lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Numer tel. do moich gabinetów sześć jeden osiem sześć dziesięć czterysta trzydzieści trzy , czynny od poniedziałku do piątku od 12 - 20 .Jestem drugim pokoleniem stomatologów w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Numer tel. do moich gabinetów sześć jeden osiem sześć dziesięć czterysta trzydzieści trzy , czynny od poniedziałku do piątku od 12 - 20 .Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką od kilkunastu lat i niezmiennie polecam wszystkim którzy potrzebują stomatologa.Pan doktor jest konkretny,dokładny,pełen profesjonalizm a zarazem bardzo sympatyczny.

 • bardzo dobry

  Bardzo fajnie i bezboleśnie .
  Mimo obaw było naprawdę miło .
  Pan doktor wyjątkowo dokładny i staranny , wręcz prdantyczny - w tym zawodzie to chyba oznaka najwyższej jakości.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 5 stycznia 2017)

  Dobry wieczór. Cieszę się że mimo obaw daliśmy radę.Pana zdyscyplinowana postawa na fotelu pozwoliła mi na wykonanie skomplikowanego zabiegu bez większych problemów. Dziękuję za opinię i współpracę w gabinecie.Do zobaczenia. Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Pierwszą wizytę w tym gabinecie oceniam bardzo dobrze. Rzetelny i uczciwy stomatolog wykonujący swoja pracę. Profesjonalne podejście i miła obsługa. Polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 5 stycznia 2017)

  Dobry wieczór. Jestem bardzo szczęśliwy że był Pan zadowolony z wizyty.Dołożę wszelkich starań aby na kolejnych spotkaniach w gabinecie było podobnie. Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Zawsze profesjonalne leczenie i opieka nad moim uzębieniem już od około 20 lat. W 100% polecam dr.Wojciecha Ciesielskiego!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 11 grudnia 2016)

  Dobry wieczór.Dziękuję za piękną opinię. Myślę że będziemy razem przez następne lata póki będę mógł pomóc a potem cóż powspominamy jak to było...gdy zaczynaliśmy .... Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm! Wizyta miła i konkretna, bezbolesna i bezstresowa. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 22 listopada 2016)

  Dziękuję za wystawienie opinii.Zapraszam serdecznie na wizytę jeśli będzie taka potrzeba. Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Mam nowego lekarza więcej chyba nie muszę pisać!! Jestem bardzo zadowolony! Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 16 listopada 2016)

  Dziękuję za wystawienie krótkiej ale rzeczowej opinii. No to mam nowego Pacjenta. :) Pozdrawiam Wojciech Ciesielski.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Konkretny, profesjonalny, kompetentny, a przy tym bardzo sympatyczny. Pan Doktor nie naciąga na dodatkowe wydatki, wręcz idzie pacjentowi na rękę, a o strachu przed wizytą u dentysty można zapomnieć :) wszystkie wizyty przebiegły bezboleśnie i bezstresowo. szczerze polecam wszystkim.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 16 listopada 2016)

  Dziękuję i cieszę się że tak Pani odebrała wizytę w gabinecie. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Super, dr Ciesielski dał sobie radę nawet z moimi zębami, które były w kiepskim stanie i do tego zrobił to bezboleśnie. Wizyty u niego są zupełnie niestresujące, doktor tłumaczy co i jak robi, ma świetne podejście do pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 13 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię.Pani opinia poprawiła moje notowania w rankingu na 78 pozytywnych do 2 negatywnych. Czyli nie jest tak żle. Pozdrawiam i zapraszam kiedy tylko będzie to konieczne. Wojciech Ciesielski

 • bardzo słaby

  U doktora Ciesielskiego byłam na kilku wizytach. Minęły już chyba 3 miesiące od mojej ostatniej z nich. Długo zwlekałam z decyzją napisania Państwu o moich doświadczeń z tym lekarzem, ale klamka zapadła gdy dziś wypadła mi trzecia plomba autorstwa tego pana. O pierwszej, która mi się ukruszyła a następnie wypadła, doktorowi powiedziałam, a on zbył mnie twierdzeniem że robił ten ząb, ale plombę obok.
  Generalnie, mam kilka zarzutów do dr Ciesielskiego.
  Naczytałam się w opiniach o miłej atmosferze, zrozumieniu pacjenta. Przede wszystkim, idąc do stomatologa chce iść do fachowca, a nie na pogawędki. Jednak i tak wielu "tekstów" pana doktora wolałabym nie słyszeć. A co do zrozumienia, gdy poprosiłam o nagłą wizytę z powodu bólu, usłyszałam że "niestety nie ma wolnych terminów, ale jak coś się zwolni, panie z rejestracji się skontaktują". To jest zrozumienie pacjenta?
  Brak fachowości, o której dobitnie świadczą wypadające po bardzo krótkim czasie plomby. I nie dotyczy to tylko mnie. Mój syn, któremu doktor wstawił plombę wielkości łebka od szpilki do nietkniętego wcześniej zęba, właśnie pokazał mi że plomba się "haczy" i najprawdopodobniej niedługo wypadnie.
  Ceny u dr Ciesielskiego rosną z każdą wizytą, a już na pewno inny cennik jest na pierwszych wizytach. Dla zachęty... Za wspomnianą maleńką plombę u syna zapłaciłam 120 zł. Oczywiście rachunku za usługę nie mam.
  Jednak, najbardziej zirytowałam się, gdy doktor naciągnął mnie na niepotrzebną, moim zdaniem, usługę. Otóż, poprosiłam doktora by usunął starą przyszyjkową plombę, gdyż jest ciemna i bardzo nieestetyczna. Doktor stwierdził, że owszem widzi. Coś nawiercał, więc myślałam że usuwa mi tę plombę. Niestety, okazało się po paru minutach, że włożył mi kolejną plombę obok. Gdy zaprotestowałam, stwierdził że było tam przebarwienie i myślał że o to mi chodzi. Dodał, że to możemy wymienić przy kolejnej wizycie (czytaj: kolejnym rachunku). Ja oczywiście tego przebarwienia nie widziałam, a starą czarną plombę mam do dziś.
  Podsumowując, szczerze NIE POLECAM.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 3 listopada 2016)

  Szanowna Pacjentko jeśli straciła Pani wypełnienie po tak krótkim czasie to proszę umówić się na wizytę. Zrobimy nowe wypełnienie bezpłatnie. Wypełnienie o którym mowa zostało wykonane gdyż był to ubytek klinowy i należało go wykonać. Pani sugestia że wykonałem dziecku wypełnienie w nietknietym zębie jest obraźliwe. Pacjent ma wybór i może się leczyć u wybranego lekarza lub nie. A ja muszę leczyć tego kto się do mnie zgłasza. Źyczę dobrej zmiany jeśli chodzi o stomatologa. Będzie lżej Pani ale i mnie. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • bardzo dobry

  Korzystam z usług dr. Ciesielskiego od prawie 20 lat. Zawsze otrzymuję zrozumiałe i przejrzyste informacje na temat tego, co dzieje się z moimi zębami i co będzie z nimi robione. Nigdy nie czułam bólu przy wykonywanych z precyzją i cierpliwością zabiegach. Polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Ciesielski ( 3 listopada 2016)

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski