lek.

Wojciech Kozik

Ortopeda

4 opinie +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: operacja złamania palca

  Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie bagatelizuje problemu pacjenta. Podjął się nie łatwej operacji złamanego paliczka palca. Po operacji żadnych komplikacji. Palec szybko wraca do pełnej sprawności.

 • M

  Do pana doktora zostałem skierowany przez dr n. med. Arkadiusz Granek-polecam (co nastąpiło po kilku wizytach u lekarzy podobno bardzo dobrych) co ciekawe żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. 1.11.2014 skręcenie nadgarstka lewego, rok później usunięcie ganglionu śród stawowego, po kolejnym roku powróciły ostre bóle drętwienie, sztywność i dosyć ostra reakcja nerwu na ruchy nadgarstkiem. Doktor podczas wizyty nie był w stanie stwierdzić jednoznacznie jaki jest problem, mając do dyspozycji kilka wyników badań czy to rezonansu czy usg czy emg. Za to wykazał się całkiem innym podejściem i postanowił że trzeba zrobić operacje bo powód musi być. 10 dni później na stole operacyjnym okazało się że w nadgarstku tkwi nerwiak na gałązce nerwu promieniowego. Nerwiak został usunięty od operacji minęło dokładnie 3 miesiące, szybki powrót do pracy ręka ma się dobrze żadnych komplikacji. Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta miły, życzliwy no i za wszelką cenne chcący pomóc pacjentowi a nie swojemu portfelowi. Jedyne co pozostaje to podziękować i życzyć dalszych sukcesów pozdrawiam :)

 • W
  Lokalizacja: NSZOZ Puls MedUsługa: Ból nadgarstka

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie na każdym etapie leczenia. Trafna diagnoza schorzenia zakwalifikowanego do leczenia operacyjnego, czego efektem jest pełna sprawność nadgarstka. Poza tym świetny kontakt i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bylem u doktora na wizycie poniewaz zdjagnozowali mi na szpitalnym oddziale ratunkowym skrecenie stawu kolanowego i lecz kloano było bardzo gorace i dostalem temperatury doktor po zbadaniu stwierdził ze to nie jest zadne skrecenie tylko ostre zapalenie kaletki przed rzepkowej odrazu mi przepisał antybiotyk i leki przeciw zapalne po wybraniu leków kolano wrociło do swojego dawnego stanu. Bardzo polecam tego doktora ma bardzo dobre podejscie do pacjenta wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy.