lek.

Tomasz Mazur

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem ortopedą . Szczególnie interesuję się i specjalizuję w technikach artroskopowych leczenia stawów . Od 2001 roku do dzisiaj rozwijam umiejętności w tej dziedzini... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Podczas gry w koszykówkę zablokowało mi się kolano - nie byłem w stanie całkowicie go wyprostować, a kiedy wyprostowałem je na siłę, poczułem charakterystyczny przeskok i ból. Kolano spuchło i pojawił się ból przy nacisku w jednym punkcje w części przyśrodkowej kolana. Po RTG i USG zdiagnozowano podłużne… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Mazur

  Zapraszam na konsultacje. U mnie możliwa jest szybka operacja , jeśli są takie wskazania.

 • Ciągły ból kolana

  Jestem po artroskopii kolana grudzień 2015 Rozpoznanie: martwica chrzestno - kostna oddzielajaca MFC kolana lewego. Uszkodzenie rogu przedniego MM. Przerośnięty fałd pośrodkowy maziówki. Chondromelacja rzepki II st. Masywne zrosty w przedziale przednim. Przerośnięte ciało Hoffy. Operacja: Artroskopia… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Mazur

  Musiałbym to ocenić podczas badania. Jeśli podróż do Świdnicy to nie problem.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem ortopedą . Szczególnie interesuję się i specjalizuję w technikach artroskopowych
  leczenia stawów . Od 2001 roku do dzisiaj rozwijam umiejętności w tej dziedzinie . W centrum ortopedycznym MKmedic wykonuję zabiegi operacyjne m.in. artroskopie , korekcje paluchów koślawych i inne.

  Przynależę do :

  PTOiTr – Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii

  PTMS -- Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

  FIMS -- The International Federation of Sports Medicine

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: wizyta pierwsza

  Serdecznie polecam pana doktora! Świetny specjalista, posiada dużą wiedzę merytoryczną i pewną rękę do zabiegów. Jest dokładny i rzetelny, szybko postawił właściwą diagnozę i przywrócił mnie do pełnej sprawności - miałam kłopoty z kolanem. Poza tym dr Mazur jest miłym człowiekiem i z przyjemnością chodziłam na wizyty kontrolne:) Oby więcej takich specjalistów!

  lek. Tomasz Mazur2017-05-10

  Dziękuję :-)

 • K
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: Inny

  Niezbyt polecam. Przyszłam ze zwichnietym łokciem. Wg lekarzy za granicą miałam po max 2 tyg sciagnac gips. Pan Doktor zalecil 3-4 tyg unieruchomienia. Poszlam do innego lekarza po 3 tyg na ściągnięcie gipsu. Lekarz powiedzial ze spokojnie mozna było ściągnąć gips dużo wczesniej, a nawet byłoby to zalecane i wskazane ( tak jak twierdzili lekarza za granicą) . Ponieważ łokieć ma mininalne szanse na ponowne wyskoczenie. A im dluzsze unieruchomienie tym bolesniejsza rehabilitacja i większy przykurcz. Więc czas rekonwalescencji wydłuży mi sie minimum o miesiąc..

  lek. Tomasz Mazur2017-04-29

  Nie ma Pani racji. Podtrzymuję to co zaleciłem. Opatrunek gipsowy nie jest dla wygody, ani również niewygody pacjenta. Czas utrzymania unieruchomienia jest niezbędny dla wstępnego wygojenia stawu. Po usunięciu gipsu, pacjenta z założenia czeka dłuższa lub krótsza rehabilitacja i jest to niestety normalne. Zbyt krótkie unieruchomienie może skutkować niestabilnością stawu, zwichnięciami nawracającymi lub skostnieniami, które powodują usztywnienie łokcia !
  Skąd się wzięła zależność - gips 2 tygodnie OK, gips 3 tygodnie - przedłużona rehabilitacja o ponad miesiąc ???? Proszę mi wskazać źródło.
  Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się czegoś więcej, coś budzi zdziwienie lub nie jest zrozumiałe, chętnie wytłumaczę. Żadnych pytań i próby kontaktu nie było.

