Zobacz lekarzy

Instytut “ATLANTA” założono w 1995 r. przez dr Dymitra Skopiczenko i żonę Ludmiłę Taranovą. Od samego początku zajmowano się leczeniem pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz chorobami wewnętrzny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Atlanta Clinic

Karola Miarki 13

42-700 , Lubliniec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Instytut “ATLANTA” założono w 1995 r. przez dr Dymitra Skopiczenko i żonę Ludmiłę Taranovą. Od samego początku zajmowano się leczeniem pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz chorobami wewnętrznymi.

W Polsce, dr Skopiczenko rozpoczął działalność ortopedyczną w mieście Lubliniec. Wraz z rozwojem instytutu powstało “Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji”, ze specjalizacją w dziedzinie problemów kręgosłupowych u dorosłych oraz dzieci. To właśnie tutaj dr Ludmiła łączyła swoją wiedzę i niezwykłe umiejętności z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń wewnętrznych ze sprawdzonymi, często ponad tysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

W 2010 r. działalność poszerzono o dermatologię i wenerologię oraz medycynę estetyczną wykonywaną przez córkę dr Tatianę Jasińską.

Do obecnej “ATLANTA CLINIC” dołączył autorytet ortopedii i traumatologii, medycyny sportowej dr Andrzej Jasiński wraz z synem ortopedą Krzysztofem Jasińskim. Tym sposobem działalność tworzy grupa doświadczonych specjalistów i jednocześnie zgrana rodzina, która z użyciem wielu nowoczesnych sprzętów pomaga do dziś pacjentom z całej Polski i zagranicy.

Zarówno rodzina Skopiczenko jak rodzina Jasińskich posiada już trzypokoleniową tradycję medyczną.

Ojciec doktora Dymitra Skopiczenko:
profesor Mikołaj Skopiczenko był lekarzem akademickim w Kijowskim Uniwersytecie Medycznym pełniąc urząd dziekana. Jako wybitny specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych pełnił stanowisko osobistego lekarza ówczesnego prezydenta Ukrainy. Wykształcił swoich dwóch synów jako lekarzy: Dymitra w dziedzinie ortopedii oraz Vadima w dziedzinie pulmonologii.

Córka lekarzy Ludmiły oraz Dymitra:
dr n. med. Tatiana Jasińska jest specjalistą dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej.

Ojciec doktora Andrzeja Jasińskiego:
doktor Jerzy Jasiński – żołnierz Armii Krajowej, odznaczony min. Złotym Krzyżem Zasługi, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Współtworzył Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowo-ortopedycznej w Piekarach Śląskich. Przez wiele lat pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii ręki.
Wykształcił jako lekarzy córkę Ewę specjalizująca się w okulistyce oraz syna Andrzeja ortopedę traumatologa.

Syn doktora Andrzeja Jasińskiego:
lek. med. Krzysztof Jasiński kontynuuje rodzinną tradycję ortopedyczną.

Te dwie rodziny połączyło małżeństwo dwojga młodych lekarzy Tatiany i Krzysztofa Jasińskich.

Klinika ATLANTA zgromadziła wybitnych specjalistów których łączy tradycja w poświęceniu służbie zdrowia.

Profile społecznościowe

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tatiana Jasińska konsultacja dermatologiczna

  Pani dr Jasińska jako lekarz jest bardzo uprzejma i sympatyczna w relacji z pacjentem i to tyle co wyniosłam pozytywnego z wizyty w gabinecie. Pani dr nie słuchała co sie mowi i nie podchodzi do pacjenta jak do indywidualnego przypadku, tylko przepisuje leki z automatu , które nie są odpowiednie dla każdego, bo każdy organizm jest inny. Nie próbuje nawet wprowadzić innych leków, które oferuje w tych czasach medycyna. Pani dr zawiodła moje zaufanie do lekarzy. Nie pomogła w moim schorzeniu.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Kuźma konsultacja ortopedyczna

  Wszystko rzeczowo wyjaśnione. Plan na leczenie też jest. Wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje, żeby wszystko wytlumaczyć. Bardzo polecam Pana doktora.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tatiana Jasińska konsultacja dermatologiczna

  Zdecydowałam się na wizytę u dr Tatiany Jasińskiej po dużej ilosci pozytywnych opinii. Jedyne z czym mogę się zgodzić to sympatyczna Pani dr i mila atmosfera. Pani dr nie skupiła uwagi na moim problemie, nie była też w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Dr nie wyleczyla choroby.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Kuźma Inny

  Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Pan doktor całą noc czuwał pp zabiegu nad moim zdrowiem co świadczy tylko o tym ile ten człowiek ma empatii. Jestem na chwilę obecną Bardzo zadowolony na pewno będę polecał znajomym i rodzinie Pana Doktora.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Jasiński konsultacja ortopedyczna

  Bardzo polecam, wszystko (tzn. konsultacja, diagnoza, leczenie) na najwyższym poziomie, gdyby nie doktor Krzysztof Jasiński byłbym kaleką. Odesłany od kilku lekarzy z wieloodamowym złamaniem głowy kości ramiennej trafiłem do doktora, na obecną chwilę i blisko dwóch latach leczenia uważam, że nie mogło mnie spotkać w tej mojej życiowej tragedii nic lepszego jak doktor Krzysztof. Polecam Bartłomiej Mielczarek

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania