Jesteś tym lekarzem?

17

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
  • A

    Cudowna Pani doktor! Leczyłam się u niej od urodzenia, miałam i mam do niej pełne zaufanie! Jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie! Doskonale zna pacjentów i ich problemy zdrowotne! Szybkie diagnozy i przede wszystkim skuteczne leczenie!

  • Bardzo dobry lekarz. Ja sie u niej leczyłam i obecnie moi synowie tez :) Polecam Pania doktor ma super podejście i zawsze ciepło przyjmyje pacjentów :)

  • BARDZO DOBRY LEKARZ.BARDZO DOBRY CZŁOWIEK TRAFNE DIAGNOZY I BARDZO INDYWIDŁALNE TRAKTOWANIE KAZDEGO PACJĘTA.

  • Wspaniały lekarz, mój wnuczeki nie boi się chodzić do Pani doktor, zawsze uśmiechnięta i pogodna. W dobie kryzysu zaufania dziękuję, że sa tacy LEKARZE. Pozdrawiam helena

  • Uważam że Pani Kubiczek jest dobrym lekarzem i zarazem dobra osobą. Mam juz 21 lat a dalej do niej chodze. Polecam goraco

  • Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista. Kompetentna, i niezwykle ciepła dla pacjentów. Po pordzie jak wyszłam z dzieckiem ze szpitala to ona pierwsza stwierdziła u mojego syna wadę serca i pokierowała mną co mama robić, gdzie sie udać.Byłam wowczas bardzo załamana, że to właśnie mnie spodkało. Mój syn ma teraz 8 lat i czuje sie dobrze. Polecam każdemu takiego lekarza.

  • Pani Kubiczek jest wspaniałym lekarzem - specjalistą. Leczy mnie odkąd się urodziłam, i pomimo tego, że jestem już dorosła dalej chciałabym być pod jej opieką ;-) Osoba niezwykle ciepła w stosunku do pacjentów i pomocna w każdej sprawie, powinna pracować na drugi etat jako psycholog lub terapeuta ;)Gorąco polecam tego lekarza!!