Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Menopauza
  • Niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania bakteriologiczne


Wrocławska 46A, Jarocin

Poradnie Specjalistyczne Almed


Elektrokoagulacja


Wrocławska 46A, Jarocin

Poradnie Specjalistyczne Almed


USG


Wrocławska 46A, Jarocin

Poradnie Specjalistyczne Almed

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu cc

PRZEsympatyczny lekarz.. miałam okazję poznać Pana doktora przy porodzie przez cc.dzieki Niemu na sali nie byla sztywna A wręcz przeciwnie- wesoła i super atmosfera.po porodzie bardzo szybko przyszedł na salę pooperacyjna gdzie zwijalam się z bólu.. był żartobliwy i troskliwy! Polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany

Doktor Włodzimierz Budzyński to bardzo dobry i konkretny specjalista. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie pacjenta. Bardzo przyjazny i pomocny. Jest lekarzem godnym polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Ja chodziłam do doktora przy mojej ciąży, bardzo kompetentny lekarz i życzliwy człowiek, wszystko dokładnie tłumaczy, jest fachowy i co najważniejsze sympatyczny, a w pleszewskim szpitalu gdzie rodziłam zajął się mną najlepiej jak potrafię to sobie wyobrazić, urodziłam zdrowego slicznego synka. Polecam wszystkim!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Budzyńskiego miałam zaszczyt poznać w pleszeskim szpitalu przy cesarskim cięciu.jednym słowem wspaniały lekarz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Może zacznę od tego, że jestem pacjentką dr Budzyńskiego od 5 lat. Zgłosiłam się do niego kiedy zaszłam w pierwszą ciążę. Pana doktora poelciła mi moja mama, której doktor niecałe 20 lat temu uratował życie. Pan dr Budzyński to WSPANIAŁY lekarz specjalista ale co równie ważne człowiek ...poprostu człowiek. Prowadził moją pierwszą a później drugą ciążę. Dziś jestem mamą dwóch zdrowych i wspaniałych chłopców. W szpitalu czekając na cesrakie cięcie przy drugiej ciąży chyba nadmiar emocji spowodował, że płakałam i nie mogłam w żaden sposób tego opanować, Pan doktor widząc to podszedł do mnie, pogłaskał po buzi i poprostu po ludzku się uśmiechnął. Niby nic wielkiego ale dla mnie to był tak ważny gest ...niesposób tego opisać. Myślę, że każda pacjentka pana doktora jest dla niego właśnie taka wyjatkowa. Powtórze się ale warto jeszcze raz podkreślić, że Pan dr Budzyński to wspaniały specjalista, lekarz z powołania, bardzo rozsądny i rozważny człowiek a przy tym usmiechnięty i bardzo życzliwy. Życzę sobie i wszytskim ludziom, aby na swojej drodze (jesli zdaży się już taka konieczność) mieli do czynienia tylko z takimi ludzmi (specjalistami) jak Pan doktor. .....Złoty człowiek!


J
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli miałabym podsumować dotychczasowe moje wizyty, które trwają od około 9 lat u doktora Budzyńskiego to mogę śmiało powiedzieć że jest to lekarz z powołania . Jest to człowiek miły , spokojnie , zrozumiale tłumaczy i diagnozy które stawiał przez ten okres były zawsze trafne . Jeśli miałabym polecać znajomym fachowca w dziedzinie ginekologi zdecydowanie mogłabym polecić właśnie tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Budzyńskiego od wielu lat.Na każdej wizycie czułam się traktowana w wyjątkowy sposób.Niedawno znów odwiedziłam swojego ginekologa prowadzącego i jak zawsze spotkałam się wielką kulturą osobistą,zaangażowaniem w problem i fachowym podejściem-wnikliwy wywiad,badanie i ustalenie sposobu leczenia.Dzięki doktorowi uniknęłam już parokrotnie zabiegu operacyjnego na torbielach ponieważ wczesne ich wykrycie i dobór metody leczenia uchroniły mnie przed tym.Bardzo polecam Pana Budzyńskiego jako doskonałego fachowca i niesamowicie empatycznego Człowieka


M
Użytkownik zweryfikowany

Od zawsze korzystam z usług tego lekarza i zawsze byłam i jestem nadal zadowolona ;-). Dobry fachowiec, do tego bardzo miły i sympatyczny, nie odmawia pomocy. Lekarz godny polecenia ;-)


W
Użytkownik zweryfikowany

doskonały fachowiec,bardzo troskliwy.porozumiewa się prostym i zrozumiałym językiem.Dzięki niemu urodziłam ślicznego i zdrowego chłopca.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec. W pełni oddany swoi pacjentkom. Od wielu lat jest moim ginekologiem prowadzącym zawsze trafnie stawia diagnozę i podejmuje właściwe leczenie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Menopauza
  • Niepłodność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Publikacje i artykuły