Kozielska 141 D, 44-121 Gliwice
.
Dowiedz się więcej24/06/2025
Bytom 4 adresy
Nr PWZ: 6737477
73 opinieKozielska 141 D, 44-121 Gliwice
.
Dowiedz się więcej24/06/2025
73 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Serdecznie Polecam Pana Doktora ,lekarz dokładnie wyjaśnił mojej Babci zasady leczenia i dobrał leki ,babcia jest spokojniejsza bo problem zdrowotny z którym ostatnio sie zmagała bardzo Ją martwił .Oczywiście Babcia bedzię juz na stałe u Pana doktora wię Wiem że jest pod dobrą opieką .Widać ogromne zaangażowanie, empatię oraz troskę o pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka kompetentnego i życzliwego diabetologa.
Rzeczowo i jasno wyjaśniony plan leczenia. Dokładna analiza stanu zdrowia, zlecono dodatkowe badania dla rozpoznania wszystkich możliwych opcji chorób celem ich eliminacji.
Lekarz z dużą dozą empatii .
Widać że chce pomóc. Fachowe podejście do problemu związanego z chorobą
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad i badanie. Dokładnie wyjaśnione zalecenia.
Bardzo ciepły i empatyczny lekarz. Pochylił się nad moją 90letnią mamą, dokładny wywiad, badanie, tłumaczenie każdego pytania, cierpliwość i dokładność. Bardzo polecam Pana Doktora
Moim zdaniem to dobry lekarz. Cierpliwy, rzeczowy. Polecam.
Pełen profesjonalizm. Dokładnie przebadany, trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie dalszego leczenia.
Jeszcze nie znam skuteczności leczenia, bo to pierwsza wizyta.
Ale jest O.K.
Wspaniały pan Doktor, przejrzał wyniki, ale i wysłuchał historii taty, pytając o jego codzienne nawyki i samopoczucie, co buduje ogromne poczucie bezpieczeństwa.Godny polecenia
Pan Doktor bardzo życzliwy i kompetentny, świetnie wyjaśnił wszystko, chciałabym częściej trafiać na takich specjalistów