dr

Władysław Rogała

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

15 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się głównie leczeniem wszelkich schorzeń kręgosłupa i stawów. Leczę zespoły bólowe kręgosłupa, zmiany nowotworowe, urazy, infekcje oraz deformacje kręgosłupa. Wykonuję zbiegi… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli Samodzielny Publiczny

  Jestem pacjentką doktora od 2015 roku. Wcześniej leczyłam się w warszawskim Centrum Onkologii. Kiedy przyszłam na pierwszą wizytę miałam świadomość że jest moją ostatnią deską ratunku przed amputacją dłoni. Podszedł do mojego przypadku bardzo profesjonalnie i na kolejnej wizycie przedstawił konkretny plan leczenia. Jestem po usunięciu guza i ręka funkcjonuje normalnie. Cenię doktora za jego ogromną wiedzę oraz wzorowe podejście do pacjenta.

 • Lokalizacja: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli Samodzielny PublicznyUsługa: nowotwór złośliwy syna

  Cudowny człowiek , wspaniały, kompetentny, empatyczny lekarz. Pacjenta traktuje podmiotowo. Rzeczowy, świetny fachowiec . Diagnozę na podstawie wywiadu i analizy badań postawił synowi w przeciągu 10 minut. Szybko tego samego dnia podjął leczenie. Dla bliskich pacjenta ma zawsze czas by odpowiedzieć na trudne i nurtujące ich pytania.Polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli Samodzielny PublicznyUsługa: podejrzenie zmian nowotworowych

  Jestem pod wrażeniem wiedzy i empatii tego lekarza. Bardzo cierpliwy, ambitny, konkretny a jednocześnie z poczuciem humoru. Zgodził się przyjąć moją mamę bez planowej wizyty na NFZ z diagnozą przerzutów nowotworowych do kręgosłupa (diagnoza neurologów, bez cienia wątpliwości, kazali jedynie szukać ogniska). Byłyśmy wcześniej u wielu lekarzy, zrobiłyśmy mnóstwo badań, a do tej pory nikt nie odpalił płytki. Większość lekarzy opierała swoje przypuszczenia na opisie badania.
  Ten lekarz dokładnie obejrzał wyniki na płycie krąg po kręgu, porównał z tomografią sprzed pół roku, odpowiedział na każde pytanie, wyjaśnił każdą dolegliwość i wykluczył nowotwór. Nie chciał czytać opisów, najpierw sam obejrzał obrazy z płyt, a potem dopiero swoją diagnozę porównywał z opisem. Tacy lekarze przywracają wiarę w polską służbę zdrowia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Do Pana dr Władysława Rogały trafiłam dzięki Portalowi Znany Lekarz. Zgłosiłam się z bólem kręgosłupa po wypadku, zalecił konkretne badania by doprecyzować diagnozę. Nie podejmuje leczenia w ciemno, "nie wróży z fusów". Bardzo rzeczowy specjalista, wyjaśnia przyczyny dolegliwości, słucha pacjaenta, doradza i proponuje różne opcje leczenia. Czekam na rehabilitację.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Bezblędna diagnoza schorzenia,udzielone mi objasnienie uszkodzenia ścięgna calkowicie dla mnie zrozumiałe , dobrze dobrane leki ,zdecydowana poprawa stanu w sumie mozna powiadzieć, że problem zniknal po jednej wizycie

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pana dr Władysława Rogały trafiłam dzięki Portalowi Znany Lekarz. Dokuczał mi silny ból w lewym stawie biodrowym promieniujący do lewej nogi aż do stopy. Pan doktor zbadał bardzo dokładnie nie tylko bolący staw, ale wszystkie stawy i kręgosłup. Stwierdził, że ból promieniuje od kręgosłupa z odcinka lędźwiowego, najprawdopodobniej jest ucisk na nerw, co potwierdziło późniejsze prześwietlenie w/w odcinka kręgosłupa. Przepisał leki, które przyniosły mi wielką ulgę. Udzielił wskazówek odnośnie dalszej rehabilitacji w sposób konkretny i zrozumiały. Profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa porada i trafna diagnoza. Pan dr odpowiada na zadawane pytania jasno i wyczerpująco. Polecam wizytę u Pana doktora Rogały, gdyż jest dobrym fachowcem, mającym wiedzę i doskonały kontakt z pacjentem, a przy tym jest miły i sympatyczny.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i sympatyczny, z ludzkim podejściem do pacjenta, a co najważniejsze wspaniały lekarz znający się na swojej specjalizacji. Polecam w 100% !!!

 • Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz, wszystko wyjaśnił i przedstawił przebieg dalszego leczenia. Przy tym sympatyczny i miły.

 • J

  Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza... skierował mnie do innego lekarza ,który specjalizuje się w mojej dolegliwości (zwichnięcie stawu barkowego) ... polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo miły, świetny kontakt z pacjentem. Przyszłam z bólem kręgosłupa. Zbadał, zobaczył i wszystko mi wytłumaczył, rozrysował co może się dziać. Od razu dostałam skierowanie na badania żeby sprawdzić co i jak. Polecam zdecydowanie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się głównie leczeniem wszelkich schorzeń kręgosłupa i stawów. Leczę zespoły bólowe kręgosłupa, zmiany nowotworowe, urazy, infekcje oraz deformacje kręgosłupa. Wykonuję zbiegi technikami małoinwazyjnymi oraz klasycznymi. Wykonuję również zabiegi na kręgosłupie i stawach takie jak iniekcje oraz blokady przeciwbólowe.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Ortop Traumatol Rehabil. 2005
 • Evaluation of the survivability of femoral shaft reconstructions after resection of tumor and tumor-like lesions.
 • Suitability of imaging methods (X-ray, CT, MRI) in the diagnostics of Ewing's sarcoma in children - analysis of own material.

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda okręgowej Izby Lekarskiej