 • J
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: artroskopia

  Tomasz Mazur bardzo bardzo dobry lekarz w swoim fachu,spokojny i rzetelny serdecznie polecam.Musiałbym się dużo rozpisywać na temat mojego kolana.Krótko pisząc zaniedbałem kolano po zerwaniu wiązadła krzyżowego parę ładnych lat temu.Dużo wyskakiwań stawu rezonans pokazał duży bałagan w kolanie.Jestem po artroskopii gdzie pan doktor wykonał porządek w kolanie.Teraz czekam z niecierpliwością na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego,które bez obaw oddam w ręce doktora.Dziękuje bardzo

  lek. Tomasz Mazur2017-04-03

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • B

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Jestem po dwóch zabiegach zespołu cieśni kanału nadgarstka, prawego i lewego. Doktor Mazur to osoba niezwykle miła, sympatyczna, rzeczowa i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Zabiegi były bezbolesne i z mojej perspektywy sprawnie i precyzyjnie przeprowadzone, a po wszystkim rany szybko się goiły, nie były duże i wyglądały estetycznie, a ból szybko mijał. Zalecona fizykoterapia pomogła znacznie przyśpieszyć proces regeneracji po operacji. Jeszcze raz, szczerze polecam Pana Doktora!

 • R

  Rzetelność, kompetencja, fach w ręku i konkretne jak i indywidualne podejście do pacjenta to kilka cech dobrego lekarza jakim jest Pan Tomasz. Dziękuje za ratowanie mojego kolana i Polecam.....

 • Jestem przed operacja kolana.Zgłosiłam sie ze skierowaniem i długo,długo czekałam na przyjecie . W tym czasie Pan Doktor dokształcał sie przez internet , brał udział w sympozjum naukowym ortopedów .
  Dla mnie lekarz poszerzajacy wiedzę jest godny zaufania .Przy tak wyczerpujacym zawodzie i dyspozycyjnym trybie zycia wykupuje czas na kształcenie ,naukę nowych technik itp.
  Przepraszał za czekanie.
  Powyższe opinie i swiadomość ,ze bedzie mnie operował lekarz dalej kształcący sie i będący na bieżąco z nowymi osiagnieciami medycyny w zakresie ortopednii podziałała niezwykle uspakajajaco.Mniej sie boję.

 • S

  Bardzo dobry lekarz i zarazem profesjonalista. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy pana Tomasza ;)

 • Jestem 6 m-cy po rekonstrukcji ACL stawu kolanowego i rehabilitacji.Dzięki operacji przeprowadzonej przez dr. Mazura, mogę bez obawy stawiać kroki i powoli wracać do ulubionych sportów. Z operacji, jak i z opieki jestem bardzo zadowolona.Dr. Mazur wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie i szczegółowo wszystko wyjaśniał. Jest osobą taktowną, interesuje się pacjentem przed i po operacji. Uwzględnia przekonania i poglądy pacjentów.Można czuć się bezpiecznym pod jego opieką. Kompetentny. Sympatyczny, przystępny, nie stwarzający bariery lekarz-pacjent. Polecam.

 • Może i Pan Dr jest dobrym lekarzem ale w moim przypadku pieniążki brał chyba na ładne oczy. Niestety nie wykrył zwichnięcia stawu barkowego ... Ponad 3 tygodnie się mną "zajmował" i niestety nic z tej pomocy nie wyniknęło.

  lek. Tomasz Mazur2014-06-14

  Do wtorku 17.06.2014 ma Pani czas na sprostowanie nieprawdziwej informacji . Po tym czasie podejmę kroki formalne. Szczęśliwie JESTEM dobrym lekarzem - proszę opublikować opis MRI Pani barku , albo rtg wykonane już w Polsce. Ci , którzy się znają w 5 sekund ocenią prawdziwość Pani opinii. Współczuję Pani angielskiemu pracodawcy i angielskim lekarzom ( kobieta na 3 wizycie zaproponowała napisanie negatywnej opinii , która pozwoliłaby wyciągnąć odszkodowanie od Anglików - odmówiłem , ponieważ nie było podstaw ).

 • B

  Serdecznie polecam Pana Doktora Tomasza Mazura. Jestem po zabiegu pasma biodra (3 lata temu) i problem z trzaskającym biodrem wrócił. Nikt nie potrafił mi pomóc i za namową innego ortopedy trafiłam do dr Mazura. To co zrobił z moim biodrem to mistrzostwo świata.Dzięki Jego zabiegom na moim biodrze znów mogę bez bólu jeździć z dziećmi na rolkach;-)).Codzienne obowiązki nie są też okupione bólem. Okazało się też, że inni moi znajomi też korzystali z jego usług i podzielają w pełni moją opinię o nim.
  pozdrawiam serdecznie
  Barbara Waloch