Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • ja chodziłam do Kamińskiego przez dwie ciąże i nie mam mu nic do zarzucenia.jak się komuś nie podoba to lekarzy nie brakuje.Prawda jest taka że każdy lekarz traktuje wzorowo "swoje"pacjentki.A największe słowa uznania należą się paniom położnym z brzeskiego szpitala,odwalają kawał dobrej roboty a kultura jest na wysokim poziomie:)

 • K

  Bardzo dobry lekarz jesli komus nie odpowiada ze zwraca sie po inieniu to niech mu o tym powie i jesli wchodzi na tematy krepujace to powiedziec ze tego sobie nie zycze on tez jest czlowiekiem i facetem Osobiscie bardzo go cenie i do innego bym nie poszla

 • Witam, nie polecam tego lekarza, ponieważ w mojej pierwszej ciąży jadąc ze mną po USG w windzie (w szpitalu Brzeskim) nastraszył mnie iż moje dziecko może umrzeć. Dodam że byłam w 31 tyg. ciąży. i zasugerował że jak bym chodzila do niego prywatnie co tydzien to by sie mną porządnie zajoł. Chciał zarobić strasząc mnie- a jak sie okazało to wszystko było w porządku. I pomyślcie jak się wtedy czułam? Nie polecam takich wrażeń zwłaszcza w ciąży!!!!!!!! Niestety do porodu trafiłam rownież na tego pana K. i żeby wogóle urodzić musiałam mu dać w ..... ( nie wspomne o tym ze na korytarzu na patologi byłam prawie do porodu, a jak poszłam dać w ..... to nagle miejsce na porodówce sie znalazło) urodziłam 10 minut pózniej przy pani położnej bo pan K. siedział wygodnie na fotelu w koncie sali. A plus dla niego przy szyciu się postarał był nie przyzwoicie miły!!!!! Nawet sie postarał

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Moj pierwszy poród odbywał sie przy nim...trafił mi sie losowy lekarz, nigdy wczesniej go nie znałam. ale nie był delikatny, jak mnie szył po porodzie to tak bolalo mnie bardziej niz cały poród, zero delikatności i ciepłego słowa i pocieszenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam! Ja uważam tego lekarza, za najlepszego ginekologa w Brzesku. Warunki, w jakich przyjmuje w szpitalu nie są zależne od niego, tylko państwa, że nie dbają o służbę zdrowia i sprzęty w szpitalach.
  W prywatnym gabinecie przyjmuje na wysokim poziomie, co również świadczy o jego zaangażowaniu w zdrowie pacjentki. Posiada profesjonalne sprzęty, których niejeden ginekolog mu zazdrości (nagrał mi na płytę ruchy dziecka).
  Kolejki pod jego drzwiami świadczą o tym, jak bardzo jest ceniony. Kobiety pomimo ustalonych godzin, przychodzą dużo wcześniej, ale wyłącznie z własnego widzimisia. Polecam! Polecam! Polecam!

 • Bardzo pomylił się w mojej diagnozie i badając mi nerki prawie mi je odbił !!! Odniosłam wrażenie że taki też miał zamiar. Generalnie żałuję, że udałam się do niego po poradę za którą zresztą musiałam zapłacić - oby nie zdrowiem. Kiedyś ceniłam jego opiekę lekarską w trakcie prowadzenia mojej ciąży. Obecnie żałuję że odwiedziłam jego gabinet.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • lekarz bardzo wątpliwych kompetencji.ma problem z interpretacją podstawowych wyników badań. w dodatku arogancki i ordynarny.zwraca się do pacjentki \\\"per ty\\\"-moim zdaniem niedopuszczalne. odradzam, odradzam, odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • ZAWSZE BYŁ MOIM NAJBARDZIEJ KONTAKTOWYM LEKARZEM, KTÓRY PACJENTKĘ TRAKTOWAŁ PODMIOTOWO, A NIE PRZEDMIOTOWO JAK WIĘKSZOŚĆ LEKARZY W BRZESKU. UWAŻAM ŻE BARDZO DOBRZE PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ. ODPOWIADAŁ NA WSZYSTKIE PYTANIA I INFORMOWAŁ MNIE BEZPROBLEMOWO O STANIE MOJEGO ZDROWIA. W TRAKCIE OSTATNIEGO BADANIA, KIEDY MIAŁ JEDNAK SPRAWDZIĆ STAN MOICH NEREK ABY UPEWNIĆ SIĘ SKĄD POCHODZI BÓŁ, UDERZYŁ W NIE PRZEDRAMIENIEM KILKA RAZY TAK MOCNO ŻE MAM WRAŻENIE ŻE MI JE ODBIŁ.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A ja uważam, że to dobry lekarz. Miałam zagrożoną ciążę i wszystko się dobrze skończyło. A co do wizyt prywatnych to chyba lepiej się przebadać, zrobic usg niż w szpitalu czekać w nieskończoność i zostać odprawioną z niczym. Mi nie przeszkadza zwracanie się do pacjentki po imieniu czy mówienie o seksie. Poza tym wiem jacy są inni lekarze w brzesku i nie poszłabym do nich.

 • Niepolecam!!!!!Poszłam do niego z ciążą zagrożoną po pierwszym porodzie skrajowcześnym(23 tc),był taki pewny swoich czynów ale tylko w teorii w praktyce nie zrobił nic oprócz przepisania mi nospy.Znowu powtórzyła się historia urodziłam w 23tc dzidziuś zmarł,po porodzie zamiast zrobić wszystko tak jak powinien, zostawił mnie z kawałkiem łożyska...po dwóch tyg trafiłam do szpitala z bardzo silnym krwotokiem.Naszczęście do innego szpitala i innego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

86

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.