Wanda Wrzosek

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H

  Pani doktor jest ciepłą, miłą i przede wszystkim znającą się na swoim zawodzie osobą. Nie znam drugiego lekarza, który dzwoni do rodzica co kilka dni i pyta się jak czuje się dziecko, który odbierze telefon uspokoi albo przyjmie zależnie od potrzeby w każdym dniu o każdej porze dnia i nocy. To lekarz, któremu ufam jako rodzic, którego lubią moje dzieci i nie wyobrażam sobie innego pediatry dla dwóch moich córek.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Beata Dolik
  Beata Dolik
  Alergolog, Pediatra
  Mazowiecka 4-6, Kraków
  Moja corka miala 2 miesiace, kiedy pojawily sie pierwsze objawy alergii. Trafilysmy do Dr Dolik, po paru zupelnie… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Zachwieja
  Katarzyna Zachwieja
  Nefrolog, Pediatra
  Lea 212 (wejście uliczką wzdłuż prawego boku budynku (gabinet oznaczony zielonym szyldem), Kraków
  Udaliśmy się do Pani Doktor na polecenie urologa i naprawdę Pani Doktor robi dokładny wywiad i nie bagatelizuje… więcej
  Umów wizytę

  Magdalena Twardosz
  Magdalena Twardosz
  Internista, Lekarz rodzinny, Pediatra
  Lubelska 29, Kraków
  Pani Twardosz jest najlepszym internistą, u jakiegokolwiek byłam. Przyszłam w sumie z pięcioma problemami. Jedne… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Krajewska-Siuda
  Ewa Krajewska-Siuda
  Endokrynolog, Pediatra
  Szlak 26b/22, Kraków
  Leczymy się u p. doktor od 2 lat i mamy zamiar kontynuować. Wizyta zawsze na czas, choć p. doktor się nie spieszy.… więcej
  Umów wizytę

  Justyna Michalczak
  Justyna Michalczak
  Pediatra
  Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków
  Dostaliśmy od pediatry skierowanie na USG przezciemiączkowe głowy. Pani doktor wykonała badanie powiedziała w jakim… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H

   Pani doktor jest ciepłą, miłą i przede wszystkim znającą się na swoim zawodzie osobą. Nie znam drugiego lekarza, który dzwoni do rodzica co kilka dni i pyta się jak czuje się dziecko, który odbierze telefon uspokoi albo przyjmie zależnie od potrzeby w każdym dniu o każdej porze dnia i nocy. To lekarz, któremu ufam jako rodzic, którego lubią moje dzieci i nie wyobrażam sobie innego pediatry dla dwóch moich córek.

  • T

   hm, czy wszyscy piszą na pewno o tym samym lekarzu ?
   byliśmy wiele razy u Pani Doktor Wrzosek (pierwszy raz jakieś 12 lat temu) i zawsze była miła (i dla rodziców i dla dzieci chociaż raz czy dwa dostaliśmy reprymendę ale wtedy na prawdę trudno było się z nią nie zgodzić), zawsze rozsądnie ale skutecznie (antybiotyk tylko w ostateczności). Dokładna - badanie nie trwało nigdy krócej niż pół godziny - a przy tym robiło to tak, że nie powodowała zniecierpliwienia u dzieci (najmłodsze z jakim u niej byliśmy miało 2 latka). No i na prawdę nie jest droga.
   Bardzo gorąco polecam. A wszystkim tym, którzy spotkali się ze srogością i krytyką ze strony Pani doktor polecam z kolei może chwile zastanowienia czy aby na pewno na nią nie zasłużyli :-).

  • M

   Zgadzam się z Korą K. Też niedawno rodziłam w szpitalu na Galla. Pani dr jest osobą, z którą ja nie potrafiłam nawiązać rozmowy. Wpędziła mnie w ogromne poczucie winy, smutku i strachu przed macierzyństwem. Okazało się, że nie potrafię karmić, wymyślam choroby, nie chce mi się opiekować własnym dzieckiem, a wszelkie rzeczowe pytania miałam wrażenie jakbym zadawała w obcym języku. Nie ma możliwości nawiązanie dialogu. Miałam poczucie, że po prostu mnie nie lubi i nie szanuje od pierwszego kontaktu. Nie polecam i nie zgadzam się na takie traktowanie, bez względu na kompetencje.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • O

   jeśli wasze dziecko złapało sepse to raczej z waszej winy. obowiązkiem matki jest zrobić sobie wymaz z pochwy na gronkowca <przyczyna sepsy u noworodków>. gdyby szpital wiedział ze macie gronkowca to w czasie porodu podano by wam kroplówki z antybiotykiem. ja miałam i urodziłam zdrowiuteńkiego synka, ponieważ pomyślałam o wymazie i dzięki temu lekarze wiedzieli jak się nami zająć. Byliśmy pod świetną opieką. wiem co mówie, bo na domiar złego skończyłam cesarką. Opiekę miałam cudowną,<Jaś również> i to do tego stopnia ze jak wyszłam ze szpitala, nie mogłam sobie w domu miejsca znaleźć. Dr Wrzosek jest surowa, ale ona sie tam nie ma zaprzyjaźniać z pacjentkami. Chcecie se "pogadać" to zaproście przyjaciółkę:) Fakt jest sympatyczniejsza dla rodziców którzy mają zdrowe dzieci, ale taką ma już kobiecina mentalność. Spędziłam w szpitalu ponad tydzień, zanim urodziłam synka więc miałam okazje wiele rzeczy zaobserwować. Jest wredna, ale dzieciaka chorego do domu nie puści!!!

