Jesteś tym lekarzem?

569

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

140

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Wacław Żyłka jest świetnym lekarzem. Cierpliwy, przemiły, ma wspaniałe podejście do pacjentów. Kiedy człowiek przychodzi z problemem, potrafi uspokoić, wytłumaczyć. Jest przy tym bardzo dobrym fachowcem. Polecam każdemu!

 • I

  Zgłosiłam się do Pana Doktora Żyłki z wynikiem TK celem konsultacji.
  Pan doktor zerknął pobieżnie na dokument,odczytał ostatnią linijkę i stwierdził autorytatywnie: zmiany meta(przerzuty).Proszę zgłosić się do szpitala na chemioterapię.
  Oszołomiona,zdruzgotana wyszłam z gabinetu i ponownie przeczytałam wynik,gdzie pisało :zmian typu meta NIE STWIERDZA SIĘ.
  Wizyta trwała 5 minut,a" połknięcie' NIE przez Pana Doktora kosztowało 200 zł.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Wspaniały człowiek i fachowiec jakich mało. 17 lat temu zoperował mnie po raz pierwszy, byłam wtedy młoda dziewczyną. Wcześniejsi lekarze do których trafiłam nie rozpoznali choroby. Twierdzili że dopiero się rozwijam i to co wyczuwam to nic innego jak gruczoły które rosną, więc nie jest możliwe żebym była poważnie chora. Kiedy po pół roku trafiłam do doktora Żyłki guz był już znacznych rozmiarów. Natychmiast zostałam skierowana do szpitala i tam zoperowana. Miałam wtedy 16 lat. Po kilku latach ten sam rodzaj guza rozwinął się na drugiej piersi i również został usunięty przez doktora. Od 17 lat jestem pacjentką dr. Żyłki, badam się co 6 miesięcy. Mam do niego pełne zaufanie, kiedy bym nie przyszła jest uśmiechnięty i pogodny i zawsze pomocny. POLECAM Z CAŁĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DOKTORA WACŁAWA ŻYŁKĘ.

 • A

  Bezbłędny fachowiec i wspaniały przyjaciel pacjentów . Ma czas aby wytłumaczyć i wyjaśnić wątpliwości . Pod jego opieką chory czuje się pewnie , a łzy szybko zmieniają się w uśmiech nadziei na powrót do normalnego życia .

 • Bardzo miły lekarz,dokladnie bada,odpowiada na każde zadawane pytania bez żadnego problemu.Bardzo dobry doradca..polecam

 • Bardzo dobry lekarz, dokładnie bada pacjenta, wszystko staranie, rewelacyjny również jako chirurg. Godny polecenia. Miły człowiek-co jest rzadkością wśród chirurgów.

 • Wielki ukłon w stronę dr. Żyłki i Ucińskiego. Sześć lat temu byłam operowana przez wymienionych lekarzy i do dnia dzisiejszego jest wszystko OK.Co roku robię sobie badania kontrolne i czuję się dobrze. Polecam tych wspaniałych lekarzy bo będąc pod ich opieką nie trzeba się bać. Pozdrawiam cieplutko:}:}:}:}:}

 • Doktor pomimo ciezkiego zlamania pracuje i przyjmuje pacjentow, bo praca i dobro pacjentow sa najwazniejsze dla Pana Zylki. Szkoda, ze tak niewielu jest lekarzy z takim podejsciem do ludzi.

 • Fantastyczny lekarz,leczył moją mamę.Błyskawiczna pomoc.Cudowny człowiek.

 • Bardzo nieprzyjemnie wspominam wizytę u tego lekarza.Tak mnie zdołował,że ryczałam jak bóbr po wyjściu z gabinetu! Tak nie wolno traktować ludzi borykających się z rakiem! Nie podważam jego umiejętności fachowych doktora, ale za podejście do pacjenta wielki minus.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online