Adresy (2)

Dąbrowskiego 75 lok. 7 i 8, Jeżyce, Poznań
Wonder-Art


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


61 639..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 639..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapeuta, specjalista w psychologii klinicznej z 35-letnim doświadczeniem, absolwentka UAM w Poznaniu, prowadzi terapie behawioralno-po...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia snu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Psychologia Kliniczna
 • Polskie Towarzystwo Psychiatryczne - Psychoterapia (Kraków)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychologia kliniczna


Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Dąbrowskiego 75 lok. 7 i 8, Poznań

150 zł

Wonder-Art


140 zł

Wonder art, gabinet psychoterapii ul Miodowa konsultacje on-line

skyp Urszula.Wegenke lub whatsappDąbrowskiego 75 lok. 7 i 8, Poznań

170 zł

Wonder-Art

Pozostałe usługi


Dąbrowskiego 75 lok. 7 i 8, Poznań

170 zł

Wonder-ArtDąbrowskiego 75 lok. 7 i 8, Poznań

200 zł

Wonder-Art

176 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wonder-Art Konsultacja psychologiczna

Zapominanie imienia, szczegółów poprzedniej wizyty, dziwne wnioski - a to że pewnie chciałabym mieć kogoś bliskiego (a przecież powinna pamiętać, że jestem w stałym, szczęśliwym związku) albo insynuowanie że pragnę dzieci. Totalny brak profesjonalizmu. Opinię dodaję sporo po czasie, nie mogłam kompletnie przetrawić tych kilku wizyt

mgr Urszula Wegenke-Roszak

Nie wiem skąd ta przykra opinia na pewno bardzo dawna bo dopiero wróciłam po długim urlopie. Aż niemożliwe że to o mnie w obliczu innych opinii


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wonder-Art Konsultacja psychologiczna

Zaczęłam chodzić do Pani Uli na początku maja. Pierwsze wizyty były raczej odstraszające, właściwie opinie przeczytane na ZnanyLekarz.pl potwierdzały się. Początkowo musiałam powtarzać się co do sytuacji i opowiadać kilka razy to samo. Gabinet ogólnie ok, bo Pani Ula dba żeby nie było czuć ze jest się przez ścianę z dentysta. Jeśli ktoś nie lubi lub boi się dentystów to lepiej niech od razu odpuści, bo przedsionek jest wspólny z dentysta.
Generalnie przychodziłam przez prawie 4 miesiące licząc, że Pani Ula pomoże mi uporać się z żałobą po Mamie i z moimi codziennymi problemami głównie związanymi z przepracowaniem i przenoszeniem pracy do domu. Wielokrotnie Pani Ula wskazywała, że uważa ze nie mam wsparcia męża i chyba dlatego pod koniec sierpnia zaprosiła go na spotkanie. To co się zadziało podczas wspólnego spotkania to była jakaś totalna pomyłka. Pani Ula później tłumaczyła mi ze była zmęczona i przeprasza, bo nie wie jak doszło do takiego przebiegu rozmowy. Generalnie od początku spotkania Pani Ula była mocno uprzedzona i atakująca mojego męża. Po wielu dziwnych atakach i stwierdzeniach wysnuła bardzo dziwne wnioski. To spotkanie było niekonstruktywne i nieprofesjonalne. Tydzień później przyszłam sama i Pani Urszula miała NOWE wnioski na mój temat. Naprawdę nie trzeba długo ze mną rozmawiać, żeby wiedzieć ze jestem pracoholikiem, nie mam odrobiny asertywności i mam przerost ambicji, a do tego jestem w żałobie po Mamie, która była mi bardzo bliska. Pani Urszula doszła do tego po prawie czterech miesiącach cotygodniowych spotkań, dodając że ona nie wie jak mi pomóc, nie zna klucza do mnie, że ja nie chce przyjąć pomocy. A przecież przyszłam do niej bo wołam o pomoc. Podsumowaliśmy spotkanie moim stwierdzeniem, że „jestem przypadkiem beznadziejnym”. Obie uznałyśmy , że dalsze spotkania nie mają sensu skoro nie ma dla mnie już szans.
Trochę to smutne, bo poszłam do psychologa (psychoterapeuty) z otwartą głową, szczerze mówiąc co czuje i co przeżywam. Niestety przez cały czas spotkań nie dostałam nawet małych narzędzi do pracy nad sobą, a na koniec okazało się ze jestem tak fatalna ze nie da się mnie naprawić. Zanim znowu rozpatrzę pomoc psychologa będę musiała to 10 razy przemyśleć. Pani Ula niestety zraziła mnie do psychologów na jakis czas. Nie polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wonder-Art psychoterapia indywidualna

Po pierwszej wizycie, mimo nieprzyjaznego otoczenia (gabinet dość prowizoryczny) byłam względnie zadowolona i chciałam kontynuować leczenie. Niestety okazało się, że nieprowadzenie przez Psycholog notatek, skutkowało tym, iż na drugiej oraz trzeciej wizycie musiałam powtarzać te same wątki. Dodatkowo trzecią wizytę mgr Wegenke-Roszak zaczęła pytaniem „Pani na pierwszą wizytę, tak?” Oczywiście nie uważam, żeby był to karygodny błąd, zapomnieć twarzy człowieka po 2 spotkaniach. Jednak poczułam się tym dotknięta, i nieufna, wobec osoby, która miała przepracować ze mną moje problemy.
Mgr ma dużą wiedzę, wyciągnęłam ciekawe spostrzeżenia po tych spotkaniach. Jednak przeważyła krytyka moich ambicji (zdaje się, że pójścia na studia artystyczne sprawia, ze czuje sie wybitną jednostką zdolniejszą i ważniejszą od innych) , mylenie mojego imienia, długie pauzy w rozmowie i pochopne komentarze.
Może dla kogoś współpraca okaże się trafna, jednak dla mnie było to wydanie dużych pieniędzy w błoto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowałam się na terapię u Pani Uli ponad rok temu i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Pani Ula to profesjonalistka, z otwartym umysłem i sercem. Pomaga mi spojrzeć na moje problemy z innej niż dotychczas strony, jest wyrozumiałym i cierpliwym słuchaczem. Do tego elastyczna jeśli chodzi o terminy spotkań. Zawsze mogę liczyć na jej szczerą opinię, która motywuje mnie do działania i pozytywnej zmiany. Z całego serca polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego

mgr Urszula Wegenke-Roszak

Bardzo dziękuję Pani Magdo. Oby nasze spotkania zmieniły Pani myślenie i pozytywnie zaowocowaly


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wonder-Art Inny

Zdecydowanie nie polecam. Namówiłam mojego partnera na terapię, poszłam z nim, ponieważ, jak się domyślałam wejdę po jakimś czasie do gabinetu. Spotkałam się m.in. z: Zapominaniem imienia klienta. Brak profesjonalizmu. Nietrafną interpretacja mojego wieku. Mówieniem do dorosłego człowieka "lalko" i tłumaczenie się, że to miało być zdrobnienie. Brak wyczucia. Poczułam, że zostałam oceniona bardzo powierzchownie i stereotypowo. Po 5 minutach rozmowy na temat konfliktu pomiędzy mną, a moim partnerem, zostałam zapytała, dlaczego nie zakończę z nim relacji, w moim odczuciu w dosyć nieprzyjemny sposób. Empatii oraz zrozumienia nie odczułam ze strony specjalisty. Wysłuchana też się nie poczułam. I tu chciałabym podkreślić różnice między przytakiwaniem, a zrozumieniem czy wysłuchaniem. Poszlam z parterem po narzędzia jak radzić sobie w konfliktach oraz zrozumieć schematy zachowań. Zamiast tego byłam moralizowana i przede wszystkim oceniana. Zdecydowałam się sama opuścić gabinet i do niego nigdy nie wrócić. Mimo, że formalnie nie byłam pacjentką, rozważaliśmy z początku terapię dla par u tej Pani, którą wykluczyliśmy po wizycie i tym jak zostałam potraktowana. Specjalista w moim odczuciu okazał się stronniczy.
Nie warto się poddawać, tylko szukać dalej specjalisty.K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wonder-Art Konsultacja psychologiczna

Uzyskałem pomoc i zrozumienie. Wiem, jakie kroki muszę podjąć dalej. Dzięki wizycie poczułem się lepiej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wonder-Art Konsultacja psychologiczna

Dopiero rozpoczynam terapie u Pani Urszuli i jestem zadowolony,bardzo mila,przyjazna atmosfera
Czulem sie wysluchany i zrozumiany


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wonder-Art Konsultacja psychologiczna

Polecam bardzo serdecznie
Każdemu kto zmaga się z różnymi problemami
Bardzo przyjemne wizyty
W których psycholog pomaga doradzić i rozwiązać problem :)

mgr Urszula Wegenke-Roszak

Bardzo dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wonder-Art psychoterapia indywidualna

Pierwsza wizyta u tej pani. I ostatnia. Zdecydowanie nie polecam. Trafiłam tam z powodu kryzysu emocjonalnego, w jakim byłam. Pani Urszula oceniała moje zachowanie, nazywając je egoistycznym, odnosiła się do oceny moich działań, używając słów: „duży błąd pani zrobiła”, „tak nie powinna była pani robić”. Nie proszę terapeuty o ocenę moralną mojego zachowania, ale o narzędzia, które pomogą mi zmienić nawyki zachowań. Podczas spotkania zapadały długie minuty ciszy. Gdy kończyłam wątek, pani Urszula nie przejawiała inicjatywy, by kierunkować rozmowę. Gabinet bardzo nieprzyjemny, ciasny, w tle słychać wiertła dentystyczne. Wychodziłam z gabinetu zapłakana, a na to wszystko patrzyły recepcjonistki z gabinetu stomatologicznego obok. Poczekalnia jest wspólna dla obu gabinetów, mało dyskretna, intymna i kameralna przestrzeń. Po wizycie czułam się jeszcze gorzej niż przed nią. Nie otrzymałam też paragonu za wizytę. Zdecydowanie nie polecam. A wręcz odradzam.

mgr Urszula Wegenke-Roszak

Niestety,trudno mi odtworzyc Pani wizyte. Jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce to bardzo prosze o konkretne uwagi wobec mnie. Nie jestem figurą woskową tylko żywym człowiekiem - zawsze przyjmuje wszystkie opinie. Za gabinet, w którym przyjmuję nie biorę odpowiedzialności. Ogólnie serdecznie przepraszam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła i fajna pani doktor . Zaangażowana w problemy pacjenta nie krytykuję go i pomaga mu dość do spokoju psychicznego.polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapeuta, specjalista w psychologii klinicznej z 35-letnim doświadczeniem, absolwentka UAM w Poznaniu, prowadzi terapie behawioralno-po...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia snu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Psychologia Kliniczna
 • Polskie Towarzystwo Psychiatryczne - Psychoterapia (Kraków)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychologia kliniczna

CertyfikatyZnajomość języków

 • Polski

Powiązane wyszukiwania