lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spół... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko-Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta i od razu Pan doktor dostał wyzwanie w postaci odbudowy sporej części zęba. Przyznaję, że spisał się doskonale. Nie jestem specjalistą, ale jako pacjent jestem pod wrażeniem efektów. Chętnie wrócę przy okazji innego leczenia i będę polecać.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dobry wieczór, miło mi że poświęciła Pani swój czas na wystawienie tak pozytywnej opinii. Tak muszę przyznać że napracowaliśmy się solidnie ale przynajmniej efekt jak na razie jest zadowalający. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Lekarz wzbudzający zaufanie i emanujący spokojem. Do tego należy dodać profesjonalizm.Po raz pierwszy od 15 lat pozwoliłem na zabieg bez podwójnego znieczulenia. To chyba najlepsza rekomendacja.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dzień dobry, bardzo dziękuję za wystawienie opinii która dała mi dużo satysfakcji. Pozdrawiam serdecznie. W razie problemów z uzębieniem zapraszam i obiecuję że w razie bólu zrobimy znieczulenie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Zwykła wizyta

  Kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz. Zabieg trwał chwilę, bez żadnego bólu i komplikacji. Życzyłbym sobie i innym tylko takich specjalistów jak doktor Wojciech. Serdecznie polecam.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-28

  Dobry wieczór, dziękuję za opinię. Jest mi bardzo miło gdy czytam takie opinie. Będę starał się aby nigdy nie zawieść moich Pacjentów.
  Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam tego stomatologa! Mam wrażenie że pamięta wszystkich swoich pacjentów i ich dolegliwości. Moja wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie, na pewno odwiedzę ten gabinet ponownie!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-20

  Dobry wieczór, bardzo dziękuję za miły wpis.Tajemnica tej pamięci to krótkie przygotowanie się przed wizytą i korzystanie z karty Pacjenta. Wszystko jest skrupulatnie zapisane. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzin. Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Raszyn

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zdecydowanie najlepszy dentysta u jakiego byłam. Szybko, sprawnie i sympatycznie, a nie jestem wymarzoną pacjentką ;) od progu trzęsąca się ze strachu i na każdy najmniejszy przejaw bólu reagująca panicznym okrzykiem ;) Dziękuję za opanowanie moich emocji i dziękuję za uratowanie zęba, na który poprzedni dentysta wydał wyrok - kanał. Na 3 dzień po drugiej wizycie wszystko jest dobrze. Ząb i ja odetchneliśmy z ulgą :) Polecam

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-07-20

  Dobry wieczór. Ale sprawiła mi Pani radość z czytania tej opinii. Cieszę się że udało nam się pokonać razem strach i ból. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • J
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: wkłady koronowo-korzeniowe

  Opanowanie , perfekcja , profesjonalizm. Absolutnie najlepszy tu nie trzeba analiz. Pan Doktor dosłownie potrafi zrobić coś z niczego. Zaraża optymizmem. Pacjent nie czuje się w gabinecie jak Intruz. Polecam i wrócę.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-06-05

  Szanowna Pani dziękuję za bardzo pozytywną opinię.Nie ma dobrego leczenia bez współpracy z Pacjentem. Pani zaangażowanie w chęć dobrej zmiany udzieliła się całemu zespołowi medycznemu - technik asystentka rejestratorka i lekarz .Wszyscy chcieliśmy aby wyszła Pani z gabinetu z uśmiechem i tak się stało.
  Wojciech Ciesielski

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: leczenie próchnicy

  Stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta, jak normalny człowiek. Boli? Musi boleć ale zaraz przestanie...jak powiedział tak uczynił. W sumie to mógłbym spać na tym fotelu.
  Polecam p. Ciesielskiego zwłaszcza tym osobom które nie lubią chodzić do stomatologa.
  Do zobaczenia na następnej wizycie :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-04-06

  Dobry wieczór. Dziękuję za opinię. Cieszę się że było w miarę dobrze. Zapraszam na kolejną wizytę. Pozdrawiam i życzę jak najmniej stresu u dentysty.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: korony

  Sprawnie konkretnie i bardzo kulturalnie
  Diagnoza trafna
  Leczenie skuteczne
  I wszystko w przemiłej atmosferze
  Wszystkim szczerze polecam i dziękuje Panu Doktorowi

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-04-04

  Dziękuję za opinię. Jeżeli przychodzą mili pacjenci to jak może być inaczej niż bardzo sympatycznie. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Fachowe podejście do pacjenta i sumiennie wykonana praca, a to jest najważniejsze. Najlepszy i najmilszy dentysta jakiego znam! :) Polecam!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-16

  Pani Marto dziękuję za wystawienie tak dobrej opinii. Cieszę się że mimo pewnych trudności udało nam się doprowadzić zabieg do końca.
  Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej wizycie.
  Wojciech Ciesielski

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Inny

  Jestem pacjentką Pana Doktora od bardzo wielu lat. Każda wizyta to jak najbardziej pozytywna opinia. Dzisiaj była moja 13 letnia córka i jest "mega" zadowolona. Nie bolało i jest bardzo pozytywnie "nastawiona" do następnych wizyt. Polecam gorąco Pana Doktora :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-09

  Bardzo dziękuję za niesamowicie długą współpracę 24 lata i za kontynuację leczenia w kolejnym pokoleniu. Cieszę się że córka nie przestraszyła się wizyty u dentysty mimo stresu jaki często towarzyszy pacjentowi szczególnie na początku. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski