Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wojska Polskiego 5, Sieradz Przyjmuje na NFZ
Vitalis Plus Tomasz Kubiak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończone metody: FITS, FOI, TRIGGER POINTS, KINESIOLOGY TAPING, SPORT TAPING,


Leczone choroby

 • Skolioza
 • Wady postawy
 • Choroba Scheuermanna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fizjoterapeuta , pomógł mi po operacji kolana . Miałem rekonstrukcje więzadła i po operacji miałem problem dojść do kondycji i sprawności sprzed operacji . Dzięki pomocy Pana Tomasza udało mi się zrealizować swój plan . Prowadzi bardzo ciekawe i skuteczne ćwiczenia które etapowo pomagały mi osiągać coraz większy zasięg zgięcia kolana . Terapie prowadzone są na bardzo ciekawym sprzęcie wraz z doświadczonym rehabilitantem daje dobre wyniki . Polecam oraz chciałem bardzo podziękować Panu za pomoc.


I
Użytkownik zweryfikowany

W zakresie leczenia skolioz -bardzo dobry fachowiec. Prowadzi moje dziecko od samego początku stwierdzenia wady przez lekarzy i jako jedyny potrafi korygować tą wadę w przeciwieństwie do innych specjalistów. Dokładnie bada i tłumaczy jakie są problemy a następnie wprowadza skuteczny plan terapii. Współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie diagnostyki RTG, ćwiczeń, gorsetowania i operacji. Polecam i dziękuję za okazaną pomoc mojej córce...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące skolioza

  Metoda leczenia skoliozy metodą FED,czy jest ona bezpieczna-czy nacisk nie spowoduje jakiegoś uszkodzenia kręgosłupa?

  Nie stosuję metody FED dlatego nie mogę się wypowiedzieć. Na konferencjach o leczeniu skolioz specjaliści którzy stosują FED twierdzą, że mają badania jaki nacisk moze uszkodzić kość i nie przekraczają tego nacisku. Proponuję zwrócić się do ośrodka leczenia skolioz w Zgorzelcu u Profesora Sliwinskiego, który rozwikla Pani obawy. Wg mnie FED to terapia z niepotrzebną siłą zewnetrzną, której ludzkie ciało nie potrzebuje. Dla mnie najbardziej skuteczne metody leczenia skolioz to FITS, SCHROTH, Osteopatia.
  Pozdrawiam

  Tomasz Kubiak

 • Mam problem z barkiem lewym .Zdiagnozowano u mnie zamrożony bark .Ból jest praktycznie ciągły ,raz kłujący ,raz tempy ,tkliwy nie pozwalający spać.Pomimo otrzymanej blokady sterydowej ,żadna poprawa. Terapia lekami i fizykoterapia przynoisły niewielką poprawę i ruchomośc barku i ręki.Ręka sprawia wrażenie ciała obcego,bezsilnego.Cierpię na to już od połowy grudnia 2017r. Zaznaczam że mam dyskopatie kręgosłupa i 1996 przeszedłem zabieg usunięcia dysku L-4/5. Terapia manualna może pomóc?

  Zamrożony bark to pojęcie zbyt ogólne. Należy udać się do gabinetu fizjoterapeutycznego w celu oceny Pana barku i z jakim rejonem ciała jest problem barku bardzo powiązany. Należy wykluczyć czerwone flagi- niebezpieczeństwa i wykonać testy funkcjonalne które stwierdzą co powoduje usztywnienie barku. Sam z siebie bark się nie usztywnia i nie wymysla sobie, że akurat w ten dzień się usztywni. Zapraszam na wizytę do mojego gabinetu i wtedy postaram się rozwiązać Pana problem z barkiem.Zbyt długo zamrożony bark powoduje zmiany strukturalne w strukturach budujących bark. Terapia najszybciej jak się da.
  Pozdrawiam

  Tomasz Kubiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończone metody: FITS, FOI, TRIGGER POINTS, KINESIOLOGY TAPING, SPORT TAPING,


Leczone choroby

 • Skolioza
 • Wady postawy
 • Choroba Scheuermanna
Pokaż wszystkie leczone choroby