Wiesław Krysztopowicz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  bardzo dobry fachowiec w kwestji usg piersi,stawia trafne diagnozy przy tym potrafi rozładować atmosferę i po ludzku podejść do pacjenta.polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Torbiel

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

   Do pana doktora poszłam prywatnie, ponieważ dzień wcześniej na USG brzucha dowiedziałam się, że mam na jajniku torbiel wielkości piłki do tenisa. Po prawie godzinnym spóźnieniu doktor mnie przyjął i przebadał. Od razu stwierdził, że torbiel nadaje się do natychmiastowej operacji i że on takową może wykonać prywatnie za 8000 zł w przeciągu kilku dni. Poinformował mnie także, że mogę zapisać się na NFZ, ale będę musiała czekać ok. 3 miesiące, a jest to niebezpieczne.

   Nie zdecydowałam się na prywatną operację i od razu zastanowiło mnie, dlaczego w tym wypadku doktor nie dał mi skierowania do szpitala na NFZ. Skierowanie takie otrzymałam od lekarza pierwszego kontaktu i już kilka dni później byłam w szpitalu u ordynatora oddziału ginekologicznego na konsultacji. Po analizie USG ordynator powiedział mi, że torbiel ta absolutnie nie nadaje się do operacji, że operacja to ostateczność i że gdyby podjął się operacji teraz, musiałby usunąć ją z całym jajnikiem.
   Kazał mi zgłosić się na konsultację po miesiącu, a gdyby torbiel sama się nie wchłonęła, zaleciłby farmakoterapię.

   Miesiąc później torbiel miała już wymiary orzeszka ziemnego, a po kolejnym miesiącu nie było po niej śladu.

   Radzę unikać tego lekarza albo przynajmniej zasięgnąć opinii drugiego lekarza przed podjęciem decyzji o leczeniu prywatnym u niego.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   bardzo dobry fachowiec w kwestji usg piersi,stawia trafne diagnozy przy tym potrafi rozładować atmosferę i po ludzku podejść do pacjenta.polecam

  • H

   Niestety bardzo rozczarowała mnie postawa Pana doktora( polecanego zresztą przez innego lekarza), usg piersi kontrolne -żadnego wywiadu, po pięciu minutach właściwie koniec wizyty, wszystko ok a na moje pytanie jak z moimi torbielkami zdiwienie jakie torbielki, kto pani powiedział że są ( a ja po dwoch biopsjach dlatego kontrola) odpowiedż widocznie znikły, a dotkliwy ból piersi- odpowiedź- przy takiej budowie piersi to możliwe. Szczerze nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Witam, szczerze nie polecam Pana Dr. Bylam u niego prywatnie w gabinecie na usg piersi. Wydawało i się że jak płace 80 zł to lekarz potraktuje mnie poważnie a nie taśmowo. cała wizyta trwała niecałe 10 minut, lekarz nie zadał mi żadnego pytania, bez badania piersi , kazał położyć się i bez słowa zaczął robić usg. Próbowałam powiedzieć dlaczego przyszłam, ale niewiele Pana Doktora to obchodziło. Co roku robię usg piersi i do tej pory każdy inny lekarz najpierw robił wywiad ,zadawał pytania badał piersi i robił usg.Szczerze nie jestem do końca pewna diagnozy, tyle dobrego słyszałam o panu doktorze, ale moja opinia jest odmienna. zdaje sobie sprawy, że Pan doktor kończy o 16 , a miał jeszcze kilka pacjentek, może się spieszył , to może trzeba rejestrować mniejszą ilość osób. Po usg zapytałam tylko czy powinnam się udać do lekarza , że ból piersi jest mocny , czasami nie do wytrzymania , odpowiedz zwaliła mnie z nóg, "widocznie już tak Pani bedzie mieć trzeba się przyzwyczaić do widzenia". SZOK to malo powiedziane.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Uważam, że to dobry i fajny lekarz. Byłam u niego bo obawiałam się moich torbielków na piersi, ale on spokojnie i jasno wszystko wytłumaczył, stwarza taką atmosferę, że człowiek w ogóle się nie denerwuje i nie krępuje. Bardzo bardzo sympatyczny a przy tym kompetentny lekarz,

  • R

   Pan Doktor jest lekarzem mojej żony,jej koleżanek i wielu jeszcze innch naszych znajomych. Z czystym sercem mogę Go polecić jako wybitnego specjalistę w swojej dziedzinie. Trafilismy do Niego z polecenia i nie zawiedlismy się. To prawda, że Pan Doktor ma specyficzne podejście; jest bezpośredni, mówi do pacjentek na Ty. Zdziwiłem się też, kiedy siedział w szpitalu przy łóżku mojej żony i trzymał ją za rękę- dodając otuchy przed zabiegiem. Dziwne bo nic nie zapłaciliśmy. Moja żona jest już starszą Panią po 60 - tce i do tej pory śmieje się, że chętnie zoperowałaby sobie coś jeszcze, żeby tylko Pan Doktor przychodził do Niej po zabiegu. Oczywiście regularnie odwiedza Pana Doktora (z konieczności, jest po amputacji piersi)i widzę jak po każdej wizycie jest naładowana pozytywną energią. Proszę mi wierzyć, że w dzisiejszych czasach tacy lekarze to rzadkość.
   Tak na marginesie, miałem przyjemność poznać żonę Pana Doktora i proszę mi wierzyc moje Panie, że przy takiej Kobiecie mężczyźni o innej już nie marzą.

  • G

   Nie byłam tego Pana prywatnie, ale na fundusz (jeszcze na Szpitalnej) i niestety potwierdzam że jako pacjentka niepłacąca zostałam potraktowana lekceważąco i zdawkowo, dr. był zdecydowanie zniecierpliwiony że musi mi robić usg i że zadaję pytania, a że uważał się za lokalną gwiazdę ginekologii to było widać. Mimo tego że wydawał się kompetentny i raczej dobrze radził, to po takim traktowaniu prywatnie bym się do niego zdecydowanie nie wybrała.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Byłam u Pana doktora wczoraj, to skarb nie człowiek, bardzo spokojny, wszystko mi wytłumaczył, doradził i nastawił optymistycznie do planowanej ciąży.

  • G

   Trafiliśmy do dr Krysztopowicza w 2 miesiącu ciąży. W 4 miesiącu zaczęły się problemy. Dostałam leki i mimo opinii innych lekarzy donosilam ciaze i urodzilam zdrowe dziecko. Moglam z kazdym pytaniem zwracac sie o kazdej godzinie i zawsze otrzymalam odpowiedz. Jeslem bardzo zadowolona i mam nadzieje ze kolejnemoje ciaze poprowadzi ten sam lekarz