dr n. med.

Tomasz Songin

Ginekolog

154 opinie +dodaj

Umów wizytę
87 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie rozpoczął swoją pracę zawodową. Ukończył liczne szkolenia z zakresu ginekologii, ultrasonografii, laparoskopii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
154 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  To nie jest ocena po pierwszej czy drugiej wizycie. Chodze do doktora juz naprawdę długo. Po pierwszych wizytach mozna jednynie stwierdzic ze jest to sympatyczny, cierpliwy i empatyczny lekarz z dużym zasobem wiedzy. Jednak po tak dlugim czasie i tylu juz wizytach mimo ze nie posiadam wiedzy medycznej dla mnie jest to wybitny specjalista potrafiacy pomóc cierpiacej pacjentce w zaawansowanej chorobie. W dodatku jest to lekarz z powołania nie nastawiony tylko na kase i naciaganie pacjentek a na realną pomoc. Ciesze sie ze po tylu latach choroby wkoncu udalo mi sie trafic na pana doktora.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Po wielokrotnych wizytach u kilku ginekologów trafiłam do doktora Songina. Jako jedyny specjalista trafnie i szybko zdiagnozował moje dolegliwości. Pan Tomasz jest sympatycznym, cierpliwym i empatycznym człowiekiem. Lekarzem z dużą wiedzą i chcącym pomoc swojej pacjentce. Polecam doktora z czystym sumieniem każdej kobiecie.

 • K
  Lokalizacja: Renort

  Byłam u Pana doktora na pierwszej w życiu wizycie ginekologicznej, widać że to człowiek z powołaniem do tego zawodu, przeprowadził dokładny wywiad, mówił jak po kolei będzie wyglądać badanie. Pomimo tego że na początku byłam strasznie zestresowana po chwili to minęło bo wiedziałam ze trafiłam w dobre ręce. Bardzo polecam i na pewno wrócę!!!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Wspaniały lekarz spokojny wysłucha doradzi pomoże . Delikatny podczas badania . Przywrócił mi nadzieje na to że mogę żyć bez bólu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Trafiłam do dr Songina przez przypadek. Okazał się bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Słucha uważnie i znakomicie odgaduje potrzeby pacjenta.
  Nie pamiętam kiedy tak dokładnie byłam zbadana, chociaż zawsze korzystam z usług prywatnych lekarzy. Jestem pod wrażeniem i zamierzam kontynuować leczenie u p. Doktora. Polecam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Bardzo konkretny, profesjonalny, cierpliwy i pełen empatii lekarz z holistycznym podejściem do pacjentki, a przy tym miły człowiek, który skupia się na rozwiązaniu problemów. Podczas wizyty dr Songin przeprowadził dokładny wywiad i zaproponował konkretny plan działania. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: wizyta ginekologiczna , podejrzenie endometriozy

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan doktor bardzo miły,sympatyczny, kulturalny, wysoka kultura osobista , taki swój czlowiek , rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor z zainteresowaniem wysłuchał mojego problemu i dolegliwości po czym mnie zbadał i zdiagnozowal. Profesjonalista w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam wszystkim wizytę u pana Tomasza Songina. Ja na pewno wrócę na kolejną wizytę. Serdecznie pozdrawiam. Bardzo zadowolona pacjentka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne i położnicze

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale mogę powiedzieć, że Pan doktor podchodzi kompleksowo do pacjenta. Najpierw wysłuchał problemu, przejrzał wyniki badań potem kompleksowo przeprowadził badanie łącznie z dokładnym usg a następnie przedstawił mi swoją ocenę sytuacji, zaproponował leczenie i dalsze postępowanie oczywiście uzasadniając i wyjaśniając postawioną diagnozę i postępowanie. Pan doktor odpowiadał na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Bardzo pozytywnie oceniam też zdecydowanie w zaproponowanym sposobie leczenia (nie pozostawiał opcji leczenia do decyzji pacjenta). Komunikatywny, spokojny, kompetentny, empatyczny.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Dr Songin to lekarz z ogromna wiedza, doświadczeniem i spokojem. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Jestem pod jego opieka od kilku lat, a teraz prowadzi moja 1 ciąże. Przez kilka miesięcy mieszkałam za granicą i latałam na wizyty co miesiąc, to świadczy tylko o tym jak dobrym jest lekarzem i jakim zaufaniem można go obdarzyć.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam! Lekarz- konkretny, rzeczowy, umiejący słuchać, zawsze wyczerpująco i w pełni satysfakcjonująco udziela odp na wszystkie pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie rozpoczął swoją pracę zawodową. Ukończył liczne szkolenia z zakresu ginekologii, ultrasonografii, laparoskopii i histeroskopii. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Warszawskim Szpitalu na Solcu oraz Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej.
  Od 2012 roku pełni obowiązki starszego asystenta i szefa dyżuru w Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej. Od 2014 r pracuje w charakterze specjalisty ginekologa na Oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa Szpitala CMKP im. Orłowskiego. Od kilku lat współpracuje z I Katedrą i Kliniką Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie czynnie bierze udział w pracy naukowej z zakresu jego specjalizacji. W 2015 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych, którego tematem była patologia ciąży u pacjentek po transplantacji narządu.

  Wykonuje pełen zakres badań USG ginekologiczno-położniczych oraz ambulatoryjnych procedur ginekologii jednego dnia. Posiada duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Publikacje

 • Liczne publikacje z zakresu nauk podstawowych oraz położnictwa i ginekologii.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • USG w Położnictwie I Ginekologii dla początkujących (Gemelli )
 • USG w Położnictwie I Ginekologii dla zaawansowanych (Gemelli )
 • USG – badanie dopplerowskie w Położnictwie i Ginekologii (Gemeli )
 • Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna (Medim)
 • Clinical application of doppler in perinatal medicine - ISUOG Intensive Course
 • Laparoskopowe usunięcie narządu rodnego – CMKP
więcej