Waldemar Kucharczuk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Polecam lekarza, zwłaszcza jeżeli ktoś się stara o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Ponad rok starałam się z mężem o dziecko i cisza. Każdy lekarz co innego wymyślał. Dr jako jedyny pokierował nas odpowiednio (badania w odpowiednim czasie) i dzięki niemu mogę się cieszyć z bycia matką. Polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Polecam lekarza, zwłaszcza jeżeli ktoś się stara o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Ponad rok starałam się z mężem o dziecko i cisza. Każdy lekarz co innego wymyślał. Dr jako jedyny pokierował nas odpowiednio (badania w odpowiednim czasie) i dzięki niemu mogę się cieszyć z bycia matką. Polecam

  • P

   Najlepszy ginekolog już w 13 tyg stwierdził że bedziemy mieć synka w tej chwili nasze słońce ma 1.3 miesiące polecam jak najbardziej! Przy kolejnej ciąży ponownie zaczne z męźem jeździć do Ełku

  • M

   Kompetentny, kontaktowy, pomocny w każdej sytuacji, nigdy ni odmówił mi pomocy. Jestem Jego pacjentką już od pięciu lat i złego słowa na Niego nie mogę powiedzieć. Fantastyczny lekarz i człowiek.

  • E

   Fantastyczny lekarz. W Ełku byłam u kilku lekarzy. Złego słowa na niego nie powiem. Fachowo, profesjonalnie. Ma bardzo ludzkie podejście do człowieka. Jeśli szukasz lekarza i gabinetu do wykonania badań prenatalnych to polecam gabinet p. Kucharczuka. Po co jeździć do Białegostoku? Dostałam zdjęcie córki i płytę z nagranym badaniem. Wszystko też zostało nam ładnie pokazane i opisane podczas badania.
   Pan Kucharczuk i p. Pięcikowski to lekarze godni polecenia w Ełku.

  • M

   Lekarz rewelacyjny, potrafi znaleźć zawsze czas dla swojej pacjentki. Kilka razy dzwoniłam do P. Kucharczuk, że potrzebuję pilnie badania usg i nigdy nie było problemu.
   Dzięki niemu uniknęłam zabiegu , który zlecił mi inny ginekolog i jestem mu bardzo wdzięczna, bo z perspektywy czasu okazało się że zabieg był wcale nie potrzebny. Szczerze polecam.

  • L

   Ja byłam u Pana Kucharczuka 4 lata temu (prywatnie) i się strasznie zniechęciłam,ponieważ miałam podejrzenie (Zespół policystycznych jajników) Lekarz mnie zapytał czy mam internet...napisał na kartce skrót choroby i kazał mi poczytać o tym w domu!!! Przecież to jest jego obowiązek wytłumaczyć co Mi dolega...takiego lekarza to Ja odradzam!! SZOK!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Lekarz znakomity, ma ogromną wiedzę i doskonałe podejście. Mimo, że nie prowadził mojej ciąży a zgłosiłam się do niego na badanie usg, przeprowadził je z pełną dokładnością, wszystko wytłumaczył, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Nawet jak dzidzia się zasłaniała to nie olał sprawy tylko kazał trochę pochodzić i wrócić po chwili po czym dokończył badanie. Poza tym ma na prawdę dobrze wyposażony gabinet. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

  • N

   Doktor Kucharczuk nie pracuje już w szpitalu w Olecku od grudnia 2011 i nie informuje o tym swoich pacjentek. Zgłosiłam się do niego w lutym 2012 mówiąc, że chcę aby poprowadził moją ciążę z porodem w szpitalu w Olecku. Już wiedział, że tam nie pracuje. Mimo to nic nie powiedział. Dowiedziałam się o tym po 7 miesiącach, na dwa tygodnie przed porodem i to tylko dlatego, że źle mnie potraktowali tamtejsi lekarze podczas badania w Olecku, na które sam mnie skierował.
   Zostałam bez szpitala, w którym pracuje lekarz prowadzący całą ciążę. Wszyscy chyba wiedzą jak potraktują taką pacejntkę w np. ełckim szpitalu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Pan dr Waldemar jest wyśmienitym lekarzem z ogromna wiedzą...wiem bo miałem przyjemność z nim pracować i wiem co potrafi.Ma także rewelacyjnie wyposażony gabinet.Pacjentkom zadowolonym polecam wizyty u lekarza w Anglii-tam sie nabiera pokory.Pozdrawiam

  • A

   jedyny lekarz w regionie,ktory nie olewa pacjenta,pomoze w kazdej sytuacji.