Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Reymonta 1A lok. 1, Łomża
Lekarze Rodzinni - 3

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Biały Kamień 2, Bielany , Warszawa
Klinika Ruchu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Endoproteza stawu biodrowego i kolanowego


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Reymonta 1A lok. 1, Warszawa

Lekarze Rodzinni - 3Biały Kamień 2, Warszawa

Klinika Ruchu

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry o godny polecenia ortopeda.
Potrafi w bardzo szczegółowy i dostępny dla pacjenta sposób wyjaśnić największy trapiący go problem. Kompetentny i miły.

M
Użytkownik zweryfikowany

Chciałam serdecznie podziękować za wykonaną operację w szpitalu praskim kolana ( to już operacja drugiego kolana) Wspaniały lekarz rzetelny, ma czas i mnóstwo empatii dla pacjenta. W sposób jasny informuje pacjenta o stanie zdrowia, odpowiada na pytania. Każdemu pacjentowi w trudnych chwilach życzę tak wspaniałej opieki i takiego specjalisty. Podziwiam fachowość, wyrozumiałość i ciepło w podejściu do pacjenta. Serdecznie dziękuję Mariola O. z Łodzi.

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Ruchu Inny

Najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłem. Choruję na RZS. Moja stopa była w krytycznym stanie, gdy trafiłem pod jego opiekę. Najpierw poświęcił godzinę, aby dokładnie wytłumaczyć mi czekający mnie zabieg, potem w szpitalu przygotowywał mnie zarówno psychicznie jak i merytorycznie do zabiegu, a następnie przeprowadził skomplikowaną operację, która zakończyła się sukcesem. Wspaniały lekarz i człowiek. Będę wdzięczny do końca życia.

B
Użytkownik zweryfikowany

Brak słów na takich lekarzy. Trafiłam dziś na niego na izbie przyjęć w szpitalu praskim. Nie mam siły opowiadać historii w całości, zresztą szkoda gadać. W skrócie, okazało się, że pan doktor ma do mnie-pacjentki wąty... I ten "osobisty zatarg", który jest efektem złego humoru pana doktora wpłynął na jego (nie-)profesjonalny osąd. Najpierw postawił wątpliwą diagnozę, a potem doprowadził na ostrym dyżurze do sytuacji rodem z oparów absurdu - że mnie z rwącym, szalenie bolesnym, obrzękłym stawem skokowym całkowicie uniemożliwiającym chodzenie wysłał do pracy (nie znalazł podstaw do wystawienia zwolnienia lekarskiego, zalecił leczenie objawowe, które być może zadziała "zobaczymy kiedy"...) Po prostu brak słów. Uprzejmość jest nieobowiązkowa, ale za profesjonalizm bierze Pan pieniądze!
Przysięgę Hipokratesa przydałoby się sobie powtórzyć.

G
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Maciejewski jest podobno dobrym lekarzem i dobrze zapowiadającym się chirurgiem ale myślę że nie ma dobrego kontaktu z pacjentem.Czasami nawet mogę powiedzieć że niemiły.


G

w lipcu 2010r operował moją stopę.jestem bardzo zadowolona.zdolny lekarz.następną operacja odbędzie się w 10-2010r na drugą stopę.MARZENA Z WARSZAWY

G

To prawda, lekarz cierpliwy i co najważniejsze potrafiący słuchać. Napewno zdolny i wciąż rozwiający się lakarz. Miałam szczeście ze sie u niego leczyłam.
Malgosia B.

W
Użytkownik zweryfikowany

Młody, bardzo zdolny ortopeda, traktuje pacjentów bardzo poważnie z duzym szacunkiem, nie żałuje czasu swoim pacjentom.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania