Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
32 708..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia dziecięca

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna dzieci


Panewnicka 272b/2, Katowice

150 zł

CeLDiR Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny

Pozostałe usługi

Konsultacja chirurga onkologa


Panewnicka 272b/2, Katowice

150 zł

CeLDiR Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CeLDiR Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny konsultacja chirurga onkologa

Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Jeździłam do Pana doktora odkąd miałam kilka miesięcy, do momentu, gdy skończyłam 18 lat, później zaczęłam jeździć prywatnie do Siemianowic, bo nikomu nie ufam tak jak jemu. Dwukrotnie mnie operował i za każdym razem wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz ogromną wiedza. A przy tym ogromne serce! Zawsze gotowy udzielić porady, a także wsparcia. U Pana Doktora zawsze mogłam liczyć na pomoc. Nie znam drugiego człowieka, który z takim ciepłem i zrozumieniem podchodzi do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz, z sercem dla dzieci jak i dla rodziców, miły, spokojny opanowany, o wielkim sercu cieszę się że trafiłam z synkiem do Pana doktora , gdyby nie Pan doktor to syn dziś by już mógł mieć raka skóry, co mnie do teraz przeraża, jako jedyny lekarz nie zlekceważył nas i dzięki niemu syn już nie ma znamienia z którym się urodził. Będę dozgonnie wdzięczna Panu doktorowi za opiekę, za to że okazał się być lekarzem z powołania, dziękujemy bardzo Panu doktorowi , życzę doktorowi dużo zdrowia i oby jak najdłużej Pan doktor leczył ludzi. Dziękuję raz jeszcze Panie doktorze .


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CeLDiR Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny konsultacja chirurga onkologa

Świetny specjalista,konkretny i miły.Polecam w 100%.Uspokoil nas i wdrożył konkretne dalsze leczenie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usuwanie zmian naczyniowych

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm. Zawsze miły i uśmiechnięty. Dzięki niemu mojej córce zaczął zmniejszać się naczyniak. Jestem mu ogromnie wdzięczny za pomoc jakiej udziela mojej córce. Mieliśmy wielkie szczęście trafić na takiego lekarza. Wszystko tłumaczy i planuje jakie kroki należy podjąć. Gorąco polecam. To lekarz z powołania. Oby więcej takich.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chirurgia naczyniowa

Do pana doktora madziary tafilam jak mialm kilka miesiecy jako jedyny lelarz wiedzial co mi wyszlo na twarzy maczyniak jamisty -wypukly . jako jedyny leczyl mnie . Niestety mam juz 20 lat.. i nie mam okazji isc do niego i podziekowac za wszystko leczyl mnie ponad 17 lat. Mimo ze nadal nie zeszlo (zaniedbania rodzicow) dziekuje panu doktorowi !! zawsze nazywalam go wujkiem gdy dawal mi zastrzyki :)


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Pełen doświadczenia oraz troski o pacjenta i dobrego humoru. Ma świetne podejście do każdego, doskonale tłumaczy przypadek. Drugiego takiego lekarza można szukać ze świecą.Jest to wzór dobrego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz na świecie. Miło wspominam wizyty u Pana doktora i aż łezka się kręci ,że mnie już nie leczy....Operowal mnie dwa razy ,dzięki niemu wiem ,że istnieją oddani lekarze,którzy dbają o swoich małych pacjentów.Zawsze z uśmiechem na twarzy !!


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy czlowiek, lekarz. Operowal nasza prawie dwumiesieczna corke, gdyby nie on corka miala by operacje serca. Takich lekarzy powinno byc wiecej!!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały Lekarz i Człowiek! Ma wielkie serce nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców (słucha uważnie i odpowiada na każde zadane pytanie :). Jest zawsze uśmiechnięty, pogodny, lubi żartować. Swoim zachowaniem i dobrym słowem dodaje nadziei. Dobry fachowiec :) Pozdrawia Michał z mamą


A
Użytkownik zweryfikowany

DR MADZIARA URATOWAL ZYCIE MOJEJ CORKI....GDYBY NIE OM TO NIE WIEM JAK BY TO BYLO. MA OGROMNE SERDUSZKO.....ZAKONCZYLISMY LECZENIE BO CORKA SKONCZYLA JUZ 18 LAT...ALE ZAWSZE BEDZIE NASZYM LEKAREZM...TO ON URATOWAL ZYCIE MOJEJ CORCE.....JEST WSPANIALY I KOCHANY....NIE MA TAK DOBREGO DOKTORA JAK DR. MADZIARA.....DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.....MAMA SANDRY


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia dziecięca