Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Udałem się do dr Romanowicza z bólem brzucha. Oczywiście wizyta była prywatna, w kolejce czekałem od 13 do 17 doktor przyją mnie w locie a następnie odesłał mnie do innego gabinetu na USG na który czekałem jeszcze 1,5 h. Badanie wykonał bardzo szybko i stwierdził że mi nic nie jest. Z żelem na brzuchu niemal wyrzucił mnie z gabinetu stwierdził że powycieram się na korytarzu ponieważ ma kolejnego pacjenta. Wróciłem do domu około godziny 20 a o 23 zabrało mnie pogotowie z silnym bólem brzucha, diagnoza powiększenie śledziony, śledziona została osunięta w szpitalu Jana Pawła. Teraz czeka mnie ścisła dieta do końca życia. Zdecydowanie nikomu nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Bardzo kompetentny, fachowiec w każdym calu. Przy tym uprzejmy i wyrozumiały, zdecydowanie godny zaufania. Polecam

 • Wybrałem się do tego lekarza z polecenia zaufanej osoby no i niestety nie jestem w stanie opisać mojego rozczarowania po wizycie. Sam fakt ,iż wizyta trwała mniej więcej 2 minuty z czego większość czasu lekarz rozmawiał i żartował z pielęgniarką nawet na temat mojego problemu. Czekając na korytarzu w kolejce zirytował mnie fakt jak szybko Pan doktor przyjmuje pacjentów mniej więcej 10 osób w 15 minut. Według mnie zero zainteresowania pacjentem i jego problemami ludzie wchodzą i wychodzą co nie którzy w takim szoku że nie wiedzą co ze sobą zrobić. Podsumowując moją wizytę podkreślę że prywatną muszę i tak udać się do innego lekarza ponieważ Pan doktor nawet nie spojrzał na wyniki moich badań.Jedno jest pewne jest to specjalista najwyższej klasy od robienia KASY!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Szybki, konkretny i kompetentny lekarz niezły fachowiec gorąco polecam i pozdrawiam Pana doktora :)

 • Dr TOMASZA ROMANOWICZA polecono mi jako najlepszego specjalistę i nie żałuję,że własnie do niego trafiłam na badanie USG piersi. Wykonał je szybko,dokładnie i co najważziejsze frafnie zdiagnozował zmiany !!!
  Przed operacją uzyskałam konkretne, profesjonalne odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji ,a także brak jakichkolwiek powikłań pooperacyjnych. Podczas pobytu w szpitalu pan dr Romanowicz był zainteresowany stanem pacjenta. UWAŻAM, ŻE JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ GODNYM POLECENIA /a tak na marginesie to informuję,że kosmiczne kolejki do dr Romanowicza, ktore są przed jego gabinetem - same mówią za siebie, tak? /

 • Wizyta przebiega szybko i sprawnie,rzeczowo...i za to nalezy sie jak najlepsza opinia (biorac pod uwage ilosc pacjentow)
  ...jednak mieszane uczucia towarzysza przy "odbiorze wynikow"z biopsji...otoz na przeciwko lekarza siedzi pielegniarka,a pacjent na przylepke kolo stolu...lekcewazenie uczuc pacjenta....

 • Doktor Tomasz Romanowicz robił USG jamy brzusznej mojej 4- letniej córeczce. Jest lekarzem bardzo konkretnym, perfekcyjnym w tym co robi. Bardzo dobry specjalista. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione badanie usg szybko, rzetelnie, fachowo.

 • Również miałam operację tarczycy z powikłaniami u pana Romanowicza.Faktycznie pan doktor rozkojarzony powierzchowne badania,zero informacji o operacji i ewentualnych komplikacjach.A ja do końca życia skazana na problemy zdrowotne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam,
  nazywam się Mateusz, mam 20 lat, dr Romanowicz wykonywał mi USG jamy brzusznej, może nie było zbyt "rozmownie", ale za to szybko, fachowo, konkretnie - tak jak być powinno. Gorąco polecam!

 • Lekarz został mi polecony przez innego lekarza. Pierwsze wrażenie nie jest zbyt dobre, wydawało mi się, że jest trochę rozkojarzony i cierpi na brak czasu, niestety nie starał się wszystkiego dokładnie wytłumaczyć, tj. jak będzie wyglądała operacja, czego mogę się spodziewać itp. Musiałam sama wypytywać się o rzeczy, które przyszły mi do głowy, a że nie pamiętałam o wszystkim to potem musiałam szukać informacji w internecie. Natomiast samą operację przeprowadził szybko i dokładnie. W czasie operacji był skupiony, ale żartował ze mną (miałam tylko znieczulenie miejscowe) i dzięki temu mniej się denerwowałam. W sumie było naprawdę przyjemnie zważywszy na sytuację. Jeżeli chodzi o szwy to nie mogę się wypowiadać, ponieważ nie znam się na tym, wydaje mi się, że wszystko zostało dobrze zrobione.

Jesteś tym lekarzem?

237

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.