Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


34 353..... Pokaż numer


NIP

5751047631

Adres firmy

Topolowa 5-9, Lubliniec

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Karola Miarki 13, Lubliniec

300 zł

Atlanta Clinic


Szybowa 2 A, Zabrze

Bytomskie Centrum Medyczne Silesiana Szpital


Żołnierska 36, Bytom

CENTRUM REHABILITACJI SALVEO

Moje doświadczenie

O mnie

lekarz ortopedaEdukacja

  • ...

Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Nagrody i wyróżnienia

  • ...

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Profesjonalista w każdym calu ...jestem po ostetomi i artroskopii kolana lewego ...jestem bardzo zadowolony z efektu . Polecam Doktora .

I
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Atlanta Clinic konsultacja ortopedyczna

Wizyta u doktora była przeprowadzona w pełni profesjonalnie. Szczegółowo wyjaśnił, odpowiadał na moje pytania , polecam szczerze Pana Doktora.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Przyjechałam do szpitala w Blachowni ze złamana ręka w gipsie z wypisem z innego szpitala w którym powiedziano mi że czeka mnie operacja tej ręki ale cześć kości będzie prawdopodobnie usunięta. Chciałam zasięgnąć konsultacji u innego ortopedy aby rękę ratować. Mało tego byłam tydzień po cięciu cesarskim. Zbliżając się do sedna mojej opinii na temat dr.. Ten człowiek nawet nie przyjął mnie do gabinetu.. Krzyczał i obrażał na korytarzu przed innymi pacjentami w taki sposób że dosłownie aż się opluł... Odesłał mnie z kwitkiem nawet nie wyjaśniając co dokładnie mi dolega co powinnam zrobić i czy jest szansa na uratowanie tej ręki... Na szczęście przyjął mnie pod swoje skrzydła lekarskie chirurg ortopeda który z cierpliwością mnie wysłuchał obejrzał zdjęcie postawił diagnozę powiedział że mi pomoże i operuje mi rękę tak aby była cała... Tak się poiwnien Pan zachować doktorze Kuźma... Chamstwo


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zwykła czynność jak chodzenie stawała się dla mnie z dnia na dzień czymś co stanowiło niesamowity problem ale przede wszystkim ból( urodziłam się ze zwichnięciem stawów biodrowych (mam 67 lat) groził mi wózek inwalidzki. Na szczeście los- i pewnie nie tylko, on-postawił na mojej drodze doktora Tomasza Kuźmy Ordynatora o/ urazowo- ortopedycznego w Blachowni, który dał mi nadzieję. Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu.Ma ogromną wiedzę ale również wspaniałe podejście do pacjenta i ludzkie traktowanie. Mimo wątpliwości co do przeprowadzenia jakże skomplikowanej operacji, pan Doktor podjął się nie lada wyzwania(mam już 2 endo) i wziął na swoje barki ogromną odpowiedzialność. Ja nie obawiałam się, żeby Mu zaufać gdyż nogi odmawiały mi posłuszeństwa coraz bardziej. Dzięki Doktorowi Kuźmie znów mogę chodzić. Rehabilituję się a za niedługo będę znów wychodziła na spacery. To wszystko zawdzięczam CZŁOWIEKOWI o wielkim sercu oraz niesamowitych zdolnościach. Bardzo dziękuję, Ilona Filec.


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Atlanta Clinic konsultacja ortopedyczna

Wszystko rzeczowo wyjaśnione. Plan na leczenie też jest. Wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje, żeby wszystko wytlumaczyć. Bardzo polecam Pana doktora.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Atlanta Clinic Inny

Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Pan doktor całą noc czuwał pp zabiegu nad moim zdrowiem co świadczy tylko o tym ile ten człowiek ma empatii. Jestem na chwilę obecną Bardzo zadowolony na pewno będę polecał znajomym i rodzinie Pana Doktora.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Znakomity specjalista z wielkim sercem dla pacjenta. Leczyłem u Pana Doktora chondromalację stawu kolanowego. Pan Doktor zdiagnozował problem i przeprowadził leczenie i dziś jestem zdrowy. Na wizytach trzeba się liczyć z opóźnieniami, ale wynika to z faktu, że Pan Doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na zegar. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i szczegółowo wyjaśnia w czym problem, odpowiada na wszystkie pytania a przy tym pamięć ma niesamowitą.


Profil zweryfikowany

Pan doktor operował moją mamę, która już traciła wiarę w to, że będzie mogła normalnie chodzić. Miała bardzo zniszczony staw kolanowy. Pan doktor bardzo mamie pomógł - przygotował do operacji, operował, mimo że wcześniej lekarze nie chcieli podjąć się zabiegu. Po operacji nie było żadnych komplikacji, mama szybko wraca do sprawności, z każdym dniem jest lepiej. Czeka nas rehabilitacja, a w planach operacja stawu biodrowego. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, o rozległej wiedzy i umiejętnościach. Z pełnym profesjonalizmem, uczciwością angażuje się w opiekę lekarską nad pacjentem. Wspaniały człowiek i lekarz! Jesteśmy mu bardzo wdzięczni.


O
Profil zweryfikowany

Bardzo miły i uśmiechnięty lekarz, ale przede wszystkim wspaniały specjalista. Po operacji żadnych komplikacji. Wszystko przebiegło idealnie. NIESAMOWITY LEKARZ I CZŁOWIEK. Polecam!!!


R
Profil zweryfikowany

Z Pana dr Tomasza Kuźmy powinni zrobić tzw wzorzec "jaki powinien być 100% lekarz" i mieć go na wszystkich uczelniach medycznych by przyszli lekarze mieli wzór do którego powinni dążyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania