Adres

ul. Ks. Meiera 20b, Prądnik Biały , Kraków
Gabinet Rehabilitacji i Masażu (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Usługi i ceny

Masaż


ul. Ks. Meiera 20b, Kraków

Brak informacji o cenie

Gabinet Rehabilitacji i Masażu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim wizytę u pana Tomasza. Z racji siedzacego trybu życia bardzo dokucza mi kręgosłup szyjny, stwierdzono niestabilność, co jakiś czas zdarzały się takie dni, ze właściwie o żadnej pracy przed kompem nie moglo byc mowy :/ I tak oto trafilam na Meiera. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mogę normalnie funkcjonować! Bardzo profesjonalne podejście do moejgo problemu, szczegółowy wywiad i widać, że panu Tomkowi ZALEŻY. Co też ważne, stara się uświadomić, jak ważne są systematyczne ćwiczenia, a zestawów wymyślil naprawdę sporo. Do tego niesmowicie skuteczny i rozluźniający masaż. Na pewno tam wrócę :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały specjalista. Od ponad 9 lat zmagam się z bólami kręgosłupa, wizyty u specjalistów,serie bolesnych zastrzyków, masaże to wszystko pomagało zaledwie na krótki czas. Po wizycie u Pana Malinowskiego pierwszy raz od tego czasu obudziłam się bez bólu. To dość przyjemne uczucie :) Poza tym, że Pan Tomek jest rewelacyjnym rehabilitantem, jest również przemiłym, sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalnie przeprowadzona rehabilitacja. Od dłuższego czasu borykałem się z odnawiającą się kontuzją kolana. Trafiałam do różnych gabinetów rehabilitacji, lecz nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pan Tomasz, potrafił znaleźć odpowiednią metodę terapeutyczną, dzięki której mogę normalnie funkcjonować.Naprawdę jestem zachwycony, zarówno skutecznością zabiegów jak i sposobem traktowania klientów. Ja w każdym razie serdecznie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista - trafiłem do niego po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego.Dziś mam w pełni sprawne kolano,mięśnie odbudowane i wzmocnione Zajęcia prowadzone przez Pana Tomka są zawsze konkretne i dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pełen profesjonalizm.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby