Wojciech Gawlicki, pediatra Zawiercie

lek. Wojciech Gawlicki

Pediatra, Alergolog więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Daszyńskiego 9A, Zawiercie
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Daszyńskiego 9A, Zawiercie

Gabinet LekarskiDaszyńskiego 9A, Zawiercie

Gabinet Lekarski

Opinie

3

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie polecam, pan doktor bardzo mało kontaktowy. Brak empatii i zaangażowania. Wywiad z pacjentem bardzo ogólny, zero wnikliwości. Nic nie tłumaczy, o wszystko trzeba pytać. Na pomysły pacjenta reaguje złością, bo on przecież wie lepiej jak prowadzić diagnostykę. Wizyta albo teleporada trwa parę minut, leczenie bez efektów. Choruje na pokrzywkę od 4 miesięcy i zamiast zlecać badania zmienia tylko leki.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Polecam
Lekarz komunikatywny, punktualny, ma podejście do małych pacjentów. Chodzę z dwójką i zawsze po wdrożeniu leczenia jest dobrze. Zawsze jest trafna diagnoza i nie musimy jeździć na inne konsultacje. Zawsze ma czas i nie osłuchuje klatki dziecka w 5 sek jak to robią inni lekarze.


A
Użytkownik zweryfikowany

Swietny specjalista. Byłam z chorą córeczką i nei tak jak u innych od razu tona antybiotyków. Spokojny ale z poczuciem humoru. Od razu zauważyłam że nie traktuje pacjenta przedmiotowo i poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba. Córeczka wyzdrowiała po 2 dniach :)


T
Użytkownik zweryfikowany

u mojego 7 leniego dziecka bardzo długo (ok. miesiąca) utrzymywała się gorączka na poziomie 39 stopni , chodziliśmy ciągle na wizyty do pana doktora który eksperymentował z antybiotykami , pytaliśmy czy to może nie zatoki , NIE MA WYKSZTAŁCONYCH ZATOK uslyszeliśmy , co jest nieprawdą w tym więku u dziecka , udaliśmy się do Poręby do dr.Spyry - laryngologaktóra załatwiła nam jeszcze tego wieczora przepłukiwanie zatok w szpitalu , gorączka minęła bezpowrotnie następnego dnia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie