Dr n. med.

Urszula Marciniak verifiedCreated with Sketch.

Alergolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Dojeżdżamy do Pani Doktor z Nysy. Jeszcze żaden lekarz tak nie zbadał mojego dziecka i nie postawił tak trafnej diagnozy. Dopasowane leczenie, rzetelny wywiad. Tutaj dziecko faszerowane było antybiotykami i nikt nie słuchał moich sugestii, że to może być alergia.
  Polecam w 100% Pani doktor. Pieniądze nie mają znaczenia jeśli chodzi o zdrowie, a nie uważam, że cena jest jakoś nazbyt wygórowana za taką kompleksową obsługę.
  Rewelacyjna!

 • Szukasz alergologa? Pacjenci polecają:

  Janina Pawłowicz
  Janina Pawłowicz
  Alergolog
  Łowiecka 24, Wrocław
  Super alergolog! Meeega wywiad bardzo inteligentna i ciepła P.doktor uratowała mnie ostatnio i pomogła a nie musiała… więcej
  Umów wizytę

  Maria Matuszak
  Maria Matuszak
  Laryngolog, Alergolog
  Ołbińska 32, Wrocław
  Pani doktor dokladnie i powoli rozmawia z pacjentem. Bylismy u innych alergologów z córka i uważam, że Pani doktor… więcej
  Umów wizytę

  Zdzisława Olas
  Zdzisława Olas
  Alergolog, Pediatra
  Młodych Techników 7, Wrocław
  Bardzo dobry alergolog i pediatra z podejściem do małych dzieci. Trafiliśmy do niej z córeczką z problemem alergii.… więcej
  Umów wizytę

  Łucja Wiciak
  Łucja Wiciak
  Alergolog, Pulmonolog
  Legnicka 56, Wrocław
  Polecam , pani doktor uważnie słucha wywiadu, zaproponowała kolejne badania celem postawienia odpowiedniej diagnozy.… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Sikorska
  Ewa Sikorska
  Alergolog, Pediatra
  Legnicka 55/U4, Wrocław
  Fantastyczny lekarz z powołaniem, słucha i nie działa statystycznie. Szuka nowych rozwiązań, a nie zostawia sprawy… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób alergicznych u dzieci i dorosłych. Jest specjalistą w zakresie chorób dzieci.
   Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 1982. W 1990 r. uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii (kierownik specjalizacji – prof. J. Zając), w w 1999 r. specjalizację w zakresie alergologii (kierownik specjalizacji – prof. M. Wrzyszcz).
   W 1991 r. obroniła pracę doktorską nt. „Stężenie magnezu i wapnia w surowicy i krwinkach czerwonych u dzieci do 2 roku życia chorujących na obturacyjne zapalenie oskrzeli”. Promotorem pracy był prof. J. Zając.
   Przez kilkanaście lat pracowała jako asystent w III Katedrze i Klinice Pediatrii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2000 r. prowadzi prywatny gabinet pediatryczno-alergologiczny.
   Uczestniczyła w licznych stażach szkoleniowych, kursach i zjazdach naukowych zarówno w kraju jak i za granicą.

  Specjalizacje

  • Alergologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  51 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Dojeżdżamy do Pani Doktor z Nysy. Jeszcze żaden lekarz tak nie zbadał mojego dziecka i nie postawił tak trafnej diagnozy. Dopasowane leczenie, rzetelny wywiad. Tutaj dziecko faszerowane było antybiotykami i nikt nie słuchał moich sugestii, że to może być alergia.
   Polecam w 100% Pani doktor. Pieniądze nie mają znaczenia jeśli chodzi o zdrowie, a nie uważam, że cena jest jakoś nazbyt wygórowana za taką kompleksową obsługę.
   Rewelacyjna!

  • A

   Witam. Byłam z synem u tej dr. To przykre, że istnieją jeszcze tacy lekarze, a za wizytę u nich płaci się takie pieniądze. Kompletnie nietrafiona diagnoza , a właściwie jej brak, niezainteresowanie pacjentem, na domiar złego mocno "biznesowe" podejście do pacjenta tzn byle szybciej. Okropne uczucie, gdy ktoś przychodzi do prywatnego gabinetu z nadzieją na pomoc, a Pani dr co chwilę spogląda na monitor kto wchodzi na poczekalnię i otwiera drzwi przyciskiem przy biurku, pielęgniarka zaś obecna na wizycie sama rozbiera dziecko, żeby było szybciej. Najgorzej wydane pieniądze, strata czasu i nic nie wnoszącą wizyta. Z wizyty wynieslismy jedynie kupe próbek ulubionej marki kosmetycznej Pani dr i ubytek 130zl w portfelu. Tyle.
   Nie polecam.

  • M

   Pania dr.Marciniak znam od 16 lat , leczyła moje siostrzenice a teraz leczy moja córke.Lekarz z powołania, profesjonalizm i miła atmosfera w gabinecie.polecam serdecznie.

  • J

   Pani doktór jest bardzo sympatyczną osobą, zaś w gabinecie nie ma atmosfery pośpiechu, bo dokładnie bada i przegląda dokumentację medyczną. Ma również dobre podejście do dzieci, ale.... to nie ona zleciła wykonanie mojemu dziecku, które od kilku miesięcy bardzo cierpiało, bo miało regularnie co 3 tyg. 40-stopniowe gorączki wykonanie prostego badania jakim jest wymaz z gardła. A badanie to dało odpowiedź na pytanie co było przyczyną tych wysokich nawracających gorączek.

  • E

   Witam.Panią doktor znam od 5 lat a mój mąż od ponad 20 i nie mam zaufania do żadnego innego lekarza,gdyby nie doktor to nasza córcia byłaby już u aniołków a synek ciagle brałby antybiotyk (przepisywany u lekarza pierwszego kontaktu) a okazało się,że ma migdałka przerośniętego i trzeba go usunąc. dlatego polecam trzeba czasami czekać dłuzej niż umówiona godz.ale to jest też człowiek i naprawde warto czekac

  • K

   To moja ukochana Pani doktor, ktorą znam już od kilkunastu lat. Wcześniej ja byłam jej pacjentką, a teraz jest nią też moja 8 miesięczna córeczka. Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem. Oprócz tego, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie, to jest też mega sympatyczną, ciepłą osobą, na którą zawsze można liczyć. Nigdy nie odmówiła mi pomocy, zawsze oddzwoni czy odpisze i znajdzie czas. Nigdy nie odczułam ,ze przede wszystkim liczy sie dla niej zysk, wprost przeciwnie - nieraz wychodzilam z gabinetu zapominając zaplacić, a potem się wracałam i okazywalo się, ze Pani dr tez o tym zapomniała :) Zresztą ceny, jak na tak doskonalego specjalistę, ma bardzo normalne! To cudowny lekarz z powolania i każdemu mogę polecić z czystym sumieniem!!

  • M

   Witam , jestem mamą dwójki chłopców 7 lat i 1,5 roku. Starszego syna leczymy u Pani dr od 4 lat, trafiliśmy do gabinetu z astmą oskrzelową, mały chorował średnio 1 na miesiąc i w większości kończyło się to dusznościami i antybiotykiem. W chwili obecnej jest tak dobrze prowadzony alergologicznie, że choruje raz, dwa razy w roku. Pani doktor jest skrupulatna, dokładna, można jej zaufać, pamięta swoich pacjentów i jest bardzo pomocna nawet w weekendy, czy przed telefon. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby nie odpowiedziała na sms-a (nawet w niedziele). Zawsze dokładanie diagnozuje, rozpisuje leki i przede wszystkim nie przepisuje od razu antybiotyku, to ostateczność. Drugi syn nie ma tak dużych problemów zdrowotnych, ale również jest pod opieka dr Marciniak. Polecam wszystkim, którzy są w stanie ponieść koszty prywatnej opieki lekarskiej dla dobra dziecka. Magda

  • A

   Regularnie chodzę do Pani dr Marciniak, lekarz jak najbardziej godny polecenia!! Zawsze wszystko dokładnie sprawdza, robi szczegółowy wywiad, z czym w przychodni się nigdy nie spotkałam... Wiadomo, czasem zdarzają się pomyłki czy opóźnienia, ale to tylko człowiek! A opóźnienia wynikają bardziej z tego, że czasami jedni pacjenci potrzebują więcej czasu niż inni, a tego nie da się przewidzieć... Naprawdę wspaniała kobieta i lekarz!

  • M

   Ja byłam z moją córcią u Pani Doktor na początku grudnia. Wrażenie po wizycie bardzo pozytywne. Dzisiaj, kiedy minął blisko miesiąc od naszej wizyty w gabinecie mogę powiedzieć, że jest ogromna poprawa u mojej córci. Trafiłyśmy do Pani Doktor z powodu AZS i towarzyszącemu gronkowcowi złocistemu. Nikt nam wcześniej nie pomógł tak bardzo jak Pani Doktor. Wcześniej sterydy, antybiotyki i tak w kółko. Dziś radzimy sobie bez sterydów i bez antybiotyków. Pomimo tego że mieszkamy ponad 60 km od Wrocławia, będziemy kontynuować leczenie u NASZEJ PANI DOKTOR. Serdecznie polecam!!!

  • D

   POLECAM panią doktor ,jest naprawdę dobra w tym co robi,dokładnie bada dziecko ,zanim zbada przeprowadza wywiad , jest przeciwna przepisywaniu antybiotyków ,chyba że jest taka potrzeba. Gorąco polecam mama 3 letniego Oliwierka:)