Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Piękna 23
  19-300 Ełk, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Polecam lekarza, zwłaszcza jeżeli ktoś się stara o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Ponad rok starałam się z mężem o dziecko i cisza. Każdy lekarz co innego wymyślał. Dr jako jedyny pokierował nas odpowiednio (badania w odpowiednim czasie) i dzięki niemu mogę się cieszyć z bycia matką. Polecam

 • P

  Najlepszy ginekolog już w 13 tyg stwierdził że bedziemy mieć synka w tej chwili nasze słońce ma 1.3 miesiące polecam jak najbardziej! Przy kolejnej ciąży ponownie zaczne z męźem jeździć do Ełku

 • M

  Kompetentny, kontaktowy, pomocny w każdej sytuacji, nigdy ni odmówił mi pomocy. Jestem Jego pacjentką już od pięciu lat i złego słowa na Niego nie mogę powiedzieć. Fantastyczny lekarz i człowiek.

 • E

  Fantastyczny lekarz. W Ełku byłam u kilku lekarzy. Złego słowa na niego nie powiem. Fachowo, profesjonalnie. Ma bardzo ludzkie podejście do człowieka. Jeśli szukasz lekarza i gabinetu do wykonania badań prenatalnych to polecam gabinet p. Kucharczuka. Po co jeździć do Białegostoku? Dostałam zdjęcie córki i płytę z nagranym badaniem. Wszystko też zostało nam ładnie pokazane i opisane podczas badania.
  Pan Kucharczuk i p. Pięcikowski to lekarze godni polecenia w Ełku.

 • Lekarz rewelacyjny, potrafi znaleźć zawsze czas dla swojej pacjentki. Kilka razy dzwoniłam do P. Kucharczuk, że potrzebuję pilnie badania usg i nigdy nie było problemu.
  Dzięki niemu uniknęłam zabiegu , który zlecił mi inny ginekolog i jestem mu bardzo wdzięczna, bo z perspektywy czasu okazało się że zabieg był wcale nie potrzebny. Szczerze polecam.

 • Ja byłam u Pana Kucharczuka 4 lata temu (prywatnie) i się strasznie zniechęciłam,ponieważ miałam podejrzenie (Zespół policystycznych jajników) Lekarz mnie zapytał czy mam internet...napisał na kartce skrót choroby i kazał mi poczytać o tym w domu!!! Przecież to jest jego obowiązek wytłumaczyć co Mi dolega...takiego lekarza to Ja odradzam!! SZOK!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz znakomity, ma ogromną wiedzę i doskonałe podejście. Mimo, że nie prowadził mojej ciąży a zgłosiłam się do niego na badanie usg, przeprowadził je z pełną dokładnością, wszystko wytłumaczył, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Nawet jak dzidzia się zasłaniała to nie olał sprawy tylko kazał trochę pochodzić i wrócić po chwili po czym dokończył badanie. Poza tym ma na prawdę dobrze wyposażony gabinet. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

 • Doktor Kucharczuk nie pracuje już w szpitalu w Olecku od grudnia 2011 i nie informuje o tym swoich pacjentek. Zgłosiłam się do niego w lutym 2012 mówiąc, że chcę aby poprowadził moją ciążę z porodem w szpitalu w Olecku. Już wiedział, że tam nie pracuje. Mimo to nic nie powiedział. Dowiedziałam się o tym po 7 miesiącach, na dwa tygodnie przed porodem i to tylko dlatego, że źle mnie potraktowali tamtejsi lekarze podczas badania w Olecku, na które sam mnie skierował.
  Zostałam bez szpitala, w którym pracuje lekarz prowadzący całą ciążę. Wszyscy chyba wiedzą jak potraktują taką pacejntkę w np. ełckim szpitalu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pan dr Waldemar jest wyśmienitym lekarzem z ogromna wiedzą...wiem bo miałem przyjemność z nim pracować i wiem co potrafi.Ma także rewelacyjnie wyposażony gabinet.Pacjentkom zadowolonym polecam wizyty u lekarza w Anglii-tam sie nabiera pokory.Pozdrawiam

 • Świetny lekarz, prawdziwy zawodowiec.. Polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Jesteś tym lekarzem?

381

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go