Lek.

Tomasz Kowalski

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia

  Świetne podejście i współpraca z pacjentem. Ogromna wiedza oraz wyrozumiałość.
  Zdecydowanie polecam !!! :))

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dzień dobry Państwu. Specjalizuję się w psychiatrii jako rezydent Szpitala Neuropsychiatrycznego w Opolu. Doświadczenie zbierałem również na stażach z psychiatrii dziecięcej, na oddziale leczenia uzależnień i na oddziale leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych.

   W pracy staram się być elastyczny - dopasować się do Państwa potrzeb - i jednocześnie leczyć zgodnie z aktualnymi wytycznymi towarzystw psychiatrycznych. Preferuję proste modele leczenia - rzadko zalecam wielolekowe schematy terapii - choć bywa, że są one niezbędne. Pierwsza wizyta jest najczęściej dwa razy dłuższa niż kolejne i ma na celu poznanie się i wspólne wypracowanie planu leczenia.

   Na spotkania w poradni głównie przychodzą do mnie pacjenci z zaburzeniami lękowymi (nerwicami), depresją, doświadczający kryzysu życiowego, z bezsennością, schizofrenią i innymi psychozami, chorobą dwubiegunową, otępieniem, niepełnosprawnością intelektualną, z uzależnieniami od alkoholu, leków, narkotyków.

   Wizyty domowe można umawiać poza godzinami przyjmowania w poradni, głównie pomagam w ten sposób osobom ze schorzeniami utrudniającymi wychodzenie z domu.

   Istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń o stanie zdrowia, dla celów świadczeń rehabilitacyjnych, rentowych, czy orzeczeń o niepełnosprawności.

   Prywatnie moją pasją jest bieganie, startuję (z pewnymi sukcesami) w Mistrzostwach Polski Lekarzy i Mistrzostwach Pracowników Medycznych.

  Specjalizacje

  • Psychiatria

  Usługi

  Centrum Terapii i Profilaktyki

  Strażacka 10, 47-100 Strzelce Opolskie, opolskie

  Wizyta pierwszorazowa 120 zł
  Wizyta kolejna 80 zł
  Wizyta domowa od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Tomasz Kowalski
  Tomasz Kowalski
  Psychiatra
  Strzelce Opolskie
  Dzień dobry.
  Czy rozmawiała Pani o tym ze swoim ginekologiem?
  Przyczyną tego mogą być zmiany hormonalne, jakie zachodzą w tym burzliwym dla organizmu okresie.
  Jeśli chce Pani zmienić ten stan… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia

   Świetne podejście i współpraca z pacjentem. Ogromna wiedza oraz wyrozumiałość.
   Zdecydowanie polecam !!! :))

  • Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści FamiliaUsługa: depresja

   To drugi i ostatni lekarz psychiatra do którego trafiłem. Mam porównanie z tym pierwszym. Przemiły i słuchajacy człowiek. Współczujący i znajdujący czas. Gorąco Polecam. Potrafi pomóc.

  • H
   Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia

   Pełen profesjonalizm, otwarty umysł, naturalność, bezpretensjonalnosc i doskonałe poczucie humoru. Miałam do czynienia z trzema lekarzami i mam nadzieję, że czwartego już nie będzie.

  • A
   Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści FamiliaUsługa: Problemy z nastrojem

   Zgadza się wszystko,co znajduje sie w opisie. Podczas wizyty (w ramach NFZ) odczuwa się pełen profesjonalizm połączony ze zwykłą ludzką życzliwoscią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Z pewnością mogę go polecić każdemu, kto zmaga się z trudnosciami, nie tylko psychicznymi,ale również emocjonalnymi.