Pytania o usługę: Antykoncepcja

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 337 pytań dotyczących: Antykoncepcja
  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Antykoncepcja – pytania

Najprawdopodobniej nie zakończy to krwawienia, może jednak wpłynąć na przesunięcie krwawienia w kolejnym cyklu.
1 odpowiedzi

Skuteczność antykoncepcyjna w przypadku zastosowania tego leku od 14 dnia cyklu będzie obniżona. Rozważyć proszę przerwanie terapii rozpoczęcie kolejnego opakowania od pierwszego dnia cyklu.
1 odpowiedzi

Nie, zastosowanie antykoncepcji hormonalnej w środku cyklu może obniżyć jej skuteczność na przestrzeni całego cyklu. Wskazane może być odstawienie preparatu i rozpoczęcie jego stosowania od pierwszego…
1 odpowiedzi

Jeśli stosuje Pani system Evra to należy kontynuować kolejne opakowanie do końca przed zrobieniem przerwy. W razie wątpliwości należy skonsultować się z ginekologiem.
1 odpowiedzi

Spowoduje to najprawdopodobniej nieregularne krwawienie i nie zapewni ochrony antykoncepcyjnej. Proszę skonsultować się z lekarzem i w zależności od stosowanego preparatu i aktualnego dnia cyklu…
1 odpowiedzi

Istotne jest jaki preparat antykoncepcyjny dotychczas Pani stosowała. Do czasu włączenie terapii antykoncepcyjnej istnieje zwiększone ryzyko zajścia w ciążę - proszę zastosować dodatkową metodę…
1 odpowiedzi

Założenie krążka antykoncepcyjnego w środku cyklu nie zapewni zabezpieczenia przed ciążą. Stosowanie antykoncepcji hormonalnej z przerwami może dodatkowo podnosić ryzyko. Warto rozważyć inne…
1 odpowiedzi

Jeśli krwawienie utrzymuje się to konieczne może być odstawienie tabletek. Rozważyć proszę wcześniejszą konsultację z ginekologiem.
1 odpowiedzi

Takie nieprawidłowości wymagają dalszej diagnostyki. Proszę umówić wizytę ginekologiczną i rozszerzyć diagnostykę o badania laboratoryjne zgodnie z zaleceniami lekarza.
1 odpowiedzi

Jeśli w poprzednim cyklu nie doszło do pominięcia tabletki, opóźnienia jej przyjęcia czy istotnego zaburzenia jej wchłaniania to skuteczność powinna być zachowana.
1 odpowiedzi