dr n. med.

Tomasz Hamera

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Flebolog

43 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem doktorem nauk medycznych oraz specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jedną z moich ulubionych gałęzi medycyny, którą zajmuję się od 20 lat, jest flebologia czyli leczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Dr Hamera GabinetUsługa: operacja żylaków

  Bardzo dobry to mało powiedziane! Pan doktor jest wspaniałym i działającym cuda profesjonalistą. Na konsultację zgłosiłam się w grudniu 2015 roku, Pan doktor jasno i wyraźnie wyjaśnił mi na czym będzie polegał zabieg, który został przeprowadzony w styczniu2016 roku. Na drugi dzień po zabiegu wyszłam do domu. Bez bólu i ze świadomością, że moje nogi wreszcie będą wyglądały jak z przed choroby. Jestem bardzo zadowolona i napewno w krótce pojawię się w gabinecie na skleroterapie. Gorąco wszystkim polecam. Jeśli ktoś ma w planach przeprowadzić zabieg dotyczący usunięcia żylaków to tylko u Dr Hamery!

 • I
  Lokalizacja: Dr Hamera GabinetUsługa: Zakrzepica żył

  Kompetentny, miły człowiek. Trafiłam do niego po zakrzepicy żył głębokich. Pan doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przeprowadził badanie usg, naprowadził co robić dalej. Wizyta trwa tyle ile czasu potrzebuje pacjent, bez pośpiechu. Polecam serdecznie

 • J

  Profesjonalizm i bezpieczeństwo w prawdziwie ludzkim wydaniu. Pan doktor jest wysokiej klasy specjalista udzielającym rzeczowych informacji przed, w trakcie i po zabiegu. Sam zabieg korekcji powiek górnych w wykonaniu Pana doktora wykonany fachowo z pełnymi informacjami o jego konsekwencjach tych pozytywnych i tych nieco uciążliwych po zabiegu. Wiesz czego należy sie spodziewać i to daje poczucie bezpieczeństwa, ze wszystko przebiega zgodnie z planem.
  Dziekuje za pomoc i wykonany zabieg.
  Jadwiga

 • W dzisiejszych czasach internet to potęga. To dzięki niemu natrafiłam na doktora T. Hamera. Przeczytałam wszystkie opinie wystawione przez wdzięcznych pacjentów i nie mogłam uwierzyć, że ja do tej pory leczyłam się u lekarza, który nie potrafił mnie ani profesjonalnie zdiagnozować ani wyleczyć. Postanowiłam zaprzestać wizyt u lekarza, któremu opierały się moje żylaki. Zabiegi nie przynosiły efektu, skleroterapia nie działała.
  I to była bardzo dobra decyzja. Wreszcie poznałam lekarza, który doskonale zna się na tym co robi. A ja dowiedziałam się wreszcie co mi dolega i jak temu przeciwdziałać. Dziś jestem po zabiegu i dwóch skleroterapiach. Efekt jest doskonały. Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nie noszę kiecek do kostek. I nie wstydzę się pokazywać w krótszych kreacjach.
  Jeśli chodzi o doktora T.H. to muszę stwierdzić, że gdyby wokół nas byli tylko tacy lekarze, to mniej byłoby ludzi chorych, cierpiących, nieszczęśliwych. I ... nieżywych.

 • D

  Dołączam się, z doskonałą oceną doktora. Praktycznie wszystko już zostało napisane. MIły, ciepły lekarz, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Chlubny wyjątek na tle lekarzy, którzy pacjenta postrzegają tylko przez pryzmat złotówek. Swoisty ewenement, któremu zasłużona sława nie przewróciła w głowie. Który interesuje się i dba o pacjentów również kosztem swojego wolnego czasu. Zdecydowanie polecam

 • Z radością chciałabym potwierdzić i dodać swoją pozytywną opinie na temat zabiegów przeprowadzonych przez Pana doktora Hamera. Zabieg miałam 26 października 2016 roku, teraz mogę powiedzieć, że trafiłam w bardzo dobre ręce i jestem super zadowolona . Polecam każdemu kto ma chore żyły, żylaki . Sama wcześniej przed zabiegiem czytałam te wspaniałe opinie z niedowierzaniem i teraz potwierdzam- wszystko jest prawdą. Już po 4 godzinach od operacji wstałam na nogi a na drugi dzień bez problemu można poruszać się. Bardzo polecam każdemu

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem po zabiegu u Pana doktora i mogę dodać tylko kolejną pozytywną opinię. Uważam że to bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą na temat żył. Jest rzeczowy i konkretny, a jednocześnie bardzo sympatyczny, otwarty i uśmiechnięty. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie śpiesząc się i nie zbywając pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • Bardzo dobry lekarz. Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Przy tym miły i uprzejmy. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie leczył. Godny zaufania i życzliwy. Polecam. Jestem zadowolona z zabiegu termoablacji. Wysoka kultura osobista.

 • I

  Do Pana dr. Tomasza Hamery trafiłam dzięki koleżance i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Pan dr. Hamera to super lekarz, profesjonalista w każdym calu, miły, uprzejmy i rzeczowy. Przeprowadził u mnie zabieg wewnątrzżylnej termoablacji radiowej (Venefit) niewydolnego odcina żyły odpiszczelowej wielkiej oraz miniflebektomię. Nie znam lepszego lekarza w tej dziedzinie. POLECAM w 200 %.
  Iwona.

 • E

  Pan Dr Hamera ma niezmiernie ujmującą życzliwością osobowość przy absolutnym profesjonalizmie. Była to moja pierwsza konsultacja. Czeka mnie zabieg, na który czekam z absolutnym zaufaniem do Pana Doktora :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem doktorem nauk medycznych oraz specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jedną z moich ulubionych gałęzi medycyny, którą zajmuję się od 20 lat, jest flebologia czyli leczenie chorób żył.

  W swojej pracy korzystam z metod terapeutycznych zgodnych z nowoczesnymi standardami światowymi takich jak fale radiowe (Venefit Closure Fast), klej medyczny (Venaseal), skleroterapia czy laseroterapia. W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadziłem najwięcej operacji metodą Venefit w Polsce.

  Moją drugą pasją jest medycyna estetyczna, w której specjalizuję się już od 10 lat. Jest ona oparta na filozofii dyskretnego poprawiania wyglądu pacjenta bez utraty naturalności, bez przejaskrawiania, Używam tylko preparatów renomowanych firm oraz bezpiecznej certyfikowanej aparatury medycznej.

  Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Europejskiego Forum Żylnego (European Venous Forum), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Międzynarodowego Towarzystwa Lipolizoterapii i Międzynarodowej Sieci Lekarzy wykonujących Lipolizę i Zabiegi Medycyny Estetycznej.Wiedzę zawodową poszerzam uczestnicząc w światowych sympozjach we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech, USA. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, jak również wystąpień podczas konferencji medycznych z zakresu chirurgii ogólnej i flebologii.

  Zapraszam na konsultacje.
  Dr n. med. Tomasz Hamera

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Nagrody i wyróżnienia

 • „Twarz z głową: wiem, wymagam, wybieram sprawdzoną jakość” - 2016 r.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Certyfikaty

Choroby

więcej