Lek.

Tomasz Orawczyk verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz.W zrozumiały sposób tłumaczy pacjentowi dolegliwości ,sposób leczenia.Polecam wizytę u tego lekarza.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Dariusz Kania
  Dariusz Kania
  Chirurg
  Topolowa 16, Chrzanów
  Bardzo kompetentny i miły lekarz. Fachowo wykonał gastroskopię, uważnie sprawdził każdy zakątek. Mimo tego że ja… więcej

  Łukasz Nowarski
  Łukasz Nowarski
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Topolowa 16, Chrzanów
  Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Profesjonalne i szczere podejście do problemów zdrowotnych. Od razu widać,że… więcej

  Bogdan Wziętek
  Bogdan Wziętek
  Ortopeda, Chirurg
  Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17a, Chrzanów
  Jestem zadowolona z wizyty i z kompetencji lekarza, gdyż zrobione zostało badanie USG, podczas gdy w czasie wizyty… więcej

  Sebastian Mosiej
  Sebastian Mosiej
  Onkolog, Chirurg
  ul. Dobczycka 17, Chrzanów
  Lekarz jest rzeczowy, kompetentny, dokładny i ma w sobie dużo empatii! Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują… więcej

  Mateusz Gasiński
  Mateusz Gasiński
  Laryngolog, Chirurg
  ul. Dobczycka 17, Chrzanów
  Bardzo polecam Pana doktora. Lekarz z powołaniem u którego bije profesjonalizm i zaangażowanie. W sposób profesjonalny,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Chirurg naczyniowy, posiadający specjalistyczne wykształcenie oraz prawie 20 letnią praktykę zawodową, podczas której miał możliwość wykonania licznych zabiegów operacyjnych i diagnostycznych, wśród których można wymienić operacje żył, tętnic kończyn górnych
   i dolnych, zabiegi operacyjne tętnic szyjnych oraz operacje tętniaków aorty brzusznej.

   W celu dalszego poszerzania wiedzy bierze aktywny udział w życiu licznych organizacji. Należy do nich m.in. Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, Polskie Towarzystwo Flebologiczne oraz European Society for Vascular Surgery, w ramach których uczestniczy w organizowanych zjazdach, prezentacjach własnych publikacji i doświadczeń zawodowych. Ponadto, jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji polskich i zagranicznych.

   Jako lekarz specjalista stara się zapewnić swoim pacjentom godne warunki leczenia. Wykonywane przeze niego zabiegi są starannie planowane, aby wyeliminować wszystkie możliwe niepowodzenia. Wykazuje się doskonałą znajomością i doświadczeniem w wykorzystywaniu technik laparoskopowych, endowaskularnych i klasycznych, skleroterapii, laseroterapii oraz flebektomii. Posiada znakomitą umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami.

  Specjalizacje

  • Chirurgia naczyniowa

  Choroby

  więcej

  Usługi

  ALLMEDICA

  Kolejowa 31, 34-400 Nowy Targ, małopolskie

  Zwykła wizyta
  Zabiegi operacyjne tętnic kończyn górnych i dolnych
  Zabiegi operacyjne tętnic szyjnych
  Operacje tętnic nerkowych, tętnicy krezkowej oraz pnia trzewnego
  Zbiegi operacyjne z zakresu chirurgii jamy brzusznej
  Miniflebektomia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz.W zrozumiały sposób tłumaczy pacjentowi dolegliwości ,sposób leczenia.Polecam wizytę u tego lekarza.

  • R

   Wlasnie mija 2 tydzien od usuniecia żylaków laserem,gdybym wiedziała że ten zabieg bedzie tak wyglądał zrobiłabym juz to dawno.Zabieg przebiegł szybko i bez bólu,Pan doktor Orawczyk widac ze podchodzi do sprawy bardzo fachowo i z uśmiechem na twarzy,wiec człowiek nawet jest w stanie sie rozlużnić.Pare godzin po zabiegu odczuwałam mały ból a przez kolejne dni lekki i do przyjecia ból nogi,narazie wszystko się swietnie goi,żylaki zaczynają znikać.Jestem bardzo zadowolona i polecam z całym sercem Pana Doktora Tomasza Orawczyk.

  • A

   Cudowny lekarz. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Dokładnie i cierpliwie potrafi wszystko wytłumaczyć pacjentowi. Mojej babci uratował nogę, która była już kwalifikowana do amputacji. Z całego serca polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga naczyniowego, bo jest na prawdę świetny w tym co robi i na prawdę stara się pomóc, a nie postępuje jak większość lekarzy "po najniższej linii oporu".

  • Dziś przywiozłem mamę z Chrzanowa. Sprawa była bardzo pilna. Myślałem, że skończy się amputacją kończyny dolnej. Na Jej (i moje) szczęście trafiła do PAKS w Chrzanowie. Zabieg (angioplasyka) przeprowadził dr Ogrodowczyk. Pełen profesjonalizm :-) W placówce publicznej skończyłoby się to amputacją. Tu lekarzowi prowadzącemu "chciało" się zrobić więcej ;-) Po pierwsze profesjonalizm, po drugie czas oczekiwania na zabieg był bardzo krótki, po trzecie - Pan Doktor wszystko potem wyjaśnił: zarówno pacjentce, jak i opiekującemu się Nią.

  • A

   Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Dokładny i bardzo fajnie potrafi wytłumaczyć problem i nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Polecam bo wielu ludziom uratował zdrowie i życie.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG