lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

125 opinii +dodaj

Umów wizytę 63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: odbudowa zęba

  wizyta spowodowana odłamaniem części zęba Pan doktor sprawnie i fachowo odbudował ubytek wizyta zakończona zadowoleniem z uzupełnienia oraz oczyszczenia zębów z kamienia Sprawnie Fachowo Szybko ! Dziękuje !

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Raszyn

  Polecam doktora Ciesielskiego. Prywatna wizyta przebiegła w dobrej atmosferze. Usługa wykonana solidnie a koszta akceptowalne.

 • N
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: leczenie kanałowe

  Przypadkiem trafiłam do Pana dra. Po niezbyt efektywnym leczeniu szóstki u innego stomatologa. Niestety okazało sie, ze nie obejdzie sie bez kanałowego:/ Po pierwszej wizycie od razu wiedziałam, ze trafiłam w dobre ręce i ze do czynienia bede mieć ze specjalista. Po pierwszej wizycie tj. zatruciu zęba, bolała mnie cała prawa strona szczęki. Na szczęście soridon uwolnił mnie od bólu. Wczoraj miałam kolejna wizytę, tym razem czyszczenie kanałów. Poprosiłam od razu o znieczulenie, bo wydało mi sie, ze to normalne no i ze bedzie bolec. Pan dr zapewnił mnie, ze nie bedzie bolec. No i było bez bólu! Nic bie czułam. Wizyta była dość długa, bo 1,5 h, ale na szczęście bezbolesnie :-) Za 2 tyg kolejna wizyta :-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Raszyn

  Przez kilkanaście lat leczyłam się u innego stomatologa, ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałam szukać nowego lekarza. Trochę się obawiałam, ale po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafiłam. Dokładne badanie na początku na podstawie, którego Pan Doktor mówi co wymaga leczenia i jasno stawia sprawę. Samo leczenie bezbolesne i sprawne. Pan Doktor uprzejmy i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Na pewno będę stałą pacjentką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana doktora , bardzo dobry specjalista, z poczuciem humoru i cierpliwością dla pacjenta. Praca wykonana perfekcyjnie :)

 • A
  Lokalizacja: Poliklinika Raszyn

  Polecam wizytę u Pana doktora - nawet tym którzy tak jak ja w sposób paniczny podchodzą do kontaktu ze stomatologiem. Pomimo bardzo dużego ubytku co związane jest z koniecznością leczenia kanałowego cały proces odbudowy zęba przebiega bezbolesnie a miła atmosfera pozwala zapomnieć o strachu????.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Great service, I'm English and speak little polish; very good price; perfect work better than any dentist in the UK

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: kanalowe leczenie jedynki

  Lekarz bardzo sympatyczny cierpliwy i posiadający bardzo duże umiejętności . Jestem bardzo zadowolony z wizyty .

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Wypełnienie

  Nikt wcześniej nie odwzorował mi tak zęba jak pan Wojciech! Wcześniej zawsze kwadraty, a dzisiaj byłem bardzo zadowolony bo kształt zęba łagodny i dokładny - jak prawdziwy. Pan Wojciech z poczuciem humoru, jednocześnie profesjonalny i precyzyjny ????dobry kontakt

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegla tak, jak powinna. Bez opoznien na pkczatku i przeciagnia podczas. Zostalem poinformowany o wystepujacych problemach, a po wyrazeniu zgody doktor przystapil do dzialania (sprawnie i praktycznie bezbolesnie) na ten moment ocena pozytywna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko-Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna