dr n. med.

Tomasz Syryło

Urolog

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1999 rok – studia ukończone z pierwszą lokatą). Od 2001 roku jest lekarzem zatrudnionym w Wojskowym Instytucie ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • S CLINIC

  Łukowska 1/ lok. U-3, Praga-Południe
  04-113 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 150 zł
  Zwykła wizyta

Pytania pacjentów (22)

 • Hospitalizacja po laparaskopowej operacji żylaków powrózka nasiennego

  Witam! W poniedziałek czeka mnie operacja laparaskopowa żylaków powrózka nasiennego. Są one III stopnia. Jak długo będzie trwał mój pobyt w szpitalu i po jakim czaie będę mógł normalnie funkcjonować ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Syryło

  Z reguły 2-3 dni, po tygodniu.Pozdrawiam.

 • niski wolny testosteron

  Witam. Ok. 3 lat temu leczyłem się przez krótki czas z powodu zaburzeń erekcji. Mój testosteron wolny był mocno poniżej normy. Aktualnie mieści się prawie w widełkach - dolnej granicy. byłem u urologa i powiedział, że po 30 - tce to normalne, że libido mocno spada i są trudności z erekcją. pozostałe… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Syryło

  sugerowałbym syplemaentacje lub letrozol. Konsultacja andrologiczna/seksuologiczna.

Zobacz wszystkie (22) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1999 rok – studia ukończone z pierwszą lokatą). Od 2001 roku jest lekarzem zatrudnionym w Wojskowym Instytucie Medycznym. W 2008 roku złożył z wyróżnieniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z dziedziny urologii i zdobył europejski tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). W 2013 roku obronił rozprawę doktorską i uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Od 2015 roku adiunkt w Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego
  w Warszawie. Jest autorem wielu publikacji pełnotekstowych, referatów, doniesień zjazdowych krajowych i zagranicznych, wykładowcą i opiekunem staży specjalizacyjnych oraz badaczem programów klinicznych. Pozostaje członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Sekcji Urologów Wojskowych PTU. W kręgu jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje urologia onkologiczna, zabiegi laparoskopowe, endoskopowe i małoinwazyjne. W swojej praktyce klinicznej przeprowadził setki operacji urologicznych zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoją technikę operacyjną. Współpracuje z wybitnymi specjalistami z dziedziny onkologii, chirurgii, nefrologii, immunologii i urologii dziecięcej.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

 • choroby nerek (nowotwory, kamica, wodonercze)
 • nowotwory prostaty, pęcherza moczowego i jąder
 • łagodny rozrost stercza i zaburzenia mikcji
 • metaplazja pęcherza moczowego
 • zaburzenia erekcji i płodności, żylaki powrózka nasiennego
 • zakażenia układu moczowego i płciowego
 • stulejka, zwężenie napletka, wodniak jądra
więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny,rzeczowy,profesjonalny oraz empatyczny.Polecam tego lekarza.Nie ma lepszego!Poza tym podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to profesjonalista. Ma dobre podejście do pacjenta, jest konkretny, rzeczowy. Podczas wizyty otrzymałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i wyszedłem z niej zadowolony. Bardzo polecam tego specjalistę!

 • bardzo dobry

  Lekarz z ogromną wiedzą i rzeczowym podejściem do problemu, z którym zwróciłem się do niego. Przedstawił nam różne warianty leczenia, niczego nie pomijając. Szybciutko wyznaczył termin koniecznego zabiegu informując o wszystkich za i przeciw. Pan doktor jest miłym, bezpośrednim człowiekiem, odpowiedział na wszystkie, nurtujące mnie pytania, poświęcając na wizytę więcej czasu, niż było planowane. Takiemu profesjonaliście można zaufać, jest ponadto dostępny dla pacjenta pod telefonem również poza godzinami przyjęć. Dziękuję panie doktorze, gdyby miał jeszcze raz zdecydować do którego specjalisty udać się, bez wahania wybrałbym dr n.med. Tomasza Syryło !!!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem- co można odczuć już w 1szej minucie wizyty. Jego szerokie podejście do problemu zrobiło na mnie wielkie wrażenie- traktuje organizm jak szereg połączonych układów-nie skupiając się jedynie na urologicznym, dr analizuje co mogło wpłynąć na obecny stan organizmu- uwaga !!! nawet jeśli wychodzi to poza ramy urologii. Za to szacunek! Nie tylko szuka rozwiązania, ale też przyczyny, rzetelnie przedstawia możliwe warianty leczenia. A przy tym jest miły, otwarty, życzliwy i baaardzo cierpliwy. Polecam no warto!

 • bardzo dobry

  Świetny i konkretny lekarz, od razu zajął się moją przypadłością i podjął się leczenia :) polecam każdemu, nie ma lepszego specjalisty

 • bardzo dobry

  Niezwykle rzetelny specjalista. Życzliwy, pomocny i pełen empatii. Same superlatywy. Bardzo dokładny wywiad lekarski. Następnie analiza badań lekarskich. Po nich dokładne metodyczne badanie. Omówienie stanu pacjenta i jego jednostki chorobowej.
  Dalej diagnoza i ustalenie dalszego przebiegu leczenia. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo sympatyczny i bezpośredni. POLECAM!!

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny.Moja sprawa jest skomplikowana ale dał wskazówki co mam dalej robić za to jestem wdzięczna.Polecam jak najbardziej

Najbliższe terminy:

kolejne dni