lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko-Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
109 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Bardzo polecam, wizyta bezbolesna, miła atmosfera, brak zastrzeżeń do czegokolwiek. Pan doktor udzielił pomocnych informacji. Polecam.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-10-05

  Dzień dobry. Dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Panie Bartku tak powinno być w gabinecie - normalnie tego oczekują Pacjenci.Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Tylko w samych superlatywach mogę odnieść się do wizyt w Pana gabinecie,zarówno pod względem fachowości jak i w podejściu do pacjenta.Polecam

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-09-23

  Dzień dobry, dziękuję za opinię tym bardziej że jest ona wyjątkowo miła w lekturze. Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najmniej kłopotów z zębami.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko bardzo szybko, sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem i miła atmosfera. Byłem informowany nie bieżąco co w danym momencie się dzieje. Zdecydowanie polecam tego lekarza i na pewno jeszcze tam wrócę.

 • B
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: odbudowa zębów

  Bardzo profesjonalnie i fachowo. W moim przypadku wizyta dotyczyła odbudowy zęba i Pan Doktor wykonał zabieg bez znieczulenia. Trwał on godzinę i nie poczułem żadnego bólu podczas całego zabiegu. Ząb ma się bardzo dobrze. Świetna robota i jestem wdzięczny za szybką i solidną odbudowę!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-09-23

  Dzień dobry. Cieszę się razem z Panem że wszystko jest OK czyli tak jak powinno być. Pozdrawiam i dziękuję za czas poświęcony na wystawienie tak dobrej opinii.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: Zwykła wizyta

  Pan stomatolog dobry.Praca idzie mu sprawnie, sugerował żebym nie brała znieczulenia bo w przypadku tego konkretnego zęba nie będzie potrzebne i miał rację. Byłam naprawdę zaskoczona bo do tej pory zawsze brałam znieczulenie u innych dentystów, które chętnie dawali.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-09-23

  Dzień dobry. W myśl zasady po pierwsze nie szkodzić daję znieczulenie wtedy gdy jest ono konieczne. Brawo za odwagę i dziękuję za opinię. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta i od razu Pan doktor dostał wyzwanie w postaci odbudowy sporej części zęba. Przyznaję, że spisał się doskonale. Nie jestem specjalistą, ale jako pacjent jestem pod wrażeniem efektów. Chętnie wrócę przy okazji innego leczenia i będę polecać.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dobry wieczór, miło mi że poświęciła Pani swój czas na wystawienie tak pozytywnej opinii. Tak muszę przyznać że napracowaliśmy się solidnie ale przynajmniej efekt jak na razie jest zadowalający. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Lekarz wzbudzający zaufanie i emanujący spokojem. Do tego należy dodać profesjonalizm.Po raz pierwszy od 15 lat pozwoliłem na zabieg bez podwójnego znieczulenia. To chyba najlepsza rekomendacja.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dzień dobry, bardzo dziękuję za wystawienie opinii która dała mi dużo satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie. W razie problemów z uzębieniem zapraszam i obiecuję że w razie bólu zrobimy znieczulenie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Zwykła wizyta

  Kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz. Zabieg trwał chwilę, bez żadnego bólu i komplikacji. Życzyłbym sobie i innym tylko takich specjalistów jak doktor Wojciech. Serdecznie polecam.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dobry wieczór, dziękuję za opinię. Jest mi bardzo miło gdy czytam takie opinie. Będę starał się aby nigdy nie zawieść moich Pacjentów.
  Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam tego stomatologa! Mam wrażenie że pamięta wszystkich swoich pacjentów i ich dolegliwości. Moja wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie, na pewno odwiedzę ten gabinet ponownie!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-20

  Dobry wieczór, bardzo dziękuję za miły wpis.Tajemnica tej pamięci to krótkie przygotowanie się przed wizytą i korzystanie z karty Pacjenta. Wszystko jest skrupulatnie zapisane. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzin. Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Raszyn

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zdecydowanie najlepszy dentysta u jakiego byłam. Szybko, sprawnie i sympatycznie, a nie jestem wymarzoną pacjentką ;) od progu trzęsąca się ze strachu i na każdy najmniejszy przejaw bólu reagująca panicznym okrzykiem ;) Dziękuję za opanowanie moich emocji i dziękuję za uratowanie zęba, na który poprzedni dentysta wydał wyrok - kanał. Na 3 dzień po drugiej wizycie wszystko jest dobrze. Ząb i ja odetchneliśmy z ulgą :) Polecam

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-20

  Dobry wieczór. Ale sprawiła mi Pani radość z czytania tej opinii. Cieszę się że udało nam się pokonać razem strach i ból. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski