dr n. med.

Tomasz Songin

Ginekolog

135 opinii +dodaj

Umów wizytę 93 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie rozpoczął swoją pracę zawodową. Ukończył liczne szkolenia z zakresu ginekologii, ultrasonografii, laparoskopii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
135 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: diagnostyka endometriozy

  Doktor ma profesjonalnie podejście do pacjentki,
  Fantastyczny lekarz , przeprowadza dokładny wywiad i szczegółowe badanie .
  Polecam w stu procentach .
  Jestem bardzo zadowolona , wszystko dokładnie omawia i tłumaczy .

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Zdecydowanie najlepszy lekarz, u jakiego byłam (bez względu na specjalność). Podczas wizyty całą uwagę poświęca pacjentce, odpowiada rzeczowo na każde pytanie, nie traktuje pacjentów z góry i nie "odhacza" kolejnych wizyt. Jestem zachwycona i bardzo polecam Pana Doktora.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pan doktor bardzo kompetentny, przejrzał dokładnie poprzednie wyniki badań. Zrobił usg i zbadał mnie na fotelu. Na wszystkie moje pytania (a było ich troszkę) odpowiadał bardzo wyczerpująco. Naprawdę polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Bardzo Polecam!!!!
  Dr Tomasz Singin idealny ginekolog. Jeszcze nikt tak sie mna nie zajal jak doktor.Wszytsko bardzo szczegółowo tłumaczy i odpowiada na każde pytania.
  Polecam w 100%

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uwaznie wysluchal moich spostrzezen i pytan, wyczerujaco na nie odpowiedzial. Tlumaczyl wszystkie szczegoly i kolejne kroki. Wzbudzil moje zaufanie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Byłam u Pana doktora po raz pierwszy. Przesympatyczny człowiek. Delikatny podczas badania. Z chęcią odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Jak najbardziej godny polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG ginekologiczne

  Polecam Pana Doktora! Lekarz bardzo kompetentny, ma dużą wiedzę i wspaniałe podejście do pacjentek. Jest bardzo delikatny. Odpowiedział szczegółowo na moje pytania. Rozwiał moje wątpliwości i obawy. Powiedział, co może się dziać w kolejnych dniach i co mam wtedy zrobić. Wyszłam z gabinetu uspokojona, z konkretnymi zaleceniami lekarskimi. I z poczuciem, że jestem w dobrych rekach:-)

 • M
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: wizyta z usg ginekologicznym

  Wizyta przebiegła niesamowicie przyjemnie, bez pośpiechu, z profesjonalnymi odpowiedziami na wszystkie pytania. Nigdy nie byłam na tak dobrej wizycie lekarskiej, zarówno pod kątem kultury profesjonalizmu i komfortu przeprowadzanych badań.
  Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony.
  Jedyny drobny minus to opóźnienie godziny wejścia do gabinetu (ale lekarz poświęca po prostu każdej pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje).

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: wizyta konsultacja ginekologiczna

  6 dla Pana doktora Doktora! Dr n. med.Tomasz Songin-
  Wspaniały lekarz, Najlepszy Ginekolog, generalnie żałuję że tak późno znalazłam takiego Lekarza. Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora.
  Przede wszystkim ogromna fachowość w podejściu do pacjentki.
  Wizyty odbywają się bez pośpiechu w przemiłej atmosferze i co najważniejsze z poszanowaniem intymności pacjentki.
  Warto także dodać że Pan Doktor tłumaczy wszystko bardzo przystępnym językiem bez medycznych zawiłości, nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami dzięki czemu wychodząc z gabinetu można poczuć się spokojnie a także z pełną wiedzą medyczną dotyczącą swojego stanu zdrowia a także słuszności ewentualnego leczenia, które jest dostosowane do najnowszych i najwyższych standardów medycznych.
  Do tego Dr Tomasz to Lekarz z powołania i przede wszystkim "prawdziwy człowiek " - co bardzo ważne. Pełen profesjonalizm ! Byłam u Pana Dr pierwszy raz i odrazu poczułam do niego sympatię, co pozwoliło mi nie czuć żadnej bariery przed Panem Dr. Z całą pewnością Dr Tomasz Songin posiada ogrom wiedzy w różnych tematach i naprawdę widać, ze jego zawód - to jego pasja. Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega problem pacjenta i zabieg , i pomimo specyficznej „pozycji” podczas badania potrafi rozluźnić pacjentkę, ale przede wszystkim dba o komfort.
  Cała wizyta odbyła się bez pośpiechu. A to naprawdę rzadkość ze strony lekarzy. Pan Doktor mimo młodego wieku, posiada ogrom wiedzy i doświadczenie. Do tego bardzo uprzejmy, kompetentny i kulturalny. 
  Widząc, takiego lekarza - myślę, że jest jeszcze nadzieja jeśli chodzi o medycynę w Polsce. 
  Pan Doktor, słucha pacjentki, cierpliwie tłumaczy i mimo, dużej ilości zadawanych pytań - na nie odpowiada. Pan Doktor Tomasz to lekarz do którego mam zaufanie, moja wizyta trwała ponad godzinę !
  Po przeczytaniu Jego osiągnięć, jestem mile zaskoczona, bo trafiłam do Pana Doktora, przez przypadek :-) Pełen podziw dla Niego, że osiągnął tak dużo w tak krótkim czasie. Jest Świetnym Doktorem.
  Dużo innych lekarzy, powinno brać z Niego przykład.
  Mam nadzieję, że wyzdrowieje. Dziękuje Panie Doktorze ;) i raz jeszcze pozdrawiam Monika Iwaszkiewicz.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  polecam Pana Doktora. Postawił od razu dobrą diagnozę - endometrioza IV stopnia i omówił szczegółowo co powinnam zrobić (do ginekologa chodziłam bardzo regularnie w ciągu ostatniego roku co 2 miesiące - jakoś nikt mojej choroby nie wykrył wcześniej). Dzięki niemu już jestem po laparoskopii - w niecałe 2 miesiące. Byłam u doktora na kilku wizytach, zawsze poświęca dużo czasu by rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Posiada w gabinecie usg i sam je wykonuje. Myślę, że wreszcie trafiłam pod dobrą i profesjonalną opiekę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie rozpoczął swoją pracę zawodową. Ukończył liczne szkolenia z zakresu ginekologii, ultrasonografii, laparoskopii i histeroskopii. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Warszawskim Szpitalu na Solcu oraz Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej.
  Od 2012 roku pełni obowiązki starszego asystenta i szefa dyżuru w Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej. Od 2014 r pracuje w charakterze specjalisty ginekologa na Oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa Szpitala CMKP im. Orłowskiego. Od kilku lat współpracuje z I Katedrą i Kliniką Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie czynnie bierze udział w pracy naukowej z zakresu jego specjalizacji. W 2015 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych, którego tematem była patologia ciąży u pacjentek po transplantacji narządu.

  Wykonuje pełen zakres badań USG ginekologiczno-położniczych oraz ambulatoryjnych procedur ginekologii jednego dnia. Posiada duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Publikacje

 • Liczne publikacje z zakresu nauk podstawowych oraz położnictwa i ginekologii.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • USG w Położnictwie I Ginekologii dla początkujących (Gemelli )
 • USG w Położnictwie I Ginekologii dla zaawansowanych (Gemelli )
 • USG – badanie dopplerowskie w Położnictwie i Ginekologii (Gemeli )
 • Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna (Medim)
 • Clinical application of doppler in perinatal medicine - ISUOG Intensive Course
 • Laparoskopowe usunięcie narządu rodnego – CMKP
więcej