lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spół... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko-Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowe podejście do pacjenta i sumiennie wykonana praca, a to jest najważniejsze. Najlepszy i najmilszy dentysta jakiego znam! :) Polecam!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-16

  Pani Marto dziękuję za wystawienie tak dobrej opinii. Cieszę się że mimo pewnych trudności udało nam się doprowadzić zabieg do końca.
  Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej wizycie.
  Wojciech Ciesielski

 • B

  Jestem pacjentką Pana Doktora od bardzo wielu lat. Każda wizyta to jak najbardziej pozytywna opinia. Dzisiaj była moja 13 letnia córka i jest "mega" zadowolona. Nie bolało i jest bardzo pozytywnie "nastawiona" do następnych wizyt. Polecam gorąco Pana Doktora :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-09

  Bardzo dziękuję za niesamowicie długą współpracę 24 lata i za kontynuację leczenia w kolejnym pokoleniu. Cieszę się że córka nie przestraszyła się wizyty u dentysty mimo stresu jaki często towarzyszy pacjentowi szczególnie na początku. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam serdecznie jak zarówno bardzo polecam wszystkim pacjentom dobrego stomatologa.Ponieważ będąc pierwszy raz u doktora był bardzo przyjemny i szczerze ma bardzo super i przyjemne podejście do pacjenta przedewszystkim wszystko robi bez bezboleśnie jeszcze raz wszystkim pacjentom polecam

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-01

  Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię. Postaram Pana nie zawieść.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałam Pana Doktora na podstawie wystawionych opinii poniżej - nie rozczarowałam się. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty, profesjonalne podejście i uprzejmość Pana Doktora zadecydowały o tym, że na pewno wrócę do gabinetu bez żadnego stresu :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-31

  Dzień dobry. Muszę przyznać że dla mnie ta wizyta była bardzo przyjemna. Super zadbane zęby, uśmiech elokwencja otwartość. Takich wizyt się nie zapomina. Do zobaczenia na nastepnej. Pozdrawiam i dziękuję za opinię. Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm oraz świetne podejście do pacjenta.Zabieg przbiegl całkowicie bezbolesnie....:)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-28

  Ucieszyła mnie ta opinia tym bardziej że dałem radę nawet z monitorem choć wydawało mi się że z elektroniki nie jestem zbyt dobry. Pozdrawiam i proszę się nie gniewać za ten monitor.... :)
  Wojciech Ciesielski

 • M

  Odczarował pan moje przekonanie o stomatologach. Z humorem i profesjonalizmem podszedł pan do mojego problemu - za co bardzo dziękuję. Teraz wiem, że u dentysty nie musi boleć i można zębami i dziąsłami zająć się kompleksowo. No i przekonał mnie pan do regularnych wizyt - do zobaczenia następnym razem.
  P.s. Polecam pana znajomym :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-24

  Bardzo ucieszył mnie Pani wpis. Dziękuję za poświęcony czas na wystawienie opinii. Zawsze postaram się pomóc jeśli tylko będę w stanie. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Jestem pacjentką Pana Doktora Ciesielskiego.Świetny i profesjonalny stomatolog.
  Przekazuje fachowe i konkretne informacje.Jest szybki w działaniu i niedrogi.Terminy oczekiwania na
  wizytę krótkie.Artysta w odbudowie uszkodzonego zęba.Miły i sympatyczny.Polecam.
  Katarzyna T.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-24

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Jest mi bardzo miło że nie zawiodłem Pani oczekiwań związanych z leczeniem stomatologicznym. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pacjentką od kilkunastu lat i niezmiennie polecam wszystkim którzy potrzebują stomatologa.Pan doktor jest konkretny,dokładny,pełen profesjonalizm a zarazem bardzo sympatyczny.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-24

  Dziękuję i cieszy mnie to że jesteśmy razem przez wiele lat. Będzie super jeśli będę mógł pomagać przez następne lata. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Bardzo fajnie i bezboleśnie .
  Mimo obaw było naprawdę miło .
  Pan doktor wyjątkowo dokładny i staranny , wręcz prdantyczny - w tym zawodzie to chyba oznaka najwyższej jakości.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-05

  Dobry wieczór. Cieszę się że mimo obaw daliśmy radę.Pana zdyscyplinowana postawa na fotelu pozwoliła mi na wykonanie skomplikowanego zabiegu bez większych problemów. Dziękuję za opinię i współpracę w gabinecie.Do zobaczenia. Wojciech Ciesielski

 • R

  Pierwszą wizytę w tym gabinecie oceniam bardzo dobrze. Rzetelny i uczciwy stomatolog wykonujący swoja pracę. Profesjonalne podejście i miła obsługa. Polecam!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-05

  Dobry wieczór. Jestem bardzo szczęśliwy że był Pan zadowolony z wizyty.Dołożę wszelkich starań aby na kolejnych spotkaniach w gabinecie było podobnie.
  Wojciech Ciesielski