Lek.

Tomasz Stapiński

Laryngolog

16 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Lekarz na 5 gwiazdek bez wahania. Bardzo dobry specjalista, który zna się na swojej pracy i poświęca się jej w 100 %

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Lekarz na 5 gwiazdek bez wahania. Bardzo dobry specjalista, który zna się na swojej pracy i poświęca się jej w 100 %

  • Z

   bardzo lekceważące podejście do pacjenta. byłam i prywatnie i w szpitalu. prywatnie udawał że słucha ale wyraz jego twarzy nie zdradzał zainteresowania, natomiast w szpitalu wysłuchał i wzruszył ramionami. dla mnie była to ważna sprawa, bo inny laryngolog kierował mnie na zabieg i chciałam tą diagnozę skonsultować z innym lekarzem, pomyliłam się licząc na zainteresowanie, pan tomasz to chodząca definicja nonszalacji.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dr.Stapiński zmienił mi życie.Rozszerzył zakres operacji,nie informując mnie o tym,bez żadnej konsultacji.Chyba,że za konsultację uznac mruknięcia pod nosem,coś o prostowaniu całości.W rezultacie "dzięki" niemu leczę się teraz psychiatrycznie.Do szpitala poszłam na prostowanie przegrody nosowej a zrobiono mi całkowitą korektę nosa,co zmieniło mi wygląd.Nos mam za mały,obnizony,skrócony i zadarty.Wgłębienia i nierówności na części kostnej.Straciłam węch w jednym otworze nosowym,kt.sie zapada i jest niedrożny.Ciągły katar,kaszel i szereg innych powikłań.O zrujnowanej psychice juz wspominałam.S.sam uznał co jest nie tak z moim nosem i postanowił to "poprawic".Pisze to żeby ostrzec innych, by domagali się rzetelnej konsultacji i wyjasnien przed zabiegiem,by ślepo nie ufali lekarzowi ,jak ja to zrobiłam.Bo jakże mogłam miec zrobione cos o czym nie było mowy?Mam nadz.,że nikt nie będzie musiał przeżywac juz nigdy przez niego tego co ja,największemu wrogowi tego nie życzę.Ja nie jestem już ta samą osobą.I on doskonale wie co zrobił.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Ł

   " Lekarz z powołania", jak mawiały nasze babcie.Specjalista o fantastycznych umiejętnościach i świetnej intuicji. KOMPETENTNY, skrupulatny, sympatyczny, miły, kulturalny. Dba o pacjenta, interesuje się stanem zdrowia zarówno przed jak i po zabiegu. Lecząc na NFZ traktował moją córkę tak jakby inny lekarz traktował przyjmując ją prywatnie. Fachowiec, który " nie olewa" rodziców, wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę nad moją starszą córką. Super podejście do dziecka, córka była zadowolona po każdej wizycie i całkowicie wyleczona. Zabieg miała 6 lat temu a Pan doktor nadal pamięta jej imię, konkretny przypadek i sposób leczenia. To świadczy o jego podejściu do pacjenta! Profesjonalista w każdym calu. Takich lekarzy warto polecać:)

  • Dr Stapiński robił mi przegrode nosowa i korekte nosa i jestem bardzo zadowolona. Mily, uprzejmy lekarz zajmujacy sie swoim pacjentem przed jak i po zabiegu, bardzo kompetentny.
   Jak najbardziej godny polecenia.

  • Jest bardzo dobrym specjalistą, więc warto było przejechać tyle kilometrów :) Doktor Stapiński wykonywał mi septoplastykę, po zabiegu czuję się jak nowo narodzona (w końcu mogę oddychać nosem), więc z ręką na sercu mogę go polecić jego jak i szpital w Krośnie. Pozdrawiam!

  • Zdecydowanie godny polecenia. Miałem przez niego robioną korektę nosa i przegrodę. Wszystko poszło zgodnie z planem. Kontaktowy, miły, bardzo kompetentny.

  • Lekarz o fantastycznych zdolnościach i świetnej intuicji. Do tego miły, sympatyczny nie odstraszający pacjentów.
   Na pewno jeden z najlepszych na podkarpaciu a może i w Polsce.

  • Uważam, że to bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim kompetentny a do tego interesuje się pacjentem przed i po zabiegu. Zgadzam się z opinią, że to jeden z najlepszych lekarzy laryngologów na Podkarpaciu i nie zgadzam się z opinią "pacjenta" opublikowaną powyżej. Przed zabiegiem bardzo dokładnie zostałam poinformowana o tym jak będzie wyglądał zabieg i jak powinnam się do niego przygotować. Dodam tylko że Pan doktor robił "poprawkę" po innym lekarz (mam więc porównanie) i zrobił to rewelacyjnie!!! Naprawdę polecam :-)

  • Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Fachowo wykonany zabieg w miłej atmosferze. Obsługa oraz podejście do pacjenta nie pozostawia nic do życzenia. Gorąco polecam.

  Jesteś tym lekarzem?

  286

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.