Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

  Wspaniały lekarz z powołania. Dosłownie uratował życie mojej mamy. Miły, poświęcający się całkowicie swojej pacjentce, profesjonalny, oddany swojej pracy. Mi, jako osobie kontaktowej poświęcał bardzo wiele czasu na wyjaśnienie leczenia, powodu choroby, zaleceń do opieki nad chorą. Inteligentny, doświadczony, po prostu brak słów by opisać geniusz tego lekarza.

 • C

  Witam,
  Byłem poddany operacji korekty przegrody nosa przez Pana Tomasza Cebulę. Całkiem dobry kontakt i lekarz uprzejmy. Niestety po operacji przestałem całkowicie oddychać nosem. Całą zimę przewlekle choruje i nawracają infekcję i mam problem ze swoim sportowym życiem. Nie napisałbym tej uwagi, gdyby nie to, że przez pół roku po operacji byłem prywatnie na 3 wizytach u doktora. Wg niego przegroda zrobiona ok, nic nie widzi, dla niego wszystko w porządku. Byłem zbywany.
  W Kielcach ręka rękę myje więc inni lekarze też rozkładali ręce.
  Dopiero w Warszawie i Krakowie dowiedziałem się, że zabieg został zrobiony źle, nos to masakra i jestem zakwalifikowany do drugiej operacji (tym razem w Krakowie), na którą czekam 3 lata do 2018 roku.
  Ponad to tracę węch i śmierdzi mi z nosa.


  Cezary Śliwiński

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S

  Po przejściach z NFZ, wyleczył moje zatoki. Wystarczyły trzy wizyty. Bez zbędnych antybiotyków. Dobry kontakt z pacjentem, profesjonalizm.

 • Świetny lekarz, doskonale wytłumaczy, byłem u niego na 1 wizycie prywatnie, a później przychodziłem na konsultacje bezpłatne też do gabinetu prywatnego ... pytając ile płacę odpowiedział - nic ... niech pan nawet nie żartuje. Pan Cebula pomógł zdiagnozować moje problemy jak nikt inny. Jeszcze raz polecam

 • Dziecko zostało przebadane i jedynym problemem była krzywa przegroda nosa. Dziecko cały czas miało problem z migdałami. Lekarz został o tym poinformowany przez nas jak i miał wypisane skierowanie od lekarza pediatry. Pediatra wysłał nas do laryngologa z problemem, którego Pan Cebula nie widział.Zgłosiliśmy sie do niego prywatnie, bo wiedzieliśmy, ze nie ma co czekać.Wizyta króciutka ale dosyć droga, jak za 6 minut pobytu w gabinecie. Matczyna intuicja mówiła, by szukać innego lekarza, na szybko. Trafiliśmy po 2 tygodniach do innego lekarza , który trzymał Nas w gabinecie dobre 30 minut. Dziecko przez migdały było w jakimś małym stopniu głuche! Przez przerost migdałów miało ograniczony przełyk. Leczyliśmy się 3 miesiące z tego , czego Pan Cebula nie widział. Nie ujmuje mu wiedzy i doświadczenia, bo przypuszczam,że jest dobry w tym co robi ale przypuszczam ,że w tedy jeśli cokolwiek robi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały lekarz! Spokojny, rozsądny, umie wszystko jasno i logicznie wytłumaczyć. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma, a tu....niespodzianka. Bardzo się ucieszyłam i polecam wizytę u doktora. Justyna

 • Witam byłam u doktora Cebuli z 7 letnim synkiem i dopiero on jako jedyny zrobił mu dokładne badania łącznie z badaniem słuchu stwierdzając że wszystko z uszami jest w porządku to już 3 lekarz do którego się udaliśmy pozostali bez dokładnego zbadania kierowali syna na zabieg założenia dreników ze względu na ciśnienie w uchu podkreślam bez dokładnego zbadania.Takie jest leczenie niektórych lekarzy na odczepnego jednym słowem dopiero doktor Cebula podszedł do badania profesjonalnie.Widać że to lekarz z powołania a przede wszystkim bardzo miły. POLECAM

 • Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Byliśmy z dzieckiem 7 letnim, pomógł nam. Pierwsza wizyta - koszt 70 zł, a kolejna kontrolna już bezpłatna - mimo że prywatnie. Lekarz który dziecko dokładnie zbadał i uważam, że postawił trafną diagnozę. Polecam!!!

 • Doskonały fachowiec a przede wszystkim dobry człowiek . Leczę się kilkanaście lat i w pełni świadoma wystawiam tą opinię

 • Wybitny specjalista, ciepły człowiek, spokojny i rzeczowy doktor. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć doktor z powołania. Zoperował mi nos, a dokładnie przegrodę nosa, i nie mogłam w to uwierzyć (spodziewałam się siwizny na twarzy i bólu) wogóle nie boli, a twarz mam gładziutką bez zasiwień. Dziękuje doktorze Cebula!!!!!

Jesteś tym lekarzem?

777

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.