Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Kopernika 1, Orzesze
Gol-Dent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Dokładnie robi zęby, nic nie boli i atmosfera w gabinecie jest świetna ☺


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec do tego atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna. Świetna praca protetyczna została mi wykonana. 100% polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo rzetelny stomatolog, do którego przychodzi i wychodzi się z uśmiechem na twarzy, ponieważ zawsze jest wesoło i nigdy nie boli. Do tego fachowiec, po którym nie trzeba poprawiać - wymierający gatunek. Dziękuję za opiekę nad moimi bieluchami :))


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Pani Doktor,
  mam problem z bolącymi jedynkami.. tzn. Odkąd pamiętam górne 1,2,3 tylko po prawej stronie buzi były wrażliwe na ciepło, zimno. Wiatr. Czasem gorąco. W tym roku na górnej 3 miałam wykonywane leczenie kanałowe/ dwu etapowo. ( było dawane lekarstwo, a ja dostałam antybiotyk). Po leczeniu wszystko miało się skończyć, jednak nadal odczuwam przy zginaniu się głową w dół "wrażliwość" ( opisze to jak by poraził mnie prąd po zębie). Stomatolog zalecił żebym kupiła pastę do zębów elmex i smarowała wrażliwe miejsce. Tak zrobiłam. Ale dla mnie to nie jest wyjście z sytuacji. Nie mogę chodzić z pastą do zębów w kieszeni i smarować miejsc. Czy pani zajmuje się diagnostyka i leczeniem wrażliwości zębów? Co może byc przyczyną bólu tylko w tych 3 zębach?

  Dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam

  Tak to już jest, że zęby czasem są nadwrażliwe. Z reguły wiąże się to z odsłoniętymi szyjkami, ale nie zawsze. W skrajnych przypadkach może to być wyniki stanu zapalnego nerwu i jego obumierania. W przypadkach gdzie nie pomagają pasty na nadwrażliwość czasem trzeba nawet zęba przeleczyć kanałowo. Pozdrawiam Tomasz Golek

  lek. dent. Tomasz Golek

 • WIiitam,
  Ostatnio byłam na założeniu korony.Doktor który się tym zajmował miał mały problem, pocieklo trochę krwi.Widząc, że sytuacja mnie stresuje, zwrócić się o pomoc do bardziej doświadczonego kolegi, ktory wykonywał akurat zabieg zakładania implantów w gabinecie obok.Nie minęło 20 sekund, a doktor ten zjawił się obok mnie i zaczął kontynuować zabieg.Od razu zastanowiło mnie, czy zdążył zmienić rękawiczki.W końcu miał prawdopodobnie kontakt z krwią innego pacjenta.Nie mogłam spytać, bo miałam otwartą buzię.Boję się, że mógł mnie czymś zarazić.Nie daje mi to spokoju.

  Raczej mało prawdopodobne... Pewno wziął rękawiczki ze swojego stanowiska i założył po drodze. Ja tak robię, jeśli któryś z lekarzy poprosi mnie o pomoc. Pozdrawiam

  lek. dent. Tomasz Golek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie