lek.

Wojciech Maciejewski

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • G
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: Inny

  Najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłem. Choruję na RZS. Moja stopa była w krytycznym stanie, gdy trafiłem pod jego opiekę. Najpierw poświęcił godzinę, aby dokładnie wytłumaczyć mi czekający mnie zabieg, potem w szpitalu przygotowywał mnie zarówno psychicznie jak i merytorycznie do zabiegu, a następnie przeprowadził skomplikowaną operację, która zakończyła się sukcesem. Wspaniały lekarz i człowiek. Będę wdzięczny do końca życia.

 • Brak słów na takich lekarzy. Trafiłam dziś na niego na izbie przyjęć w szpitalu praskim. Nie mam siły opowiadać historii w całości, zresztą szkoda gadać. W skrócie, okazało się, że pan doktor ma do mnie-pacjentki wąty... I ten "osobisty zatarg", który jest efektem złego humoru pana doktora wpłynął na jego (nie-)profesjonalny osąd. Najpierw postawił wątpliwą diagnozę, a potem doprowadził na ostrym dyżurze do sytuacji rodem z oparów absurdu - że mnie z rwącym, szalenie bolesnym, obrzękłym stawem skokowym całkowicie uniemożliwiającym chodzenie wysłał do pracy (nie znalazł podstaw do wystawienia zwolnienia lekarskiego, zalecił leczenie objawowe, które być może zadziała "zobaczymy kiedy"...) Po prostu brak słów. Uprzejmość jest nieobowiązkowa, ale za profesjonalizm bierze Pan pieniądze!
  Przysięgę Hipokratesa przydałoby się sobie powtórzyć.

 • Doktor Maciejewski jest podobno dobrym lekarzem i dobrze zapowiadającym się chirurgiem ale myślę że nie ma dobrego kontaktu z pacjentem.Czasami nawet mogę powiedzieć że niemiły.

 • rzetelny jasno informuje pacjentów ręka pianisty

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • w lipcu 2010r operował moją stopę.jestem bardzo zadowolona.zdolny lekarz.następną operacja odbędzie się w 10-2010r na drugą stopę.MARZENA Z WARSZAWY

 • To prawda, lekarz cierpliwy i co najważniejsze potrafiący słuchać. Napewno zdolny i wciąż rozwiający się lakarz. Miałam szczeście ze sie u niego leczyłam.
  Malgosia B.

 • Młody, bardzo zdolny ortopeda, traktuje pacjentów bardzo poważnie z duzym szacunkiem, nie żałuje czasu swoim pacjentom.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online