  • K

   Mnie osobiście zadziwiają bardzo pozytywne opinie i komentarze pomijające sposób w jaki pani dr ma zwyczaj rozmawiać z matkami. Jest to ton władczy, pouczający, mentorski i nie tylko nie znoszący sprzeciwu ale nie pozwalający na nawiązanie rzeczowej rozmowy. Ja również miałam tę wątpliwą przyjemność poznać panią dr po porodzie w szpitalu MSWIA a ponieważ schorzenie mojego dziecka było wyjątkowo rzadkie to spędziłam tam kilka dni. Mam poważne wątpliwości co do profesjonalizmu pani dr, bo dla mnie dobry lekarz to taki, który także w sytuacjach wyjątkowo trudnych potrafi rozmawiać z pacjentem, uspokoić go, wesprzeć dobrym słowem. Ja natomiast czułam się tak jakby to była nasza, rodziców wina, że dziecko urodziło się chore. I podobnie jak inne matki na tym forum miałam poczucie winy, że nie potrafię się zająć właściwie dzieckiem, nie umiem go nakarmić i przeze mnie traci na wadze! Dziś wiem, że niechęć do jedzenia była wynikiem choroby ale o tym dowiedziałam się po pobycie w klinice specjalistycznej. Zadziwia mnie więc podejście pani dr i powątpiewam w jej profesjonalizm. Poza tym skoro tak wiele osób czuje podobnie, to może oprócz zaliczania kolejnych konferencji warto byłoby udać się na szkolenie z zakresu psychologi, żeby matki, które przeżywają trudne chwile nie musiały jeszcze płakać po kątach po rozmowie z tą panią. Wybitnie nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   czytam to i nie wierze jak ludzie mogą źle oceniać, to nie to że szpitala czy lekarzy wina, ile z was miało zrobiony posiew z pochwy przed porodem który stwierdził że nie macie gronkowca? a ile z was miało i wyszedł dodatni? a ile z was miało zielone wody? ile was było chore przed porodem? to wszystko wpływa na stan dziecka i to że czasem wychodzi posiew dodatni, a szpital przynajmniej jest w tym uczciwy bo bada w tym kierunku narażając się na ataki że to jest wina szpitala

  • S

   Moje dziecko przeżyło sepse po zakazeniu w szpitalu na galla. nikomu nie polecam i nie zycze takich przezyc. wine za to ponosi szpital i pani Wrzosek

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Jeśli chodzi o moją opinię to pani dr nie musi być miła, dla mnie ważne jest żeby dobrze zajęła się moim dzieckiem, z tego co wiem jest bardzo cenionym pediatrą w środowisku lekarskim.
   Mnie osobiście przeszkadzał sposób przekazywania ifo o stanie zdrowia mojego syna, mówiła do mnie językiem medycznym trudnym do zrozumienia. Ale z perspektywy czasu doceniam to bo gdyby powiedziała mi że moje dziecko ma zakażenie krwi i moczu, czyli sepsę to bym na zawał odjechała. A tak dowiedziałam się że posiew krwi i moczu dodatni, dziecko ma gronkowca.
   Ogólnie moje dziecko wyszło mimo sepsy po 7 dniach zdrowe do domu. Mojej koleżance z pokoju od razu zauważyła u dziecka złamany bark, a przecież tego nie widać więc ufam że jest dobrym lekarzem.

  • G

   Pani dr Wrzosek bardzo pomogła mnie i mojemu synkowi, który ma skazę białkową...Myślę, że czasem ochrzan może zmobilizować człowieka do działania. Dla mnie jednak Pani dr nigdy nie była nie miła.

  • G

   Pania dr.poznalam w szpitalu gdzie rodzilam,a owa pani jest tam lekarzem. Od razu zrobila na mnie zle wrazenie,,ale to mozna przebolec jesli jest sie dobrym fachowcem. Niestety fachowiec z niej marny, postawila bledna diagnoze u mojego dziecka i choc mowilam ze to co innego to ona wiedziala najlepiej. Po wyjsciu ze szpitala trafilam do dobrego pediatry i dopiero wtedy moglismy zadbac o nasze dziecko. Szkoda gadac...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz