zalecenia przekazuje w zrozumiały sposób. Na wizytę przeznacza tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Reasumując, jestem bardzo zadowolona, że spotkałam takiego lekarza. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wyśmienity lekarz . Nigdy z takim podejściem się nie spotkałam. Wspaniały człowiek . Przeprowadza wywiad, zadaje mnóstwo pytań , docieka przyczyny choroby. Uśmiechnięty i kulturalny :) Wizyta trwała 40 min . Pan doktor się nie spieszy , odpowiada na pytania . Jak dla mnie najwspanialszy kardiolog na świecie . Dziękuję panie doktorze :)))))))))))))


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest lekarzem o wysokich kwalifikacjach, udziela konkretnej i fachowej pomocy, jest lekarzem któremu można całkowicie zaufać, świetny diagnosta precyzyjnie dobiera leki. Bardzo dokłądnie przeprowadza badania okresowe, nie szczędząć czasu dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z opieki doktora, oby jak najdłużej. j.k.c.


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Palucha od 10-lat. Ciesze się, że trafiłam na takiego lekarza:bez pośpiechu wysłucha, wypyta co wydarzyło się od ostatniej wizyty, dokładnie zbada, wytłumaczy a przy tym bardzo miły o dużej kulturze osobistej. Gorąco polecam!
Irena Z.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Paluch jest swietnym specjalista.Bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo sympatyczny.Zero pospiechu wyslucha,wytlumaczy,uspokoi,dokladnie zbada.Lekarz dla ktorego pacjent jest najwazniejszy Po prostu najlepszy kardiolog.Z calego serca polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Kardiologia