dr n. med.

Wojciech Ordon

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

47 opinii +dodaj

Od 2004 do 2016 pracowałem w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu CZMP w Łodzi. W roku 2010 obroniłem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w zakresie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Prima-MedUsługa: ciąża

  Pan Doktor był lekarzem prowadzącym moją ciąże. Każda wizyta trwała kilka minut - ekspresowe tempo, za każdym razem musiałam pytać jakie badanie mam zrobić na koleją wizytę i jakie mam brać tabletki. Na zadawane pytania dostawałam nie pełne odpowiedzi. Miałam za każdym razem odczucie, że najlepiej nie pytać o nic, zapłacic i wyjść. W trakcie wizyt czułam lekceważące podejście do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Prima-MedUsługa: kontrola ginekologiczna

  Chwilę temu wyszłam z gabinetu doktora i czuję się fantastycznie. Uśmiech, spokój, kultura osobista, życzliwe podejście obok profesjonalizmu to cechy których oczekujemy od lekarzy. Spotkanie takiej osoby w swoim życiu daje Ci przekonanie że trafiłaś w najlepsze możliwe ręce. Dziękuję i cieszę się ogromnie, że trafiłam do tego specjalisty. Pozdrawiam

 • E
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Miły, kompetentny, konkretny i rzeczowy. Na każde zadane pytanie odpowiada, tłumaczy. Co świadczy o szerokiej wiedzy i doświadczeniu.

 • K

  Profesjonalista w kazdym calu, dokladny cierpliwy. Do doktora trafiłam w połowie ciąży. Pomimo wielu wątpliwości i obaw, teraz uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Empatyczny ,wnikliwy, każda wątpliwość dokladnie oceniona i sprawdzona. Po kazdej wizycie wychodziłam spokojna o swoje maleństwo. Polecam! Mała jest już z nami ,a ja nie wyobrażam sobie wizyty u innego specjalisty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u Pana doktora parę lat zawsze wychodzę z wizyty zadowolona , otrzymuje zawsze konkretną odpowiedź na zadane pytanie . Uprzejmy , rzeczowy zawsze ma czas na wyjaśnienie istoty sprawy .Polecam wizytę u tego specjalisty bo dobro pacjenta Pan doktor stawia na pierwszym miejscu.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Prima-MedUsługa: leczenie bezplodnosci

  Najlepszy lekarz ginekolog, profesjonalne podejście do pacjentki, dr Ordon odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Jedyny specjalista z dziedziny ginekologii, który jest świetny pod względem wiedzy i doświadczenia zawodowego. dr Ordon bada, tłumaczy, informuje i indywidualnie podchodzi do pacjentki. Przeszłam 3 zabiegi u dr Ordona i nie wyobrażam sobie leczyć się u innego lekarza. Gorąco polecam to najlepszy specjalista i człowiek.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Prima-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Cierpliwy, spokojny, odpowiada na wszystkie zadawane mu pytania. Podczas wizyty czułam się komfortowo (chociaż jak wiadomo u ginekologa różnie z tym bywa). Polecam!

 • D

  Świetny i profesjonalny lekarz. Pan Doktor prowadzi juz moja druga ciąże i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza na innego. Jest przede wszystkim rzetelnym i komunikatywnym człowiekiem, ma podejście do pacjentek, pilnuje aby wszystkie badania zostały wykonane w odpowiednim czasie i przeprowadza je bardzo dokładnie, nie spieszy sie bo kolejna pacjentka czeka za drzwiami, odpowiada cierpliwie na każde pytania, a to sie ceni. Serdecznie POLECAM!!!

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Niestety pomimo wielu pozytywnych opinii chyba trafiłam na zły dzień doktora. Nie przeprowadził kompletnego wywiadu po dwóch zdaniach miał już praktycznie wypisana receptę, podczas badania USG z resztą wykonywanego bardzo chaotycznie miałam wrażenie że pan doktor próbował doszukać się nieprwidlowosci których nie było. Ogólnie po wizycie bardzo negatywne odczucia. Nie polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  super człowiek i świetny specjalista.
  Wszystko opowie, odpowie na każde nawet najgłupsze pytanie. Dzięki niemu wierzę, że jeszcze kiedyś będę w ciąży.

Pytania pacjentów (139)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 2004 do 2016 pracowałem w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu CZMP w Łodzi. W roku 2010 obroniłem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w zakresie genetyki raka trzonu macicy. W 2012 roku uzyskałem tytuł Specjalisty Położnictwa i Ginekologii.
  W roku 2014 objąłem stanowisko Kierownika Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w województwie łódzkim
  Od 2016 roku objąłem stanowisko Kierownika Oddziału Położniczo - Ginekologicznego Szpitala w Wieluniu, SPZOZ Wieluń.
  Specjalizuję się w leczeniu i diagnostyce ultrasonograficznej chorób nowotworowych narządów rodnych, operacyjnym mało inwazyjnym leczeniu (laparoskopia, histeroskopia): torbieli i guzów jajników, mięśniaków macicy i polipów endometrium, wad wrodzonych macicy, nietrzymania moczu i obniżenia narządów płciowych (operacje klasyczne i taśmowe). Diagnostyce cytologicznej i leczeniu zmian chorobowych szyjki macicy.
  Wykonuję operacje plastyki pochwy oraz zabiegi plastyczno-korekcyjne warg sromowych, sromu, wzgórka łonowego.
  Prowadzę również ciąże oraz dyżuruję na bloku porodowym.
  Pozdrawiam Wszystkie Pacjentki i życzę tylko samych bezstresowych "wizyt kontrolnych".
  Przyjmuję zawsze w Soboty 9.30-13.0 w Centrum Medycznym Prima Med w Łodzi.
  UWAGA: Podane terminy wizyt w Kalendarzu są orientacyjne, bardzo proszę uzgadniać telefoniczne terminy wizyt pod nr telefonu 42~678~09~98
  W Wieluniu przyjmuję w Gabinecie Ginekologicznym przy ul. Wojska Polskiego 2 (budynek Aptekamax24, pierwsze piętro wejście od ul. WP) Godziny przyjęć w Wieluniu: Poniedziałek 15.00 - 20.00, środa 12-16.00.
  Rejestracja pod nr telefonu 507~508~112

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej