mgr

Urszula Włodarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

17 opinii +dodaj

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Zioła w Profilaktyce i Terapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zawsze… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: kuracja odchudzająca

  Pani Ula jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W sposób jasny przekazuje informację dotyczące sposobu odżywiania. Wywiad bardzo szczegółowy.Polecam.

 • N
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: Pierwsza wizyta

  Jestem pacjentką pani Urszuli od kilku ładnych tygodni i cóż - przede wszystkim, nauczyłam się przygotowywać posiłki (nie tylko gotować - mowa też o ciekawych śniadaniach, kolacjach, koktajlach, deserach). A naprawdę nie umiałam i nie lubiłam. W sumie dalej nie lubię garów, ale potrawy są tak smaczne, że wynagradza to wszystkie cierpienia.

  Otrzymujesz dietę dopasowaną do swojego stanu zdrowia, alergii, preferencji kulinarnych, czasu, który można poświęcić na przygotowanie każdego posiłku. Dlatego pierwsza wizyta jest taka długa, bo wywiad jest naprawdę szczegółowy. Przygotowanie każdej potrawy jest szczegółowo opisane w otrzymywanym jadłospisie, jak również szacowany czas, który trzeba poświęcić na przygotowanie (raczej się to zgadza z rzeczywistością, przynajmniej moją).

  Na diecie nie głodujemy. Kalorie są dopasowane do zapotrzebowania organizmu. Nie ma jakichś diet cud 1000 kalorii na których organizm nie dostaje składników niezbędnych do funkcjonowania a potem wskakuje jojo i rzucamy się na ciasta. Nie. Jemy normalnie. Porcje są duże, ale bardzo lekkie! (co ciekawe, kiedy potem musiałam zjeść na mieście w zastępstwie swojego obiadu naleśnika wytrawnego, czy nawet jakiś grillowany filet kurczaka na mieście z dodatkami, z jakąś niby niegroźną sałatką, ledwie wcisnęłam połowę. Ej serio, co oni tam dodają???) Jemy też desery, które są słodkie, ale tylko dzięki owocom, daktylom, łyżeczce miodu itp. Zauważyłam, że byłam uzależniona od cukru. Pierwszy tydzień był trudny - nie ciągnęło mnie (dzięki tym deserom), ale organizm to odczuwał. A potem minęło. I po trzech tygodniach - jak niechcący wzięłam łyk słodzonej kawy męża zamiast swojej - to myślałam, że się rozpłaczę ;)) Takie jest nasze codzienne jedzenie, drodzy Państwo.

  Z powodu problemów ze zdrowiem nie mogę ćwiczyć (tylko joga i delikatne spacery), no i od czasu pojawienia się tych problemów tylko tyłam, a w najlepszym razie utrzymywałam wagę. Albo jak trzymałam czystą michę - bez cukru i fastfoodów - to co najwyżej schudłam 2 kilo w 2 miesiące i przy każdej następnej okazji typu Wigilia czy wyjazd służbowy - 1 dzień poza domem - wracało w ciągu jednego dnia. Dosłownie. Załamać się można. Dlatego w końcu zdecydowałam się na pomoc dietetyka.

  Wybrałam Panią Urszulę na podstawie opinii w serwisie i na podstawie zdjęć jedzenia na Facebooku, i wiem, że nie mogłam trafić lepiej. (Oczywiście, pani miła, gabinet nowoczesny, itp.) Tracę na wadze regularnie, stosując się do wskazówek żywieniowych nie tyję z powrotem. Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Urszula to świetny dietetyk. Szybkie efekty bez głodzenia się. Pyszne, pomysłowe posiłki dobrane pod kątem preferencji smakowych oraz ,co najważniejsze, naszej tolerancji produktów. Zdrowie i dobre samopoczucie klienta dla Pani Urszuli to priorytet !

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za opinię. Bardzo mi miło, że mogłam Pani pomóc w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • A

  Bardzo miła atmosfera, rzetelny wywiad, dobra kawa! Pani Ula bardzo fajnie mi wytłumaczyła jaki zamierza obrać kurs co do mojej diety, jakie zalecenia są ważne przy mojej jednostce chorobowej. Jest osobą profesjonalną i taktowną. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt Wielkanocnych!

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że będziemy współpracować. Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIAGNOSIS SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacje dietetyczne

  Od zawsze miałem problem z ułożeniem dobrze zbilansowanej diety dostosowanej do treningu oraz do mojego trybu życia, produkty spożywane przeze mnie były niezdrowe a nawyki żywieniowe złe co odbiło się na moim zdrowiu nie wspominając już o straconym czasie. Postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka. Wybrałem Panią Ule i to był najlepszy z możliwych wyborów. Nie spodziewałem się ,że w tak krótkim czasie można osiągnąć tak dobre efekty. Dieta ułożona indywidualnie pod moją osobę jest idealnie zbilansowana a każdy produkt i każda potrawa jest wspólnie konsultowana uwzględniając moje upodobania żywieniowe.Pani Ula jest wspaniałą i przemiłą osobą a każda wizyta u niej to czysta przyjemność, z czystym sumieniem mogę polecić, lepszego dietetyka nie znajdziecie gdyż jest najlepsza w tym co robi. Bardzo Polecam :) !!!

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam Panu pomóc w zrealizowaniu Pana celów. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • D
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetyczna

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Urszuli i naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, dokładności i rzetelności. Nasza wizyta się przedłużyła, a mimo tego czułam się do końca wysłuchana Do mojej sytuacji Pani Urszula podeszła holistycznie i naprawdę co do merytoryki nie mam żadnych zarzutów. Dodatkowym atutem jest atmosfera podczas wizyty, czułam się bezpieczna, szanowana i wypiłam bardzo dobrą kawę! Pani Urszula zadbała o najmniejszy szczegół spotkania. Wywiad jest faktycznie zrobiony bardzo dokładnie, sprzęt jest najnowszy. Jestem objęta opieką nie tylko podczas spotkań, ale podczas całego procesu leczenia poprzez każdy dostępny komunikator. I przede wszystkim zauważyłam, że Pani Urszula ciągle aktualizuje swoją wiedzą, co dla mnie jest znaczącym atutem. Jestem bardzo wymagającym klientem i naprawdę nie znalazłam żadnej wady! Już nie mogę się doczekać się diety i kolejnego spotkania:)

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za podzielenie się wrażeniami. Takie słowa dają mi dużo radości :)
  Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetyczna

  Zadano mi bardzo szczegółowe pytania, sprzęt do badań był nowoczesny, jestem zadowolona z wizyty. Czekam na jadłospis i efekty!

  Urszula Włodarczyk2018-03-20

  Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się ze współpracy.
  Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: pierwsza wizyta

  Bardzo przyjemna i owocna wizyta,z przyjemnością czekam na następne. Wszystko dokładnie wytłumaczone i bez stresu.

  Urszula Włodarczyk2018-03-20

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • R
  Lokalizacja: DIAGNOSIS SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEUsługa: ustalenie diety w chorobie refluksowej

  Bardzo miła pani i bardzo pomocna, wizyta trwała ponad godzinę zostałem wypytany szczegółowo w celu ustalenia diety

  Urszula Włodarczyk2018-02-16

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście. Właśnie takiego lekarza szukałam! To dopiero pierwsze wspólne kroki ale wiem ze będzie to długa i bardzo owocna współpraca!

  Urszula Włodarczyk2018-01-19

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogę Pani pomóc. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie, Urszula Włodarczyk

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Zioła w Profilaktyce i Terapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zawsze układam indywidualny plan żywieniowy w oparciu o Twój stan zdrowia i preferencje smakowe. Dieta jest dostosowana do Twojego planu dnia i zasobów finansowych. Dodatkowo motywuję Cię, wspieram i pracuję nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych, tak aby uzyskane przez Ciebie efekty były trwałe.
  Regularnie dokształcam się, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie zbierałam m.in. w Regionalnej Poradni Diabetologicznej we Wrocławiu oraz w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Dodatkowo prowadziłam porady żywieniowe przy współpracy z firmą Nutricia.

  Jak przygotować się do pierwszej wizyty?
  Na 2-3 godziny przed wizytą należy powstrzymywać się od spożywania posiłków oraz picia płynów,
  • Jeśli posiadasz wyniki badań laboratoryjnych z ostatnich 6 miesięcy– prosimy zabrać wyniki ze sobą na wizytę.
  • Jeśli zażywasz leki i/lub suplementy diety – prosimy o spisanie dokładnej nazwy lub zabranie ulotki ze sobą.
  • Załóż lekkie ubrania lub takie, które wygodnie będzie Ci zdjąć. W celu wykonania analizy składu ciała.

  ANALIZA SKŁADU CIAŁA
  Na pierwszej wizycie oraz wizytach kontrolnych wykonywana jest analiza składu ciała. Jest to bezpieczne i bezbolesne badanie. Jednakże należy się odpowiednio do niego przygotować. Dodatkowo, u niektórych osób nie można wykonać badania.

  ***Przeciwwskazania do wykonywania analizy składu ciała występuje u:
  • Osób z rozrusznikami serca
  • Osób z urządzeniami elektrycznymi w jamie brzusznej typu „Ability”
  • Kobiet w ciąży
  • Osób chorujących na padaczkę
  Nie zaleca się wykonywania badania u kobiet podczas miesiączki.

  Badanie analizy składu ciała wykonujemy:
  • na 2-3 godziny przed wizytą należy powstrzymywać się od spożywania posiłków oraz picia płynów,
  • po wypróżnieniu się i oddaniu moczu,
  • podczas badania należy mieć stopy gołe bez rajstop, dłonie i stopy bez kremu,
  • w dniu pomiaru nie wykonywać intensywnej aktywności fizycznej.

  Wywiad zdrowotny podczas wizyty opiera się na rozmowie odnośnie stanu zdrowia: chorób, dolegliwości, samopoczucia, wyników badań laboratoryjnych.

  Wywiad żywieniowy podczas wizyty opiera się na rozmowie na temat: nawyków żywieniowych, lubianych i nielubianych produktów, potraw, technik kulinarnych, ilości czasu oraz zasobów finansowych przeznaczonych na przygotowanie posiłków.

  Układam indywidualną dietę dla Ciebie– Dieta zawiera listę składników w gramach i miarach domowych oraz przepis na każdy posiłek. Dodatkowo otrzymujesz listę zakupów, ogólne zalecenia. Dieta oraz lista zakupów jest dostępna na mobilnej aplikacji oraz w wersji papierowej.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Dietetyka - magister)
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Dietetyka - licencjat)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Studia Podyplomowe Zioła w Profilaktyce i Terapii)

Staże

 • Praktyka w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii - Zakład Dietetyki w Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
 • Praktyka w Regionalnej Poradni Diabetologicznej we Wrocławiu
 • Praktyka w Akademickim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
 • Praktyka w NZOZ „Przychodnia Kosmonautów” we Wrocławiu
 • Praktyka w Przedszkolu nr 48 we Wrocławiu
 • Praktyka w Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
 • Praktyka w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu (Oddział kliniczny endokrynologii dziecięcej)
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl