lek. dent.

Wojciech Ciesielski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spół... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem drugim pokoleniem stomatologów w rodzinie. Moja Mama Janina Ciesielska ukończyła Poznańską Akademię Medyczną w 1959 roku i pracowała w Lesznie, a następnie w Poznaniu w Spółdzielni Lekarskiej i własnym gabinecie, gdzie pomagałem, jako asystent stomatologiczny.
  Od dawna wiedziałem, że ja będę następnym pokoleniem stomatologów w rodzinie i tak też się stało, gdy w 1991 roku ukończyłem wydział lekarski - oddział stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
  Początkowo pracowałem w Spółdzielni Lekarsko-Specjalistycznej, a od 1992 roku we własnym prywatnym gabinecie na os.Kosmonautów 15.
  Dodatkowo od 1998 roku przyjmuję pacjentów w Poliklinice Raszyn przy ul.Promienistej 104.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: wkłady koronowo-korzeniowe

  Opanowanie , perfekcja , profesjonalizm. Absolutnie najlepszy tu nie trzeba analiz. Pan Doktor dosłownie potrafi zrobić coś z niczego. Zaraża optymizmem. Pacjent nie czuje się w gabinecie jak Intruz. Polecam i wrócę.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-06-05

  Szanowna Pani dziękuję za bardzo pozytywną opinię.Nie ma dobrego leczenia bez współpracy z Pacjentem. Pani zaangażowanie w chęć dobrej zmiany udzieliła się całemu zespołowi medycznemu - technik asystentka rejestratorka i lekarz .Wszyscy chcieliśmy aby wyszła Pani z gabinetu z uśmiechem i tak się stało.
  Wojciech Ciesielski

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: leczenie próchnicy

  Stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta, jak normalny człowiek. Boli? Musi boleć ale zaraz przestanie...jak powiedział tak uczynił. W sumie to mógłbym spać na tym fotelu.
  Polecam p. Ciesielskiego zwłaszcza tym osobom które nie lubią chodzić do stomatologa.
  Do zobaczenia na następnej wizycie :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-04-06

  Dobry wieczór. Dziękuję za opinię. Cieszę się że było w miarę dobrze. Zapraszam na kolejną wizytę. Pozdrawiam i życzę jak najmniej stresu u dentysty.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika RaszynUsługa: korony

  Sprawnie konkretnie i bardzo kulturalnie
  Diagnoza trafna
  Leczenie skuteczne
  I wszystko w przemiłej atmosferze
  Wszystkim szczerze polecam i dziękuje Panu Doktorowi

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-04-04

  Dziękuję za opinię. Jeżeli przychodzą mili pacjenci to jak może być inaczej niż bardzo sympatycznie. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech Ciesielski

  Fachowe podejście do pacjenta i sumiennie wykonana praca, a to jest najważniejsze. Najlepszy i najmilszy dentysta jakiego znam! :) Polecam!

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-16

  Pani Marto dziękuję za wystawienie tak dobrej opinii. Cieszę się że mimo pewnych trudności udało nam się doprowadzić zabieg do końca.
  Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej wizycie.
  Wojciech Ciesielski

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Wojciech CiesielskiUsługa: Inny

  Jestem pacjentką Pana Doktora od bardzo wielu lat. Każda wizyta to jak najbardziej pozytywna opinia. Dzisiaj była moja 13 letnia córka i jest "mega" zadowolona. Nie bolało i jest bardzo pozytywnie "nastawiona" do następnych wizyt. Polecam gorąco Pana Doktora :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-09

  Bardzo dziękuję za niesamowicie długą współpracę 24 lata i za kontynuację leczenia w kolejnym pokoleniu. Cieszę się że córka nie przestraszyła się wizyty u dentysty mimo stresu jaki często towarzyszy pacjentowi szczególnie na początku. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam serdecznie jak zarówno bardzo polecam wszystkim pacjentom dobrego stomatologa.Ponieważ będąc pierwszy raz u doktora był bardzo przyjemny i szczerze ma bardzo super i przyjemne podejście do pacjenta przedewszystkim wszystko robi bez bezboleśnie jeszcze raz wszystkim pacjentom polecam

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-02-01

  Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię. Postaram Pana nie zawieść.
  Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybrałam Pana Doktora na podstawie wystawionych opinii poniżej - nie rozczarowałam się. Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty, profesjonalne podejście i uprzejmość Pana Doktora zadecydowały o tym, że na pewno wrócę do gabinetu bez żadnego stresu :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-31

  Dzień dobry. Muszę przyznać że dla mnie ta wizyta była bardzo przyjemna. Super zadbane zęby, uśmiech elokwencja otwartość. Takich wizyt się nie zapomina. Do zobaczenia na nastepnej. Pozdrawiam i dziękuję za opinię. Wojciech Ciesielski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm oraz świetne podejście do pacjenta.Zabieg przbiegl całkowicie bezbolesnie....:)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-28

  Ucieszyła mnie ta opinia tym bardziej że dałem radę nawet z monitorem choć wydawało mi się że z elektroniki nie jestem zbyt dobry. Pozdrawiam i proszę się nie gniewać za ten monitor.... :)
  Wojciech Ciesielski

 • M

  Odczarował pan moje przekonanie o stomatologach. Z humorem i profesjonalizmem podszedł pan do mojego problemu - za co bardzo dziękuję. Teraz wiem, że u dentysty nie musi boleć i można zębami i dziąsłami zająć się kompleksowo. No i przekonał mnie pan do regularnych wizyt - do zobaczenia następnym razem.
  P.s. Polecam pana znajomym :)

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-24

  Bardzo ucieszył mnie Pani wpis. Dziękuję za poświęcony czas na wystawienie opinii. Zawsze postaram się pomóc jeśli tylko będę w stanie. Pozdrawiam Wojciech Ciesielski

 • Jestem pacjentką Pana Doktora Ciesielskiego.Świetny i profesjonalny stomatolog.
  Przekazuje fachowe i konkretne informacje.Jest szybki w działaniu i niedrogi.Terminy oczekiwania na
  wizytę krótkie.Artysta w odbudowie uszkodzonego zęba.Miły i sympatyczny.Polecam.
  Katarzyna T.

  lek. dent. Wojciech Ciesielski2017-01-24

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Jest mi bardzo miło że nie zawiodłem Pani oczekiwań związanych z leczeniem stomatologicznym. Pozdrawiam serdecznie.
  Wojciech Ciesielski